|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to teraz czekamy na weekend [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Witam  Pareiko dzisiaj nieźle przyhandlował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Ostatnią polską drużyną w Lidze Mistrzów był Widzew i także Widzewek będzie następną. to ja juz CL nie doczekam  A LEGII z piszem,kowalem i podbrożnym nie pamiętasz? panata,blackburn z sherearem.. to były czasy.. pamietac pamietam ale fajnie by było cos nowego przezyc  Obawiam się, ze możesz mieć rację, ale co jest najbardziej dobijające, to jeśli się nie mylę, to każdy z naszych sąsiadów miał swój klub w rozgrywkach CL w ciągu ostatnich 15 lat... A co do szans jakiejkolwiek polskiej drużyny na Ligę Mistrzów - nawet zbierając najlepszą dwudziestkę z tej całej lipnej ekstraklasy i tworząc z niej klub, to szanse na awans w dalszym ciągu mniej niż 50%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
<quote>Ja was pojednam 3-1 dla Apoelu i bylo tak blisko, ale czegos zabraklo. Pełni nadziei czekamy na przyszly sezon. Cos sie w Polskim futbolu zaczelo dziac na plus laugh Tytuły w gazecie; "Po ambitnej walce" "Zabrakło 15 minut" "Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce" </quote> Napisałem dzisiaj rano... Nie obstawilem, a szkoda bo bym mial jakies pocieszenie. Mimo ze sie sprawdzilo jest mi cholernie smutno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Ile Maaskant ma wzrostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA Choć i podczas meczów naszej ukochanej repry, zdarzają sie idioci. Mam w pamięci jeden nick, ale nie będę go tu pisał, bo koleś jest nieobecny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Jak by mial troche honoru ten Maskaant to podał by sie do dymisji.
FRAJER
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tytuły w gazecie; "Po ambitnej walce" "Zabrakło 15 minut" "Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce" Ćwielong w gazecie pracuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Może jest T-Error? Było to tak dawno, że tylko On pamięta jak polski klub grał w Lidze Mistrzów... Może nam opowie o tym  Przyjdzie czas, że będziemy się spotykać na uroczystościach i zlotach tak jak dzisiaj weterani II WŚ. Sędziwi staruszkowie na wózkach, z protezami i aparatami słuchowymi. Będzie łączyć ich jedno. Są ostatnimi, którzy pamiętają występy polskiej drużyny w Lidze Mistrzów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA to czekamy na Krakowie lol , ciekawe co w przypadku 9/11 obcokrajowców ... co co byś pierdoli ł ... uspokój się gościu, szejk przejmujący twój klubik spowodował by twój orgazm co rana... polaczku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Tytuły w gazecie; "Po ambitnej walce" "Zabrakło 15 minut" "Pogoda nie sprzyjała grze w Piłce" Ćwielong w gazecie pracuje ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
znajomosc jezyka ang. Matiego Borka na poziomie dzieci lat 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dziadek wyluzj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Trzeba przyznać że ten Apoel to nie są chłopcy do bicia nie dziwie się remisu z Chelsea i z Atletico  na swoim terenie są bardzo groźni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Ile Maaskant ma wzrostu  188
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
widze wszyscy dumni z porażki Wisły, dobrze że na codzień nie zarabiacie takich kokosów na meczach.... i tak wszystko wjebiecie co dumnie teraz ogłaszacie za wygrane na porażce Wisły, nara polaczki... odbicie polskiego narodu na forum ja w morde strzelił powtarzam ci kolego - DZIS NIE GRALA REPREZENTACJA to czekamy na Krakowie lol , ciekawe co w przypadku 9/11 obcokrajowców ... co co byś pierdoli ł ... uspokój się gościu, szejk przejmujący twój klubik spowodował by twój orgazm co rana... polaczku nie rozumiem twoich wypocin, sprobuj napisac jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
akcent Borka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
znajomosc jezyka ang. Matiego Borka na poziomie dzieci lat 8 szpaku nawet nie raczkuje w tym języku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dziadek wyluzj  placze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Może jest T-Error? Było to tak dawno, że tylko On pamięta jak polski klub grał w Lidze Mistrzów... Może nam opowie o tym  Przyjdzie czas, że będziemy się spotykać na uroczystościach i zlotach tak jak dzisiaj weterani II WŚ. Sędziwi staruszkowie na wózkach, z protezami i aparatami słuchowymi. Będzie łączyć ich jedno. Są ostatnimi, którzy pamiętają występy polskiej drużyny w Lidze Mistrzów  Bez przesady  Ja pamiętam nawet wspomnianą Legię w grupie z Blackburn. Batty pobił się z Le Seaux podczas jednego spotkania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|