|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
uważajcie ludzie na te smieszne promocje. Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje. Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb] JAKI BUK ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał lucAio: [qb] Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje. Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb] JAKI BUK ?[/qb] jeszcze nie wiem, na razie kasa jest zablokowana w mbanku. po rozliczeniu Wam powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
A wyplacales kase z jakiegos buka ostatnio?? Moze wlasnie te 40zl wyplaciles i zablokowali je na jakis okres tak jak to robia w inteligo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]A wyplacales kase z jakiegos buka ostatnio?? Moze wlasnie te 40zl wyplaciles i zablokowali je na jakis okres tak jak to robia w inteligo??[/qb] nic nie wyplacalem, mam pechowy okres
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.
Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej. Potem kasa znika z konta.
norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.
Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
norbi_071 współczuję
życzę odzyskania kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.
Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej. Potem kasa znika z konta.
norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.
Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
norbi_071 współczuję
życzę odzyskania kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb] Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.
Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej. Potem kasa znika z konta.
norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.
Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
norbi_071 współczuję
życzę odzyskania kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?[/qb] Nie spotkałem się, lecz natknałem się z takim czymś w gazecie "WWW". Tam opisane były strony porno na których wystarczyło wpisać nr karty kredytowej i miałeś dostep. Potem właścicielom kart ubywały jakieś pieniadze, ale były to sumy typu 49.99$ (zawsze poniżej 50$), a w prawie w USA jest takie coś, że jesli kwota zostanie zabrana poniżej 50$ to bank nie ma obowiązku sprawdzić kto zabrał kasę. Obawiam się że będzie Ci cięzko odzyskać pieniadze. ale życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał chuligan: [qb] Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb] Oryginalnie wysłał chuligan: [qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.
Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej. Potem kasa znika z konta.
norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.
Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
norbi_071 współczuję
życzę odzyskania kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?[/qb] Nie spotkałem się, lecz natknałem się z takim czymś w gazecie "WWW". Tam opisane były strony porno na których wystarczyło wpisać nr karty kredytowej i miałeś dostep. Potem właścicielom kart ubywały jakieś pieniadze, ale były to sumy typu 49.99$ (zawsze poniżej 50$), a w prawie w USA jest takie coś, że jesli kwota zostanie zabrana poniżej 50$ to bank nie ma obowiązku sprawdzić kto zabrał kasę. Obawiam się że będzie Ci cięzko odzyskać pieniadze. ale życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] "nie" dziekuje, bede walczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Kontynuujcie z cytowaniem siebie nawzajem w pełni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Jeśli w USA zgłosisz zastrzeżenie do pobranej kwoty z karty kredytowej to zostaje ona tobie prawie natychmiast zwrócona. Równie łatwo jest zrobić chargeback i tym sposobem wiele osób oszukuje buki, wycofując swoje depozyty po ich przegraniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
hmmm... qwerty można trochę bardziej szczegółowo, a tym oszukiwaniu buków? Nigdy o czymś takim nie słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Dla dobra graczy polskich post wymazany. Nie zawieral obrazliwych textow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Szakal lepiej wykasuj swoj ostatni post chyba wiesz dlaczego, lepiej jak tego tutaj w ogole nie bedzie.
Forum jest wielkie i niestety pewnie nie zabraknie pajaca jednego z drugim ktory sprobuje kombinowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Oj coś czuję Szakal, że dzięki Twojej informacji znajdziemy się wkrótce na wszystkich czarnych listach, albo zablokuja nam mozliwość wpłaty kartą. "Spryciulków", którzy spróbują to sprawdzić pewnie nie zabraknie. Pamiętacie temat złotówkowych woucherów w expekcie, co to nie ściagało ich z konta gracza? To jakoś wiosną było, a z tego co pamiętam, to niektórzy próbowali dorabiać się tym sposobem :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder: [qb]hmmm... qwerty można trochę bardziej szczegółowo, a tym oszukiwaniu buków? Nigdy o czymś takim nie słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Patrz post Szakala (wymazany). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
HOT ! zrzut ekranu z wiadomoscia Szakala za jedyne 49.99$ zgloszenia na mail, zdjecia DJ SOSNY wyrabujacego w lesie objeta ochrona sosne GRATIS - HOT !
dobra bez jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129 |
HOT ! zrzut ekranu z wiadomoscia Szakala za jedyne 49.99$ zgloszenia na mail, zdjecia DJ SOSNY wyrabujacego w lesie objeta ochrona sosne GRATIS - HOT !
dobra bez jaj ------------------------------------------------------------------ LUC- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> norbi_071-a tak szczerze to ci współczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzisiaj dostałem wiadomość na priv od nieznanego mi forumowicza. Treść wiadomości: "Co napisał Szakal". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Największa tajemnica forum - święty Gral Szakala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Daimler a myslisz ze trzemu wylaczylem opcje Wysylanie Prywatnych Wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|