|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
ewenualnie wplacic przez mb a pozniej zarejestrowac karte najlepiej odwrotnie. najpierw zarejestrowac kartę a potem ewentualnie zrobic depozyt poprzez Moneybookers. A jesli nie mam karty? W gre wchodzi przelew bankowy i moneybookers. To co moge z tym zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Możesz wpłacić przelewem, gdy wpłacisz przez moneybookers nie dostaniesz bonusa.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Ale jesli wplace przelewem, to bede mogl wyplacic przez moneybookers? Zeby nie tracic tych 15$ pobieranych przy wyplata przelewem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo bonus +20, a -15$ za przelew, to szkoda zachodu o 5$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To juz ostatnie z moich pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Ja bym proponował wpłacic przelewem, pozniej dopłacic mniejszą sume przez moneybookers i pozniej wyplacic cala sume przez moneybookers. Moim zdaniem nie powinni robic problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
przelewy bankowe kwalifikuja sie do free betów i promocji. ale ja bym sie wstrzymal. z tego co slyszalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> niedlugo wystartuje możliwość lokalnych transferów bankowych i nie bedzie juz tych drogich oplat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Dzieki wielkie wszystkim za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W takim razie odpuszczam na jakis czas wplate kaski do Betfair, oby jak najszybciej wprowadzili to o czym piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299 |
Witam. Punter UK mam do ciebie ogromną prośbę. Chciałbym wypłacić pieniążki z betfair przelewem na moje konto. Do wypełnienia są następujące rubryki których nierozumiem. Mam konto w banku pko sa Wybierz typ konta: do wybrrania jest Check,Savings,Transmision. Kod banku: Kod bankowy: (mi sie wydaje że to jest to samo ) Klucz bankowy: Kod odziału Numer identyfikacyjny banku Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
ok Neo, jeśli mogę Ci coś doradzić to międzynarodowy transfer bankowy powinieneś traktować jako ostateczność. Opłata 15 EUR/USD piechotą nie chodzi.
Otwórz sobie konto w NETeller lub Moneybookers i powinno Cię to wynieść o wiele mniej(tranfery pieniędzy pomiędzy BF a MB/NT są bezpłatne).
Te pola podane w rybryce wypłat to generalnie wszelkie dostępne możliwe pola wykorzystywane w przelewach bankowych na świecie i niekoniecznie we wszystkie musisz coś wpisywać. W zależności od kraju/banku stosowane są różne kryteria.
Aby dowiedzieć się co musisz wpisać w te pola, zadzwoń/udaj się do placówki banku, w którym masz konto i zapytaj jakie dokladne dane potrzebne są by przelać pieniądze przelewem do danego oddziału. Na pewno dostaniesz 20-kilku cyfrowy numer IBAN itp itd ALe jak mówię, o to musisz zapytać w swoim banku.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
tranfery pieniędzy pomiędzy BF a MB/NT są bezpłatne No chyba nie. Co prawda nie wplacalem jeszcze netellerem, ale ja nacisne depozyt netellerem to na czerwono pisze mi ze musze zaplacic 1,5% prowizji od depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299 |
Dzięki wielkie punter UK. Już zleciłem wypłatę przelewem wpisując dane z dużym prawdopodobieństwem, że "o to akurat chodzi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Następnym razem zrobie jak mówisz wypłacę na utworzone konto w Moneybookers. Napisz jeszcze jak możesz jak to jest z wypłacaniem czeków z betfair na mnie, ile trwa jakie są opłaty. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
musze zaplacic 1,5% prowizji od depozytu. zgoda ale Betfair rekompensuje tę opłatę prawie od razu. tak więc wychodzi na zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85 |
Zarejestruję się z czyjegoś numeru referencyjnego w zamian za 15 euro na moneybookers. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę się odzywać na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
1. Czy można zmienić walutę ? Jeszcze nie wpłacałem żadnej kasy.
2. Mają polski support ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
1. Nie, musisz założyć sobie drugie konto 2. Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A czy mamy aktualnie jakiś bonus? Tzn. wpłaca X a dostaję 2X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Chcialbym zacznac u nich gre ale tak, mam tylko kartne Visa Electron Inteligo i konto MB ale w zł. I teraz tak, niech mi ktos powie jak najlepiej dostarczym tam kase i jak ewentualnie wypłacic, unikajac wysokich prowizji/ opłat (wspomniane wyzej 15 E/$)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Czy moze lepiej, tzn taniej i szybciej mnie wyniesie załozyc nowe konto w MB z waluta w dolarach badz Euro? Prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Ja wpłacam z moneybookers w złotówkach i ta forma mi odpowiada, więc raczej nie widzę problemu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka