Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#48796 03/12/2003 17:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Daimler a myslisz ze trzemu wylaczylem opcje Wysylanie Prywatnych Wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
CZyli jesteśmy nielicznymi wyznawcami, którzy posiedli wiedze tajemną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Fiu -Fiu - trzeba strzec sekretu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#48797 03/12/2003 22:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no i k u r w a . z a j e b i s c i e . nawet nie udalo sie ustalic miejsca transakcji.... po prostu super

Data transakcji

30-11-2003


Data księgowania

03-12-2003




Rodzaj transakcji

ZAKUP PRZY UŻYCIU KARTY


Numer użytej karty

KARTA ****....*****


Miejsce transakcji

IFUND-SECURE TXN




866-5252725, KN


Kwota oryginalna

-10,00 USD


Kwota w walucie rozliczeniowej

-10,00 USD


Kwota obciążenia

39,29 PLN
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#48798 04/12/2003 00:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
norbi, zadzwoń do banku i zgłoś kradzież -- kazdy szanujący się bank powinien zwrócić te $10 i natychmiast wszcząć postępowanie wyjaśniające. Jeśli będą marudzić to można ich postraszyć główną organizacją (VISA), bo zero reakcji z banku jest wbrew ich przepisom.

#48799 04/12/2003 01:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ta, a oni zaczna gledzic ze kilkakrotnie wplacalem do roznych bukow i pewnie teraz to tez moja wplata, ( i jeszcze mi dosypia koszty prowizji) a poza tym jeszcze moga skarbowke powiadomic ze gram w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie wiem czy jest sens zglaszac :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#48800 04/12/2003 02:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
A czy wiesz, że to buk ściągnął te kwotę? Parę miesięcy temu była głośna sprawa takich "tajemniczych transakcji" u osób grających w necie. Padały różne podejrzenia o niesolidność buków (niewystarczające środki bezpieczeństwa), ale nie znam finału sprawy. O ile pamiętam kwoty ściągała jakaś stronka porno i wszystko było od razu wyjaśniane, ale każda sprawa indywidualnie, po zgłoszeniu przez poszkodowanego. Pamiętaj też, że banki są zobowiązane do zachowania tajemnicy, tak więc nie ma co się obawiać o "zgłoszenie do skarbówki". Zresztą, sam tok takiego rozumowania jest chory, z pozycji już winnego, a przecież granie w necie nie jest nielegalne.

#48801 04/12/2003 03:59
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
jezeli to VISA oddadzą na 100%

jeżeli mastercard na 90 %

a jeżeli nie oddadzą to zmień karte bo bank ją wydający jest dziadowski

#48802 04/12/2003 17:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
I w tym wypadku okazuje sie ze dobrym rozwiazaniem jest karta mbanku ktora mozna "nabijac" wplacic do buka i rozladowac do 0zł. I nikt nam nic z niej nie sicagnie.

#48803 04/12/2003 17:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Szakal to wlasnie karta m-banku bueheheheh nie udała Ci się ta reklama.

Okej qwerty, zareklamowałem . Mam czekać do 90 dni. Jak mnie skarbówka ściągnie to przez Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale jak oddadzą kaskę stawiam piwko u mnie we wrocku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

#48804 04/12/2003 17:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
norbi ale widzisz miales zaladowana karte w takim razie. A ja jakos tak przezorny jestem za zawsze nabijam tylko wtedy gdy dokonuje transakcji i resztke odrazu rozladowuje z niej do zera.

#48805 06/12/2003 14:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
A jak rozładować karte inteligo?

Trzeba chyba drugi rachunek otworzyć?

#48806 06/12/2003 23:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje.
Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb]
To nie jest zadna kradziez tylko tyle wlasnie kosztuje przelew do zagranicznego banku. Kazdy bukmacher i kazdy bank (w tym wypadku zagraniczny) pobiera prowizje od wplaty, ty jak piszesz wplacasz karta a oni czyli bank pobiera ci od razu z karty ta wlasnie prowizje.!!!!!

#48807 06/12/2003 23:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
szupes, pisz rozsądniej. Banki standardowo nie pobierają od właściciela konta prowizji za transakcje dokonane za pomocą karty (chociaż są niechlubne wyjątki, ale jest to wtedy wyraźnie zaznaczone). Poza tym, zmiksowałeś w jedno Bank Transfer z Credit Card Transactions.

#48808 06/12/2003 23:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
zgadza sie qwerty. a tak poza tym to nie slyszalem jeszcze o tym, zeby prowizja przy wplacie (!) karta (!) wyniosla az 40 zl.
NO WAY !!!

#48809 06/12/2003 23:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wplac 2 kola w expekcie i juz masz prowizje 50zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48810 11/12/2003 04:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
a po co , jak mozna przelewem za friko ?

arth/arthx

#48811 11/12/2003 04:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
cos sie zaczelo dziac.......
wrocilo moje 40zl ale do moemntu zakonczenia dochodzenia nie moge ich wybrać (wchodzą tylko w skład salda , a nie środków)
zobaczymy........
pozdrawiam

#48812 11/12/2003 05:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
no i ladnie , nie mozna sie dawac naciagaczom (ale tez trzeba uwazac, gdize i po co sie wpisuje nr karty - warto tez korzystac z serwisow typu moneybookers czy neteller, jesli tylko mozna)

arth

#48813 11/12/2003 12:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
masz racje Arth......

#48814 17/12/2003 04:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
przyszedl dzis na hate formularz mojej reklamacji i go wypelnilem, i odeslalem
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48815 17/12/2003 07:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1