Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48687 11/02/2005 12:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Jak moge przelać pieniądze na konto bankowe?Niewiem bo mam tylko opcję zwrotu pieniędzy na karte kredytową!!!Proszę o pomoc!!!!

Bonus: Unibet
#48688 12/02/2005 11:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Ludzie co z wami popnawiam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!

#48689 16/02/2005 13:31
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Kalosz, ja jeszcze nie przelewalem kasy z Willa ale powoli sie do tego przymierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba trzeba im przeslac maila z prosba o dokonanie przelewu, wraz z danymi twojego banku (nazwa banku, numer twojego konta, SWIFT, twoje dane i numer twojego konta w WillHillu). Tylko z tego co widze moga poprosic wtedy o przeslanie im roznych dokumentow...ehh

Ja natomiast mam pytanie, ile kosztuje (w Euro) zlecenie takiego przelewu (ile WillHill zabiera za taki przelew) ?
Czy ktos z was dokonywal juz takiego przelewu z Will'a? (na pewno tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam

#48690 17/02/2005 23:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Dzieki za odpowiedz Silent ale nadal nie wiem jak top zrobic napewno jest na czacie ktos kto juz przelewal ta kase bo ja naprawde nie wiem jak to zrobic.Gdy daje na withdrawal to mam opcje tylko przelania z powrotem na karte ale ja musze to przelac na konto.Błagam pomozcie!!!!!!!!!!

#48691 20/02/2005 22:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
V
Voo Offline
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 21
Jesli sie nie myle na stronie Will'a w paymant'ach koszty od tranzakcji ktore chcesz dokonac czy to bedzie przelew czy czek itp. musicie sprawdzic dokladnie na stronie.

#48692 01/03/2005 15:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Czytam, czytam i juz mi sie wszystko miesza: mozna do Hilla wplacac eKarta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48693 01/03/2005 18:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Max, a co stoi na przeszkodzie by się zarejestrować i spróbować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48694 01/03/2005 18:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Fakt, zarejestrowany jestem... wiec sprobuje... Dziekuje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48695 01/03/2005 18:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Czytam, czytam i juz mi sie wszystko miesza: mozna do Hilla wplacac eKarta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wpłacałem na próbe 2 lata temu i poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48696 01/03/2005 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Grazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48697 01/03/2005 20:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Quote
Kalosz, ja jeszcze nie przelewalem kasy z Willa ale powoli sie do tego przymierzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba trzeba im przeslac maila z prosba o dokonanie przelewu, wraz z danymi twojego banku (nazwa banku, numer twojego konta, SWIFT, twoje dane i numer twojego konta w WillHillu). Tylko z tego co widze moga poprosic wtedy o przeslanie im roznych dokumentow...ehh

Ja natomiast mam pytanie, ile kosztuje (w Euro) zlecenie takiego przelewu (ile WillHill zabiera za taki przelew) ?
Czy ktos z was dokonywal juz takiego przelewu z Will'a? (na pewno tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam


Silent sorry ze tak dlugo zwlekalem ale juz mi odeslali maila i z tego co tam wyczytalem to znaczy ze musz edo nich wyslac maila z danymi banku mojego konta itd i mi przeleja!!!!!!Czyli twoja wersja jest jak najbardziej zgodna z prawda!!!Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#48698 14/03/2005 15:12
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Wczoraj zlecilem sobie wyplate z Hilla na Neteller. Na koncie w Netellerze kasy nie ma, przy transakcji napis declined. U Hilla tez kasy nie ma, o co tu chodzi?

Ktos mial podobna sytuacje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#48699 16/03/2005 08:50
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
No i dalej kasy nie ma. W Netellerze twierdza, ze oni nie odrzucaja transferow, pisza zeby sie skontaktowac z Hillem, a ci od 3 dni milcza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Czy moze ktos podac aktualny adres e-mail do supportu Hilla? Bo moze ja na zly adres pisze. A tak wogole to kiedys mieli online chata, gdzie on sie podzial? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#48700 18/03/2005 12:34
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
W koncu po 4 dniach wysylania maili, odpisali z przeprosinami, ze mieli jakies tam problemy i transfer zostal juz zrealizowany.

Ale za obsluge klienta maja u mnie note F- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#48701 23/03/2005 10:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
Co się dziś dzieje z Willhill'em ? Wszedzie mam bet max 0.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czyzby podziekowali mi za wspolprace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tez tak macie ??

#48702 23/03/2005 10:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
U mnie limity bez zmian. Martwi mnie to co piszesz. Myślałem, że gorszych niż mam nie mogę już u nich dostać.

#48703 23/03/2005 12:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Ja mam takie ale tylko na piłkę nożną, na hokej i tenis mam bardzo niewielkie rzędu 150e przy kursie 2,0. A na nba i us sports też masz max bet 0,0? Dziwne by było jak juz tam byś miał taki limit.

#48704 24/03/2005 09:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
Nie chce cie martwic ale ja tez najpierw mialem takie tylko na pilke ale teraz juz calkowicie mnie zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dostalem odpowiedz z supportu ze podjeli decyzje o ograniczeniu mojego sportowego biznesu... oczywiscie przepraszaja za niedogodnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48705 24/03/2005 09:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Narazie sie tym nie martwię bo narazie tam nie gram bo wypłaciłem od nich kasę jak zobaczyłem te limity, ale falnie się u nich grało. Ciekawe czy te limity sa przyznawane na stałe, czy po jakimś czasie podnoszą. Jeśli ktoś sie z tym spotkał to niech napisze na forum.

#48706 23/05/2005 16:00
Dołączył: May 2005
Posty: 75
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 75
Mam pytanie odnosnie ich naziemnych punktow. Orientuje sie ktos jak tam sie obstawia ? Maja na weekend oferte, ale tylko wybranych meczy.
Moze mi ktos wytlumaczyc jak u nich postawic singla albo doubla jezeli w swojej ofercie internetowej to maja ?
Niestety przez chwile bede siedzial w Londynie i w zwiazku z tym prosil bym zorientowanych o pomoc.

z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,759 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1