Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 67 z 82 1 2 65 66 67 68 69 81 82
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to teraz czekamy na weekend laugh

[Linked Image] [imageshack.us]


Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Witam wink

Pareiko dzisiaj nieźle przyhandlował grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Nickel
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną.
to ja juz CL nie doczekam frown
A LEGII z piszem,kowalem i podbrożnym nie pamiętasz?
panata,blackburn z sherearem.. to były czasy..
pamietac pamietam ale fajnie by było cos nowego przezyc frown

Obawiam się, ze możesz mieć rację, ale co jest najbardziej dobijające, to jeśli się nie mylę, to każdy z naszych sąsiadów miał swój klub w rozgrywkach CL w ciągu ostatnich 15 lat...
A co do szans jakiejkolwiek polskiej drużyny na Ligę Mistrzów - nawet zbierając najlepszą dwudziestkę z tej całej lipnej ekstraklasy i tworząc z niej klub, to szanse na awans w dalszym ciągu mniej niż 50%.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
<quote>Ja was pojednam
3-1 dla Apoelu i bylo tak blisko, ale czegos zabraklo. Pełni nadziei czekamy na przyszly sezon. Cos sie w Polskim futbolu zaczelo dziac na plus laugh

Tytuły w gazecie;
"Po ambitnej walce"
"Zabrakło 15 minut"
"Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce" </quote>

Napisałem dzisiaj rano... Nie obstawilem, a szkoda bo bym mial jakies pocieszenie. Mimo ze sie sprawdzilo jest mi cholernie smutno frown

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Ile Maaskant ma wzrostu shocked

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by craax
Originally Posted by Dziadek69
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił

powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA
Choć i podczas meczów naszej ukochanej repry, zdarzają sie idioci. Mam w pamięci jeden nick, ale nie będę go tu pisał, bo koleś jest nieobecny.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Jak by mial troche honoru ten Maskaant to podał by sie do dymisji.

FRAJER

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by bamik14
Tytuły w gazecie;
"Po ambitnej walce"
"Zabrakło 15 minut"
"Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce"

Ćwielong w gazecie pracuje ?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by fechnerinho
Może jest T-Error? Było to tak dawno, że tylko On pamięta jak polski klub grał w Lidze Mistrzów... Może nam opowie o tym wink


Przyjdzie czas, że będziemy się spotykać na uroczystościach i zlotach tak jak dzisiaj weterani II WŚ.
Sędziwi staruszkowie na wózkach, z protezami i aparatami słuchowymi. Będzie łączyć ich jedno. Są ostatnimi, którzy pamiętają występy polskiej drużyny w Lidze Mistrzów laugh



Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Originally Posted by craax
Originally Posted by Dziadek69
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił

powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA

to czekamy na Krakowie lol , ciekawe co w przypadku 9/11 obcokrajowców ... co co byś pierdoli ł ... uspokój się gościu, szejk przejmujący twój klubik spowodował by twój orgazm co rana... polaczku

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by bamik14
Tytuły w gazecie;
"Po ambitnej walce"
"Zabrakło 15 minut"
"Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce"

Ćwielong w gazecie pracuje ?

laugh piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
znajomosc jezyka ang. Matiego Borka na poziomie dzieci lat 8

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dziadek wyluzj wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Trzeba przyznać że ten Apoel to nie są chłopcy do bicia nie dziwie się remisu z Chelsea i z Atletico cop na swoim terenie są bardzo groźni cop

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Rosół
Ile Maaskant ma wzrostu shocked
188

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by craax
Originally Posted by Dziadek69
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił

powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA

to czekamy na Krakowie lol , ciekawe co w przypadku 9/11 obcokrajowców ... co co byś pierdoli ł ... uspokój się gościu, szejk przejmujący twój klubik spowodował by twój orgazm co rana... polaczku
nie rozumiem twoich wypocin, sprobuj napisac jeszcze raz

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
akcent Borka laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by zabek
znajomosc jezyka ang. Matiego Borka na poziomie dzieci lat 8
szpaku nawet nie raczkuje w tym języku laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by lupus
Dziadek wyluzj wink
placze frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by fechnerinho
Może jest T-Error? Było to tak dawno, że tylko On pamięta jak polski klub grał w Lidze Mistrzów... Może nam opowie o tym wink


Przyjdzie czas, że będziemy się spotykać na uroczystościach i zlotach tak jak dzisiaj weterani II WŚ.
Sędziwi staruszkowie na wózkach, z protezami i aparatami słuchowymi. Będzie łączyć ich jedno. Są ostatnimi, którzy pamiętają występy polskiej drużyny w Lidze Mistrzów laugh

Bez przesady laugh Ja pamiętam nawet wspomnianą Legię w grupie z Blackburn. Batty pobił się z Le Seaux podczas jednego spotkania laugh

Strona 67 z 82 1 2 65 66 67 68 69 81 82

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1