|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum). Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.
ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV. Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata frajerów szukaj gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Czemu frajerów? przecież napisałem że moge pierwszy dać bon a potem zapłaty więc chyba nie oszukam nie?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Dla wszystkich ktorzy chca obrocic bonusem w BaH znalazlem doskonaly surebet +15%! Oto i on:)))
Co nastąpi prędzej? Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie? (30-06-06 12:00)
Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata 1,50 Człowiek wyląduje najpierw na Marsie 5,00 [/b]
Niestety ten surebet ma malutki minusik, na jego rostrzygniecie byc moze bedzie trzeba czekac nawet kilkadziesiat lat:))) Ale co to dla fachowcow:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakby ktoś chciał zacząć tam grać to wpłaciłby sam swoją kasę, bez kombinacji, wyjdzie prawie na to samo, nie musi robić obrotu, a "traci" na tym aż 2 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129 |
wczoraj sie zarejestrowałem do nich bo dostałem ten bon na 5PLN ,puscilem kupon za 4PLN a dzisiaj chciałem sie zalogować i widzę że moje konto zostało zablokowane??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Potrzebuje szybka odpowiedz na pytanie czy b-a-h dopisuje jeszcze depozyty na podsawie screena z banku zalaczonego do maila. dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
jesli jest to twoja pierwsza wplata na bah to musisz czekac, a jesli wplacales juz kiedys to bezproblemowo ci zaksieguja depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Witam,mam pytanie,jak wyplace kase z b-a-h jezeli z tego bonu 5 zł zrobie np.100 zł.Co w tedy,czy wyplace sobie normalnie czy najpierw musze jakąś kwotę do nich wplacic zeby wyplacić te 100 zł wygrane z bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Witam,mam pytanie,jak wyplace kase z b-a-h jezeli z tego bonu 5 zł zrobie np.100 zł.Co w tedy,czy wyplace sobie normalnie czy najpierw musze jakąś kwotę do nich wplacic zeby wyplacić te 100 zł wygrane z bonusu. nie trzeba nic wpłacać,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Po jakim czasie dopisali wam bonusa ?? Bo ja wyslalem maila rano a bonusa narazie nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
witam jest aktualnie jakas promocja w bah ? np jak wplacasz 100 zł dostajesz drugie 100 gratis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
witam jest aktualnie jakas promocja w bah ? np jak wplacasz 100 zł dostajesz drugie 100 gratis ? Jest. Jeśli wpłacisz 100 to dostajesz 50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ale tylko dla nowych uzytkownikow!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Wymienia bon bah z kampanii liga-typerow.pl na bon z innej kampanii. info GG 7209094
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Ale tylko dla nowych uzytkownikow!! Gdzie to masz napisane ze tylko dla nowych ?? Przeciez ustalilismy, ze bonus jest dla wszustkich. p.s. ile czekaliscie az dopisza wam bonusa ?? Bo ja wyslalem rano maila i narazie bonusa nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
Witam..Mam pytanie odnosnie bonusa, w przypadku jak wplace np 100 zl i nie skorzystam z bonusa, i wygram 200 zl to jest taka mozliwosc zebym 100 wyplacil a potem skorzystal z bonusa ? Jak myslicie ?
Pozdrawiam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Chciałem zapytać się jak rozumiany jest w BaH pojęcie OBRÓT? Regulamin: "Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty." - czyli gdy przegram to już mamy obrót?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Obrót jest tam rozumiany tak jak wszędzie,nie liczy sie czy wygrasz czy przegrasz,ważne jest ile postawiłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
W niedziele bet-at-home tez wplaca pieniadze na konto gracza?Bo ja dzisiaj rano zrobilem przelew z konta i wyslalem do nich przekaz na maila ale jeszcze nic mi nie wplacili, ostatnio jak tak zarobilem to do 5 min kasa byla.A jak to jest z tymi bonami czy jak wpisze ich kod to od razu mi sa dopisywane do konta gracza czy dopiero po kilku dniach?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
W niedziele bet-at-home tez wplaca pieniadze na konto gracza?Bo ja dzisiaj rano zrobilem przelew z konta i wyslalem do nich przekaz na maila ale jeszcze nic mi nie wplacili, ostatnio jak tak zarobilem to do 5 min kasa byla.A jak to jest z tymi bonami czy jak wpisze ich kod to od razu mi sa dopisywane do konta gracza czy dopiero po kilku dniach? Kasa z bonu dopisywana jest automatycznie po wpisaniu kodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
Odrazu sa dopisane do konta
|
|
|
Link skopiowany do schowka