|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Zarejestrowałem się u Hilla i chce wpłacić kasę przelewem, ale jak próbuję wyświetlić 'details' przy przelewie lub gdy klikam 'help', 'about us' i inne odnośniki otwierają się okienka z komunikatem o błędzie. Czy mógłby mi ktoś podać nr konta do nich, a jeszcze lepiej maila do supportu, bo u mnie nic się nie otwiera, a próbuję na IE.6 i Firefoxie. Szczerze mówiąc zaczyna mnie to wkurzać, bo to miał być najlepszy buk, ale wyhaczyłem fajną promocję i mimo wszystko chcę spróbować. Dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
U Hilla promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
U Hilla promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To jest oferta promocyjna pewnego portalu, który widać ma jakiś interes w referowaniu ludzi do Hilla, a nie samego Hilla - nie znajdziesz tej promocji na stronie buka. Nie chce nic więcej na ten temat pisać ani robić żadnej kryptoreklamy, żeby nie łamać regulaminu tego forum, bo to nie jest promocja buka. Myślę, że co bardziej zainteresowani wiedzą o tej promocji od dawna, ale się z tym nie afiszują. W sumie nie ma się co podniecać, bo to nie jest jakaś wielka kasa. Zatem ponawiam pytanie: czy ktoś zna maila do supportu Hilla? Aktualnie nawet ich strona nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Hill ma strasznie badziewny support, z którym nie ma jak się komunikować. Najprościej do nich dzwonić. Ogólnie nie ma problemu z wypłatami, ale oferta średnia, a support dno.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
A może ktoś wie jak sprawdzic historię zakładów? prosze o pomoc.
Hill ma ubogą ofertę (mówię tu o piłce) i właściwie tylko opcję 1x2. Wiem że jak się zaczną ligi, szczególnie angielska to będzie lepiej, ale nie zachwyca mnie ten buk. Widze nieraz limity przy meczach rzędu 30-40 euro, co nie zachęca do wpłacania do niegoi wiekszej kasy. I kursy przeważnie niższe niż u konkurencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
OK, mam to, już wiem, już nie odpowiadajcie - historia działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Czy ktos z Was ostatnio probowal dokonac depozytu za pomoca eKarty mBanku?
Ja depozyt skladalem ostatnio w marcu, probuje dzisiaj, ale nie chca mi go zaakceptowac, twierdzac, iz prawdopodobnie dane karty sa bledne.
Czy cos sie u nich odnosnie eKarty zmienilo, czy moze to jakis inny powod?
Oczywiscie maila napisalem, ale zobaczymy czy odpowiedza. Chce sie tylko upewnic, ze ktos jeszcze mial ten problem (lub nie).
Z gory dziekuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Witam mam pytanie. Jak ostatnio stoja z wypłacalnością???? Za ile można minimalnie postawić???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
witam.
Wyplacilem dzisiaj pieniadze z Hilla na kartę Inteligo. Ile bede czekal na pieniązki i czy za kazdym razem Inteligo blokuje na 1 miesiac kase na koncie przy wyplacie na karte Visa ?
Prosze o informacje na ten temat! dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
witam.. zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam.. zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly?? odwolane mecze policza po kursie 1.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
witam.
Wyplacilem dzisiaj pieniadze z Hilla na kartę Inteligo. Ile bede czekal na pieniązki i czy za kazdym razem Inteligo blokuje na 1 miesiac kase na koncie przy wyplacie na karte Visa ?
Prosze o informacje na ten temat! dzieki ponawiam pytanie. Bardzo prosze o odp kogos kto wypłacał w ten sposób, W.Dzieki pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
witam.. zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly?? odwolane mecze policza po kursie 1.0 dzieki !! moze bedzie piwko w takim razie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
czy moze ktos odpowiedziec na pytanie czy bedzie zwrot jak skreczowal mi zawodnik w tenisie?? czy kupon jest przegrany..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Czesc, mam prosbe do osob majacych konto u W. Hilla, poniewaz rejestracja jest dluga i musze podawac swoje dane osobiste prosze o sprawdzenie czy moge zagrac kupony rozpisowe na remisy (Draw) w NBA ( N B A - Winning Margins ). Pozdrawiam ! Konradd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
sam to mozesz sprawdzic bez rejestrowania sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
sam to mozesz sprawdzic bez rejestrowania sie Niestety nie da rady, program rzada rejestracji, ponawiam wiec prosbe. Dzieki z gory. Pozdro ! Konradd
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|