Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 104 1 2 70 71 72 73 74 103 104
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by podstawek
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku.
Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy
W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są:
vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke

z kim pomylilem, jesli pomylilem?
ja liczyłem stąd:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Europy_UEFA_%282011/2012%29

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by podstawek
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku.
Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy
W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są:
vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke

z kim pomylilem, jesli pomylilem?

stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Panowie co to da że Wisła w 4 koszyku ? Przecież Wisła grała o wyższe cele, przecież nie ma tych potęg w LE typu Barcelona,Chelsea,Real itp więc są w stanie walczyć z każdym a na polu bitwy na prawde nie ma jakis potęg, one są ale w LM.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by APOLLYON
A ja mówię "senymenalny" laugh

Dobry tekst.



Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
No to sobie pooglądam meczyki w Dublinie oby wpadli na polskie zespoły

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by podstawek
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku.
Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy
W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są:
vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke

z kim pomylilem, jesli pomylilem?

stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz grin
jesli nie znasz zasad to sie nie wypowiadaj

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by podstawek
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku.
Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy
W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są:
vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke

z kim pomylilem, jesli pomylilem?

stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz grin

Tu nie liczy się liga, ale indywidualne osiągi punktowe klubu a tutaj Wisła i Legia biją ich mocno.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
ja pitole ,ale te PSG słabe,
z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0
myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
lukiwa nie osmieszaj sie laugh laugh czlowieku gadamy o wspolczynnikach

popatrz sobie jakie ma Stoke i Birmingham a jaki ma Wisla a potem dyskutuj smile

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2011.html


Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by podstawek
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku.
Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy
W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są:
vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke

z kim pomylilem, jesli pomylilem?

stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz grin

Tu nie liczy się liga, ale indywidualne osiągi punktowe klubu a tutaj Wisła i Legia biją ich mocno.

Omg Apo.. rozmawiamy o wspolczynnikach UEFA smirk

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Bet3654
ja pitole ,ale te PSG słabe,
z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0
myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)


tak Becik ale PSG tez mialo ten mecz w.... awans przy najniższym nakladzie sil. Pewnie jakb sie sprezyli to piateczka by pękła najmniej

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Bet3654
ja pitole ,ale te PSG słabe,
z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0
myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)

Chłopcze oni zrobili 4:0 w 1 meczu to po co mają u siebie się narażać na jakieś głupie kontuzje itp ? Miałeś chyba kiedyś może okazje poczuć jak pracuje mózg jak masz kolosalną przewage i np pewny awans dalej i grasz mecz o symboliczną złotówke ?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Ale Sporting namascil tych okazji na gola

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
no fakt, komfort psychiczny napewno mieli po łatwym 4:0 na wyjęzdzie ,
ale przed prawie pełną publika, w stosunkowo 1-wszym składzie... takie cyrki..

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Sporting ciśnie coś?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Bet3654
no fakt, komfort psychiczny napewno mieli po łatwym 4:0 na wyjęzdzie ,
ale przed prawie pełną publika, w stosunkowo 1-wszym składzie... takie cyrki..

Nikt nie powinien mieć żalu, mecz wygrany więc ocb ? Chyba że ktoś liczył na 10:0 ? Gry komputerowe jeszcze są i nawet dobrze się sprzedają.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by dave84
Sporting ciśnie coś?

z 8 okazji na gola, ale strasznie to wszystko pitolą

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Bet3654
no fakt, komfort psychiczny napewno mieli po łatwym 4:0 na wyjęzdzie ,
ale przed prawie pełną publika, w stosunkowo 1-wszym składzie... takie cyrki..

Nikt nie powinien mieć żalu, mecz wygrany więc ocb ? Chyba że ktoś liczył na 10:0 ? Gry komputerowe jeszcze są i nawet dobrze się sprzedają.
liczyłem na 3bramki w meczu,
pograne w przerwie i ok 55minuty,
no ale dobrze ze chociaz ta 2bramke strzelili bo na to sporo poszlo ,prezd wejsciem Gameiro...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Co do Legii:

Wiadomość z ostatniej chwili, otrzymaliśmy telegram od Putina:
Gratulacje STOP gaz STOP ropa STOP

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Wisla w 4-tym koszyku

Strona 72 z 104 1 2 70 71 72 73 74 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, poozon, Lukasz111, betowiec, kamel), 2,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1