Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 52 1 2 35 36 37 38 39 51 52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ale akcja znowu, CR blisko smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by M@rcin
W tym sezonie przewaga Barcy i Realu nad reszta bedzie jeszcze wieksza niz w poporzedim, prawie jak w Szkocji grin

Real 2, pogrom sie szykuje.

Malaga bierze mistrza w tym roku, grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
[Linked Image] [imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Jebać qwa FEYE który od 65' grał z przewagą 1 zawodnika ,a od 80' z przewagą 2 zawodników ... i osły zremisowały 2-2 laugh kopara puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
ale hokejowy wynik MU laugh az takiego pogromu to sie nie spodziewałem shocked

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by chim123
Powinien byc karny dla Realu
poradzą sobie i bez, co innego jakby to był mecz z Barceloną tongue

btw Chim123 Ty przypadkiem nie jesteś fanem Ruchu Chorzów?

Przerzuciłem się na Real wink

A tak na serio to dopóki w zarządzie dalej będą zasiadać takie cioty jak teraz to bojkotuję mecze Ruchu.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzisiaj ladnie buki po rajtach dostana

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by raiders_
No to real wciska jeszcze jedną i jadę robić zamach do Feyenordu za zremisowanie dzisiejszego meczu .... ścierwa cholerne ...
a juz bym zapomniał o tych kuponach..:D
Schalke ścier.wa ov2,5 konczyli na 1460zł
Salzburg bts gnoj.e konczyli na 2780zł
jeszcze pewnie Marselie z Lille wykreca bts to sie zaj.ebie ,bo 10minut wybierałem czy zagrac Salzburg bts czy Marsellie bts...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by raiders_
Jebać qwa FEYE który od 65' grał z przewagą 1 zawodnika ,a od 80' z przewagą 2 zawodników ... i osły zremisowały 2-2 laugh kopara puke
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować.
Powodzenia w dalszej grze piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by pacyfista
dzisiaj ladnie buki po rajtach dostana

mnie jezcze niech któryś Real z jedna stuknie i bedzie git boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by raiders_
Jebać qwa FEYE który od 65' grał z przewagą 1 zawodnika ,a od 80' z przewagą 2 zawodników ... i osły zremisowały 2-2 laugh kopara puke
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować.
Powodzenia w dalszej grze piwo

Nie Magik jest co żałować bo mam tak od ponad 2 tyg ,zawsze jedna bramka brakuje do wygranej i to nie ważne czy puszczę singla, dubla czy taki qwa pociąg smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by M@rcin
W tym sezonie przewaga Barcy i Realu nad reszta bedzie jeszcze wieksza niz w poporzedim, prawie jak w Szkocji grin

Real 2, pogrom sie szykuje.

Malaga bierze mistrza w tym roku, grin
Ale dopiero jak sciągną Artjoma Rudnevsa wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
dzis jest grugdzien i gwiazdka? 1.8-1.9 na Real -1.5 to niezly prezent laugh
w nastepnym kolejkach juz tak pieknie nie bedzie frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by milano
czego wy tak przezywacie jak mrowka okres


bujaj wora, koniec wakacji niebawem wiec spokoj bedzie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by Yakeri
dzis jest grugdzien i gwiazdka? 1.8-1.9 na Real -1.5 to niezly prezent laugh
w nastepnym kolejkach juz tak pieknie nie bedzie frown

na wyjezdzie bedzie tyle jak beda grali ze sredniakami i czubem tabeli, a u siebie bedzie kiepsko z handi zapewne

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Benzema kurwa, wez wracaj do Lyonu. puke

Gorszego napastnika ciezko znalezc juz chyba, Pipita na boisko boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by chim123
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by chim123
Powinien byc karny dla Realu
poradzą sobie i bez, co innego jakby to był mecz z Barceloną tongue

btw Chim123 Ty przypadkiem nie jesteś fanem Ruchu Chorzów?

Przerzuciłem się na Real wink

A tak na serio to dopóki w zarządzie dalej będą zasiadać takie cioty jak teraz to bojkotuję mecze Ruchu.
Spoko. Dobrze wyczułeś o co mi chodzi wink
Po prostu nie rozumiem jak można dopingować najpierw zagranicznemu klubowi, a później naszemu.
W tym roku zapowiada się niesamowita walka o mistrzostwo w Hiszpanii. Jeżeli chodzi o ten kraje to większą sympatią od zawsze darzę Barcę, ale strasznie denerwują mnie 'kibice' sukcesu. Niestety wygrana Realu nie jest rozwiązaniem tongue

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by Gaske
Benzema kurwa, wez wracaj do Lyonu. puke

Gorszego napastnika ciezko znalezc juz chyba, Pipita na boisko boks
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by raiders_
Jebać qwa FEYE który od 65' grał z przewagą 1 zawodnika ,a od 80' z przewagą 2 zawodników ... i osły zremisowały 2-2 laugh kopara puke
nie ma co przeżywać, takie kupony zazwyczaj tak się kończą...do tego Feye nawet nie prowadzili, nie ma co żałować.
Powodzenia w dalszej grze piwo

Nie Magik jest co żałować bo mam tak od ponad 2 tyg ,zawsze jedna bramka brakuje do wygranej i to nie ważne czy puszczę singla, dubla czy taki qwa pociąg smile
hmmm..wiesz co radzę w takich wypadkach? wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
ktoś napisał, że między wielką 2 a pozostałymi będzie jeszcze większa przepaść niż rok temu, zgadzam się.
Ale dodał bym do tego, że róznica między Realem a Barca jednak będzie mniejsza niż rok temu.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
chyba tobie manekinie

Strona 37 z 52 1 2 35 36 37 38 39 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, $-man, Lukasz111, rafal08, 11kera11), 809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1