Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#487427 18/01/2006 11:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow

Bonus: Unibet
#487428 18/01/2006 15:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Quote
ewenualnie wplacic przez mb a pozniej zarejestrowac karte

najlepiej odwrotnie. najpierw zarejestrowac kartę a potem ewentualnie zrobic depozyt poprzez Moneybookers.

A jesli nie mam karty? W gre wchodzi przelew bankowy i moneybookers. To co moge z tym zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#487429 18/01/2006 16:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
Możesz wpłacić przelewem, gdy wpłacisz przez moneybookers nie dostaniesz bonusa.

pozdro

#487430 18/01/2006 16:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Ale jesli wplace przelewem, to bede mogl wyplacic przez moneybookers? Zeby nie tracic tych 15$ pobieranych przy wyplata przelewem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo bonus +20, a -15$ za przelew, to szkoda zachodu o 5$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To juz ostatnie z moich pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487431 18/01/2006 16:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
Ja bym proponował wpłacic przelewem, pozniej dopłacic mniejszą sume przez moneybookers i pozniej wyplacic cala sume przez moneybookers. Moim zdaniem nie powinni robic problemow.

#487432 18/01/2006 17:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
przelewy bankowe kwalifikuja sie do free betów i promocji.
ale ja bym sie wstrzymal. z tego co slyszalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> niedlugo wystartuje możliwość lokalnych transferów bankowych i nie bedzie juz tych drogich oplat.

#487433 18/01/2006 17:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Dzieki wielkie wszystkim za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W takim razie odpuszczam na jakis czas wplate kaski do Betfair, oby jak najszybciej wprowadzili to o czym piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487434 20/01/2006 12:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
Witam. Punter UK mam do ciebie ogromną prośbę. Chciałbym wypłacić pieniążki z betfair przelewem na moje konto.
Do wypełnienia są następujące rubryki których nierozumiem.
Mam konto w banku pko sa
Wybierz typ konta: do wybrrania jest Check,Savings,Transmision.
Kod banku:
Kod bankowy: (mi sie wydaje że to jest to samo )
Klucz bankowy:
Kod odziału
Numer identyfikacyjny banku
Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

#487435 20/01/2006 20:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ok Neo, jeśli mogę Ci coś doradzić to międzynarodowy transfer bankowy powinieneś traktować jako ostateczność. Opłata 15 EUR/USD piechotą nie chodzi.

Otwórz sobie konto w NETeller lub Moneybookers i powinno Cię to wynieść o wiele mniej(tranfery pieniędzy pomiędzy BF a MB/NT są bezpłatne).

Te pola podane w rybryce wypłat to generalnie wszelkie dostępne możliwe pola wykorzystywane w przelewach bankowych na świecie i niekoniecznie we wszystkie musisz coś wpisywać. W zależności od kraju/banku stosowane są różne kryteria.

Aby dowiedzieć się co musisz wpisać w te pola, zadzwoń/udaj się do placówki banku, w którym masz konto i zapytaj jakie dokladne dane potrzebne są by przelać pieniądze przelewem do danego oddziału.
Na pewno dostaniesz 20-kilku cyfrowy numer IBAN itp itd ALe jak mówię, o to musisz zapytać w swoim banku.

pozdrawiam

#487436 20/01/2006 21:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
tranfery pieniędzy pomiędzy BF a MB/NT są bezpłatne

No chyba nie. Co prawda nie wplacalem jeszcze netellerem, ale ja nacisne depozyt netellerem to na czerwono pisze mi ze musze zaplacic 1,5% prowizji od depozytu.

#487437 20/01/2006 21:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
Dzięki wielkie punter UK. Już zleciłem wypłatę przelewem wpisując dane z dużym prawdopodobieństwem, że "o to akurat chodzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Następnym razem zrobie jak mówisz wypłacę na utworzone konto w Moneybookers. Napisz jeszcze jak możesz jak to jest z wypłacaniem czeków z betfair na mnie, ile trwa jakie są opłaty.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

#487438 20/01/2006 21:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
musze zaplacic 1,5% prowizji od depozytu.


zgoda ale Betfair rekompensuje tę opłatę prawie od razu. tak więc wychodzi na zero.

#487439 21/01/2006 15:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
Zarejestruję się z czyjegoś numeru referencyjnego w zamian za 15 euro na moneybookers. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę się odzywać na priva.

#487440 21/01/2006 19:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
kjuba - priv

#487441 23/01/2006 16:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1. Czy można zmienić walutę ? Jeszcze nie wpłacałem żadnej kasy.

2. Mają polski support ?

#487442 23/01/2006 16:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
1. Nie, musisz założyć sobie drugie konto
2. Tak

#487443 23/01/2006 17:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
A czy mamy aktualnie jakiś bonus? Tzn. wpłaca X a dostaję 2X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#487444 27/01/2006 16:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Chcialbym zacznac u nich gre ale tak, mam tylko kartne Visa Electron Inteligo i konto MB ale w zł. I teraz tak, niech mi ktos powie jak najlepiej dostarczym tam kase i jak ewentualnie wypłacic, unikajac wysokich prowizji/ opłat (wspomniane wyzej 15 E/$)

#487445 27/01/2006 16:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Czy moze lepiej, tzn taniej i szybciej mnie wyniesie załozyc nowe konto w MB z waluta w dolarach badz Euro? Prosze o pomoc

#487446 27/01/2006 17:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Ja wpłacam z moneybookers w złotówkach i ta forma mi odpowiada, więc raczej nie widzę problemu.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1