|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
Jak moge przelać pieniądze na konto bankowe?Niewiem bo mam tylko opcję zwrotu pieniędzy na karte kredytową!!!Proszę o pomoc!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
Ludzie co z wami popnawiam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Kalosz, ja jeszcze nie przelewalem kasy z Willa ale powoli sie do tego przymierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba trzeba im przeslac maila z prosba o dokonanie przelewu, wraz z danymi twojego banku (nazwa banku, numer twojego konta, SWIFT, twoje dane i numer twojego konta w WillHillu). Tylko z tego co widze moga poprosic wtedy o przeslanie im roznych dokumentow...ehh
Ja natomiast mam pytanie, ile kosztuje (w Euro) zlecenie takiego przelewu (ile WillHill zabiera za taki przelew) ? Czy ktos z was dokonywal juz takiego przelewu z Will'a? (na pewno tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
Dzieki za odpowiedz Silent ale nadal nie wiem jak top zrobic napewno jest na czacie ktos kto juz przelewal ta kase bo ja naprawde nie wiem jak to zrobic.Gdy daje na withdrawal to mam opcje tylko przelania z powrotem na karte ale ja musze to przelac na konto.Błagam pomozcie!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21 |
Jesli sie nie myle na stronie Will'a w paymant'ach koszty od tranzakcji ktore chcesz dokonac czy to bedzie przelew czy czek itp. musicie sprawdzic dokladnie na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Czytam, czytam i juz mi sie wszystko miesza: mozna do Hilla wplacac eKarta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Max, a co stoi na przeszkodzie by się zarejestrować i spróbować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Fakt, zarejestrowany jestem... wiec sprobuje... Dziekuje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Czytam, czytam i juz mi sie wszystko miesza: mozna do Hilla wplacac eKarta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wpłacałem na próbe 2 lata temu i poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Grazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
Kalosz, ja jeszcze nie przelewalem kasy z Willa ale powoli sie do tego przymierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba trzeba im przeslac maila z prosba o dokonanie przelewu, wraz z danymi twojego banku (nazwa banku, numer twojego konta, SWIFT, twoje dane i numer twojego konta w WillHillu). Tylko z tego co widze moga poprosic wtedy o przeslanie im roznych dokumentow...ehh
Ja natomiast mam pytanie, ile kosztuje (w Euro) zlecenie takiego przelewu (ile WillHill zabiera za taki przelew) ? Czy ktos z was dokonywal juz takiego przelewu z Will'a? (na pewno tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam Silent sorry ze tak dlugo zwlekalem ale juz mi odeslali maila i z tego co tam wyczytalem to znaczy ze musz edo nich wyslac maila z danymi banku mojego konta itd i mi przeleja!!!!!!Czyli twoja wersja jest jak najbardziej zgodna z prawda!!!Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
Wczoraj zlecilem sobie wyplate z Hilla na Neteller. Na koncie w Netellerze kasy nie ma, przy transakcji napis declined. U Hilla tez kasy nie ma, o co tu chodzi?
Ktos mial podobna sytuacje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
No i dalej kasy nie ma. W Netellerze twierdza, ze oni nie odrzucaja transferow, pisza zeby sie skontaktowac z Hillem, a ci od 3 dni milcza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Czy moze ktos podac aktualny adres e-mail do supportu Hilla? Bo moze ja na zly adres pisze. A tak wogole to kiedys mieli online chata, gdzie on sie podzial? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
W koncu po 4 dniach wysylania maili, odpisali z przeprosinami, ze mieli jakies tam problemy i transfer zostal juz zrealizowany.
Ale za obsluge klienta maja u mnie note F- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Co się dziś dzieje z Willhill'em ? Wszedzie mam bet max 0.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czyzby podziekowali mi za wspolprace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tez tak macie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
U mnie limity bez zmian. Martwi mnie to co piszesz. Myślałem, że gorszych niż mam nie mogę już u nich dostać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Ja mam takie ale tylko na piłkę nożną, na hokej i tenis mam bardzo niewielkie rzędu 150e przy kursie 2,0. A na nba i us sports też masz max bet 0,0? Dziwne by było jak juz tam byś miał taki limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Nie chce cie martwic ale ja tez najpierw mialem takie tylko na pilke ale teraz juz calkowicie mnie zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dostalem odpowiedz z supportu ze podjeli decyzje o ograniczeniu mojego sportowego biznesu... oczywiscie przepraszaja za niedogodnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Narazie sie tym nie martwię bo narazie tam nie gram bo wypłaciłem od nich kasę jak zobaczyłem te limity, ale falnie się u nich grało. Ciekawe czy te limity sa przyznawane na stałe, czy po jakimś czasie podnoszą. Jeśli ktoś sie z tym spotkał to niech napisze na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 75 |
Mam pytanie odnosnie ich naziemnych punktow. Orientuje sie ktos jak tam sie obstawia ? Maja na weekend oferte, ale tylko wybranych meczy. Moze mi ktos wytlumaczyc jak u nich postawic singla albo doubla jezeli w swojej ofercie internetowej to maja ? Niestety przez chwile bede siedzial w Londynie i w zwiazku z tym prosil bym zorientowanych o pomoc.
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|