Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48707 20/06/2005 14:58
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Zarejestrowałem się u Hilla i chce wpłacić kasę przelewem, ale jak próbuję wyświetlić 'details' przy przelewie lub gdy klikam 'help', 'about us' i inne odnośniki otwierają się okienka z komunikatem o błędzie.
Czy mógłby mi ktoś podać nr konta do nich, a jeszcze lepiej maila do supportu, bo u mnie nic się nie otwiera, a próbuję na IE.6 i Firefoxie. Szczerze mówiąc zaczyna mnie to wkurzać, bo to miał być najlepszy buk, ale wyhaczyłem fajną promocję i mimo wszystko chcę spróbować.
Dzięki za pomoc.

Bonus: Unibet
#48708 21/06/2005 05:46
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
U Hilla promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#48709 21/06/2005 07:30
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
U Hilla promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
To jest oferta promocyjna pewnego portalu, który widać ma jakiś interes w referowaniu ludzi do Hilla, a nie samego Hilla - nie znajdziesz tej promocji na stronie buka.
Nie chce nic więcej na ten temat pisać ani robić żadnej kryptoreklamy, żeby nie łamać regulaminu tego forum, bo to nie jest promocja buka.
Myślę, że co bardziej zainteresowani wiedzą o tej promocji od dawna, ale się z tym nie afiszują. W sumie nie ma się co podniecać, bo to nie jest jakaś wielka kasa.

Zatem ponawiam pytanie: czy ktoś zna maila do supportu Hilla? Aktualnie nawet ich strona nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

#48710 21/06/2005 07:56
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206

#48711 21/06/2005 08:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Hill ma strasznie badziewny support, z którym nie ma jak się komunikować. Najprościej do nich dzwonić.
Ogólnie nie ma problemu z wypłatami, ale oferta średnia, a support dno.

#48712 21/06/2005 09:18
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303

#48713 20/07/2005 08:46
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
A może ktoś wie jak sprawdzic historię zakładów? prosze o pomoc.

Hill ma ubogą ofertę (mówię tu o piłce) i właściwie tylko opcję 1x2. Wiem że jak się zaczną ligi, szczególnie angielska to będzie lepiej, ale nie zachwyca mnie ten buk. Widze nieraz limity przy meczach rzędu 30-40 euro, co nie zachęca do wpłacania do niegoi wiekszej kasy. I kursy przeważnie niższe niż u konkurencji.

#48714 21/07/2005 14:21
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
OK, mam to, już wiem, już nie odpowiadajcie - historia działa.

#48715 25/08/2005 14:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Czy ktos z Was ostatnio probowal dokonac depozytu za pomoca eKarty mBanku?

Ja depozyt skladalem ostatnio w marcu, probuje dzisiaj, ale nie chca mi go zaakceptowac, twierdzac, iz prawdopodobnie dane karty sa bledne.

Czy cos sie u nich odnosnie eKarty zmienilo, czy moze to jakis inny powod?

Oczywiscie maila napisalem, ale zobaczymy czy odpowiedza. Chce sie tylko upewnic, ze ktos jeszcze mial ten problem (lub nie).

Z gory dziekuje...

#48716 22/12/2005 08:06
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Witam mam pytanie.
Jak ostatnio stoja z wypłacalnością????
Za ile można minimalnie postawić???

#48717 28/12/2005 16:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
witam.

Wyplacilem dzisiaj pieniadze z Hilla na kartę Inteligo.
Ile bede czekal na pieniązki i czy za kazdym razem Inteligo blokuje na 1 miesiac kase na koncie przy wyplacie na karte Visa ?

Prosze o informacje na ten temat!
dzieki

#48718 28/12/2005 18:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
maja jakas promocje?

#48719 28/12/2005 19:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
witam..
zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly??

#48720 28/12/2005 20:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
witam..
zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly??

odwolane mecze policza po kursie 1.0

#48721 28/12/2005 20:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
witam.

Wyplacilem dzisiaj pieniadze z Hilla na kartę Inteligo.
Ile bede czekal na pieniązki i czy za kazdym razem Inteligo blokuje na 1 miesiac kase na koncie przy wyplacie na karte Visa ?

Prosze o informacje na ten temat!
dzieki

ponawiam pytanie.
Bardzo prosze o odp kogos kto wypłacał w ten sposób,
W.Dzieki
pozdr

#48722 28/12/2005 20:39
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
Quote
Quote
witam..
zagralem u hilla dzis pare kuponow ale juz wiem ze odwolali pare meczy...czy ktos moze odpowiedziec czy dziela mecz przez mnoznik 1 czy anuluja caly??

odwolane mecze policza po kursie 1.0

dzieki !! moze bedzie piwko w takim razie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#48723 17/01/2006 03:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
czy moze ktos odpowiedziec na pytanie czy bedzie zwrot jak skreczowal mi zawodnik w tenisie?? czy kupon jest przegrany..?

#48724 22/01/2006 20:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
Czesc, mam prosbe do osob majacych konto u W. Hilla, poniewaz rejestracja jest dluga i musze podawac swoje dane osobiste prosze o sprawdzenie czy moge zagrac kupony rozpisowe na remisy (Draw) w NBA ( N B A - Winning Margins ).
Pozdrawiam !
Konradd

#48725 24/01/2006 19:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
sam to mozesz sprawdzic bez rejestrowania sie

#48726 25/01/2006 22:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
Quote
sam to mozesz sprawdzic bez rejestrowania sie
Niestety nie da rady, program rzada rejestracji, ponawiam wiec prosbe. Dzieki z gory.

Pozdro !
Konradd

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1