Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku. Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są: vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke
z kim pomylilem, jesli pomylilem?
ja liczyłem stąd: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Europy_UEFA_%282011/2012%29
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku. Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są: vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke
Panowie co to da że Wisła w 4 koszyku ? Przecież Wisła grała o wyższe cele, przecież nie ma tych potęg w LE typu Barcelona,Chelsea,Real itp więc są w stanie walczyć z każdym a na polu bitwy na prawde nie ma jakis potęg, one są ale w LM.
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku. Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są: vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku. Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są: vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke
z kim pomylilem, jesli pomylilem?
stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz
Tu nie liczy się liga, ale indywidualne osiągi punktowe klubu a tutaj Wisła i Legia biją ich mocno.
ja pitole ,ale te PSG słabe, z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0 myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)
Wisła chyba będzie jednak w 4 koszyku. Wychodzi mi, że musiałyby awansować 2z3: Shamrock, Omonia i Duńczycy W 1 koszyku ze słabszych drużyn będzie Kopenhaga i Anderlecht
na ta chwile za wisłą są: vaslui, sion, sturm, maccabi ta, slovan, legia, maribor, malmo, larnaca, birmingham, stoke
z kim pomylilem, jesli pomylilem?
stoke, birmingham za Wisla? chyba se jaja robisz
Tu nie liczy się liga, ale indywidualne osiągi punktowe klubu a tutaj Wisła i Legia biją ich mocno.
ja pitole ,ale te PSG słabe, z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0 myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)
tak Becik ale PSG tez mialo ten mecz w.... awans przy najniższym nakladzie sil. Pewnie jakb sie sprezyli to piateczka by pękła najmniej
ja pitole ,ale te PSG słabe, z takimi pionkami ,u siebie tylko 2:0 myśle ze taki Alkmaar ,Tottenham, nie mówiac o zespołach pokroju Barcelony czy Realu... spokojnie te 10bramek by wbił, oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu:)
Chłopcze oni zrobili 4:0 w 1 meczu to po co mają u siebie się narażać na jakieś głupie kontuzje itp ? Miałeś chyba kiedyś może okazje poczuć jak pracuje mózg jak masz kolosalną przewage i np pewny awans dalej i grasz mecz o symboliczną złotówke ?
no fakt, komfort psychiczny napewno mieli po łatwym 4:0 na wyjęzdzie , ale przed prawie pełną publika, w stosunkowo 1-wszym składzie... takie cyrki..
Nikt nie powinien mieć żalu, mecz wygrany więc ocb ? Chyba że ktoś liczył na 10:0 ? Gry komputerowe jeszcze są i nawet dobrze się sprzedają.
liczyłem na 3bramki w meczu, pograne w przerwie i ok 55minuty, no ale dobrze ze chociaz ta 2bramke strzelili bo na to sporo poszlo ,prezd wejsciem Gameiro...