|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ale akcja znowu, CR blisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
W tym sezonie przewaga Barcy i Realu nad reszta bedzie jeszcze wieksza niz w poporzedim, prawie jak w Szkocji  Real 2, pogrom sie szykuje. Malaga bierze mistrza w tym roku, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
[Linked Image] [ imageshack.us] Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Jebać qwa FEYE który od 65' grał z przewagą 1 zawodnika ,a od 80' z przewagą 2 zawodników ... i osły zremisowały 2-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
ale hokejowy wynik MU  az takiego pogromu to sie nie spodziewałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Powinien byc karny dla Realu poradzą sobie i bez, co innego jakby to był mecz z Barceloną btw Chim123 Ty przypadkiem nie jesteś fanem Ruchu Chorzów? Przerzuciłem się na Real  A tak na serio to dopóki w zarządzie dalej będą zasiadać takie cioty jak teraz to bojkotuję mecze Ruchu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dzisiaj ladnie buki po rajtach dostana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
No to real wciska jeszcze jedną i jadę robić zamach do Feyenordu za zremisowanie dzisiejszego meczu .... ścierwa cholerne ... a juz bym zapomniał o tych kuponach..:D Schalke ścier.wa ov2,5 konczyli na 1460zł Salzburg bts gnoj.e konczyli na 2780zł jeszcze pewnie Marselie z Lille wykreca bts to sie zaj.ebie ,bo 10minut wybierałem czy zagrac Salzburg bts czy Marsellie bts...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować. Powodzenia w dalszej grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
dzisiaj ladnie buki po rajtach dostana mnie jezcze niech któryś Real z jedna stuknie i bedzie git 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować. Powodzenia w dalszej grze  Nie Magik jest co żałować bo mam tak od ponad 2 tyg ,zawsze jedna bramka brakuje do wygranej i to nie ważne czy puszczę singla, dubla czy taki qwa pociąg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
W tym sezonie przewaga Barcy i Realu nad reszta bedzie jeszcze wieksza niz w poporzedim, prawie jak w Szkocji  Real 2, pogrom sie szykuje. Malaga bierze mistrza w tym roku,  Ale dopiero jak sciągną Artjoma Rudnevsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
dzis jest grugdzien i gwiazdka? 1.8-1.9 na Real -1.5 to niezly prezent  w nastepnym kolejkach juz tak pieknie nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czego wy tak przezywacie jak mrowka okres bujaj wora, koniec wakacji niebawem wiec spokoj bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
dzis jest grugdzien i gwiazdka? 1.8-1.9 na Real -1.5 to niezly prezent  w nastepnym kolejkach juz tak pieknie nie bedzie  na wyjezdzie bedzie tyle jak beda grali ze sredniakami i czubem tabeli, a u siebie bedzie kiepsko z handi zapewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Benzema kurwa, wez wracaj do Lyonu.  Gorszego napastnika ciezko znalezc juz chyba, Pipita na boisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Powinien byc karny dla Realu poradzą sobie i bez, co innego jakby to był mecz z Barceloną btw Chim123 Ty przypadkiem nie jesteś fanem Ruchu Chorzów? Przerzuciłem się na Real  A tak na serio to dopóki w zarządzie dalej będą zasiadać takie cioty jak teraz to bojkotuję mecze Ruchu. Spoko. Dobrze wyczułeś o co mi chodzi Po prostu nie rozumiem jak można dopingować najpierw zagranicznemu klubowi, a później naszemu. W tym roku zapowiada się niesamowita walka o mistrzostwo w Hiszpanii. Jeżeli chodzi o ten kraje to większą sympatią od zawsze darzę Barcę, ale strasznie denerwują mnie 'kibice' sukcesu. Niestety wygrana Realu nie jest rozwiązaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Benzema kurwa, wez wracaj do Lyonu.  Gorszego napastnika ciezko znalezc juz chyba, Pipita na boisko  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować. Powodzenia w dalszej grze  Nie Magik jest co żałować bo mam tak od ponad 2 tyg ,zawsze jedna bramka brakuje do wygranej i to nie ważne czy puszczę singla, dubla czy taki qwa pociąg  hmmm..wiesz co radzę w takich wypadkach? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
ktoś napisał, że między wielką 2 a pozostałymi będzie jeszcze większa przepaść niż rok temu, zgadzam się. Ale dodał bym do tego, że róznica między Realem a Barca jednak będzie mniejsza niż rok temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|