Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#487184 26/01/2006 16:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
Quote
Witam. Mam do sprzedania 7 bonów do Bet-At-Home. Sprzedam je tylko zaufanym osobą(takim które jakiś czas siedzą na tym forum).
Bony mają wartość 5 i 15 złotych. sprzedam je o 2-3 złote taniej. Pozdrawiam.

ZAINTERESOWANI PISAĆ NA PRIV.
Moge pierwszy podać kod bonu a potem zapłata

frajerów szukaj gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Czemu frajerów? przecież napisałem że moge pierwszy dać bon a potem zapłaty więc chyba nie oszukam nie?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#487185 26/01/2006 16:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Dla wszystkich ktorzy chca obrocic bonusem w BaH znalazlem doskonaly surebet +15%! Oto i on:)))

Co nastąpi prędzej?
Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie? (30-06-06 12:00)

Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata 1,50
Człowiek wyląduje najpierw na Marsie 5,00 [/b]


Niestety ten surebet ma malutki minusik, na jego rostrzygniecie byc moze bedzie trzeba czekac nawet kilkadziesiat lat:))) Ale co to dla fachowcow:)
Pozdrawiam

#487186 26/01/2006 16:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jakby ktoś chciał zacząć tam grać to wpłaciłby sam swoją kasę, bez kombinacji, wyjdzie prawie na to samo, nie musi robić obrotu, a "traci" na tym aż 2 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#487187 27/01/2006 06:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
wczoraj sie zarejestrowałem do nich bo dostałem ten bon na 5PLN ,puscilem kupon za 4PLN a dzisiaj chciałem sie zalogować i widzę że moje konto zostało zablokowane??

#487188 27/01/2006 06:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Potrzebuje szybka odpowiedz na pytanie czy b-a-h dopisuje jeszcze depozyty na podsawie screena z banku zalaczonego do maila.
dzieki.

#487189 27/01/2006 06:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
jesli jest to twoja pierwsza wplata na bah to musisz czekac, a jesli wplacales juz kiedys to bezproblemowo ci zaksieguja depozyt

#487190 27/01/2006 14:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Witam,mam pytanie,jak wyplace kase z b-a-h jezeli z tego bonu 5 zł zrobie np.100 zł.Co w tedy,czy wyplace sobie normalnie czy najpierw musze jakąś kwotę do nich wplacic zeby wyplacić te 100 zł wygrane z bonusu.

#487191 27/01/2006 15:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Quote
Witam,mam pytanie,jak wyplace kase z b-a-h jezeli z tego bonu 5 zł zrobie np.100 zł.Co w tedy,czy wyplace sobie normalnie czy najpierw musze jakąś kwotę do nich wplacic zeby wyplacić te 100 zł wygrane z bonusu.


nie trzeba nic wpłacać,

#487192 27/01/2006 20:06
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Po jakim czasie dopisali wam bonusa ?? Bo ja wyslalem maila rano a bonusa narazie nie widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#487193 27/01/2006 22:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
witam jest aktualnie jakas promocja w bah ? np jak wplacasz 100 zł dostajesz drugie 100 gratis ?

#487194 27/01/2006 22:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
witam jest aktualnie jakas promocja w bah ? np jak wplacasz 100 zł dostajesz drugie 100 gratis ?

Jest. Jeśli wpłacisz 100 to dostajesz 50.

#487195 27/01/2006 22:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Ale tylko dla nowych uzytkownikow!!

#487196 27/01/2006 22:29
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Wymienia bon bah z kampanii liga-typerow.pl na bon z innej kampanii. info GG 7209094

#487197 27/01/2006 23:17
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Quote
Ale tylko dla nowych uzytkownikow!!
Gdzie to masz napisane ze tylko dla nowych ?? Przeciez ustalilismy, ze bonus jest dla wszustkich.
p.s. ile czekaliscie az dopisza wam bonusa ?? Bo ja wyslalem rano maila i narazie bonusa nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#487198 28/01/2006 12:02
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Witam..Mam pytanie odnosnie bonusa, w przypadku jak wplace np 100 zl i nie skorzystam z bonusa, i wygram 200 zl to jest taka mozliwosc zebym 100 wyplacil a potem skorzystal z bonusa ? Jak myslicie ?

Pozdrawiam serdecznie

#487199 28/01/2006 14:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Chciałem zapytać się jak rozumiany jest w BaH pojęcie OBRÓT?
Regulamin: "Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty." - czyli gdy przegram to już mamy obrót?!

#487200 28/01/2006 14:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Obrót jest tam rozumiany tak jak wszędzie,nie liczy sie czy wygrasz czy przegrasz,ważne jest ile postawiłeś.

#487201 29/01/2006 14:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
W niedziele bet-at-home tez wplaca pieniadze na konto gracza?Bo ja dzisiaj rano zrobilem przelew z konta i wyslalem do nich przekaz na maila ale jeszcze nic mi nie wplacili, ostatnio jak tak zarobilem to do 5 min kasa byla.A jak to jest z tymi bonami czy jak wpisze ich kod to od razu mi sa dopisywane do konta gracza czy dopiero po kilku dniach?

#487202 29/01/2006 14:17
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
W niedziele bet-at-home tez wplaca pieniadze na konto gracza?Bo ja dzisiaj rano zrobilem przelew z konta i wyslalem do nich przekaz na maila ale jeszcze nic mi nie wplacili, ostatnio jak tak zarobilem to do 5 min kasa byla.A jak to jest z tymi bonami czy jak wpisze ich kod to od razu mi sa dopisywane do konta gracza czy dopiero po kilku dniach?
Kasa z bonu dopisywana jest automatycznie po wpisaniu kodu

#487203 29/01/2006 14:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
Odrazu sa dopisane do konta

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1