Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#48776 01/12/2003 02:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
uważajcie ludzie na te smieszne promocje.
Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji

Bonus: Unibet
#48777 01/12/2003 02:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje.
Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb]
JAKI BUK ?

#48778 01/12/2003 02:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje.
Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb]
JAKI BUK ?[/qb]
jeszcze nie wiem, na razie kasa jest zablokowana w mbanku. po rozliczeniu Wam powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48779 01/12/2003 02:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
A wyplacales kase z jakiegos buka ostatnio?? Moze wlasnie te 40zl wyplaciles i zablokowali je na jakis okres tak jak to robia w inteligo??

#48780 01/12/2003 02:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]A wyplacales kase z jakiegos buka ostatnio?? Moze wlasnie te 40zl wyplaciles i zablokowali je na jakis okres tak jak to robia w inteligo??[/qb]
nic nie wyplacalem, mam pechowy okres

#48781 01/12/2003 02:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.

Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej.
Potem kasa znika z konta.

norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.

Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

norbi_071 współczuję

życzę odzyskania kasy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48782 01/12/2003 02:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.

Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej.
Potem kasa znika z konta.

norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.

Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

norbi_071 współczuję

życzę odzyskania kasy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?

#48783 01/12/2003 03:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.

Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej.
Potem kasa znika z konta.

norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.

Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

norbi_071 współczuję

życzę odzyskania kasy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?[/qb]
Nie spotkałem się, lecz natknałem się z takim czymś w gazecie "WWW". Tam opisane były strony porno na których wystarczyło wpisać nr karty kredytowej i miałeś dostep. Potem właścicielom kart ubywały jakieś pieniadze, ale były to sumy typu 49.99$ (zawsze poniżej 50$), a w prawie w USA jest takie coś, że jesli kwota zostanie zabrana poniżej 50$ to bank nie ma obowiązku sprawdzić kto zabrał kasę.

Obawiam się że będzie Ci cięzko odzyskać pieniadze.

ale życze powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48784 01/12/2003 03:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał chuligan:
[qb]Pewnie jakis buk amerykański coś Ci zabrał.

Coraz więcej takich bukow to mają promocję że dają 10$ wystarczy podać nr karty kredytowej.
Potem kasa znika z konta.

norbi_071 sam jestem ciekaw co będziesz miał napisane w mBanku jako rozlicznie transakcji.

Ja teraz jak musze wpisywać numer karty kredytowej w takich promocjach, podaję nr karty która straciła ważność, a date ważności sam zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

norbi_071 współczuję

życzę odzyskania kasy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Chuligan spotkales sie juz z takim przypadkiem u kogos?[/qb]
Nie spotkałem się, lecz natknałem się z takim czymś w gazecie "WWW". Tam opisane były strony porno na których wystarczyło wpisać nr karty kredytowej i miałeś dostep. Potem właścicielom kart ubywały jakieś pieniadze, ale były to sumy typu 49.99$ (zawsze poniżej 50$), a w prawie w USA jest takie coś, że jesli kwota zostanie zabrana poniżej 50$ to bank nie ma obowiązku sprawdzić kto zabrał kasę.

Obawiam się że będzie Ci cięzko odzyskać pieniadze.

ale życze powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
"nie" dziekuje, bede walczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48785 01/12/2003 16:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Kontynuujcie z cytowaniem siebie nawzajem w pełni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48786 01/12/2003 16:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Jeśli w USA zgłosisz zastrzeżenie do pobranej kwoty z karty kredytowej to zostaje ona tobie prawie natychmiast zwrócona. Równie łatwo jest zrobić chargeback i tym sposobem wiele osób oszukuje buki, wycofując swoje depozyty po ich przegraniu.

#48787 01/12/2003 19:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
hmmm... qwerty można trochę bardziej szczegółowo, a tym oszukiwaniu buków? Nigdy o czymś takim nie słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#48788 01/12/2003 19:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dla dobra graczy polskich post wymazany. Nie zawieral obrazliwych textow.

#48789 01/12/2003 22:04
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Szakal lepiej wykasuj swoj ostatni post chyba wiesz dlaczego, lepiej jak tego tutaj w ogole nie bedzie.

Forum jest wielkie i niestety pewnie nie zabraknie pajaca jednego z drugim ktory sprobuje kombinowac.

#48790 01/12/2003 22:14
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Oj coś czuję Szakal, że dzięki Twojej informacji znajdziemy się wkrótce na wszystkich czarnych listach, albo zablokuja nam mozliwość wpłaty kartą. "Spryciulków", którzy spróbują to sprawdzić pewnie nie zabraknie. Pamiętacie temat złotówkowych woucherów w expekcie, co to nie ściagało ich z konta gracza? To jakoś wiosną było, a z tego co pamiętam, to niektórzy próbowali dorabiać się tym sposobem :rolleyes:

#48791 02/12/2003 01:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder:
[qb]hmmm... qwerty można trochę bardziej szczegółowo, a tym oszukiwaniu buków? Nigdy o czymś takim nie słyszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Patrz post Szakala (wymazany). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48792 02/12/2003 01:23
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
HOT ! zrzut ekranu z wiadomoscia Szakala za jedyne 49.99$ zgloszenia na mail, zdjecia DJ SOSNY wyrabujacego w lesie objeta ochrona sosne GRATIS - HOT !

dobra bez jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48793 03/12/2003 02:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
HOT ! zrzut ekranu z wiadomoscia Szakala za jedyne 49.99$ zgloszenia na mail, zdjecia DJ SOSNY wyrabujacego w lesie objeta ochrona sosne GRATIS - HOT !

dobra bez jaj
------------------------------------------------------------------
LUC- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
norbi_071-a tak szczerze to ci współczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48794 03/12/2003 14:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzisiaj dostałem wiadomość na priv od nieznanego mi forumowicza. Treść wiadomości: "Co napisał Szakal".
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Największa tajemnica forum - święty Gral Szakala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48795 03/12/2003 17:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Daimler a myslisz ze trzemu wylaczylem opcje Wysylanie Prywatnych Wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1