|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Daimler a myslisz ze trzemu wylaczylem opcje Wysylanie Prywatnych Wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] CZyli jesteśmy nielicznymi wyznawcami, którzy posiedli wiedze tajemną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Fiu -Fiu - trzeba strzec sekretu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no i k u r w a . z a j e b i s c i e . nawet nie udalo sie ustalic miejsca transakcji.... po prostu super
Data transakcji
30-11-2003
Data księgowania
03-12-2003
Rodzaj transakcji
ZAKUP PRZY UŻYCIU KARTY
Numer użytej karty
KARTA ****....*****
Miejsce transakcji
IFUND-SECURE TXN
866-5252725, KN
Kwota oryginalna
-10,00 USD
Kwota w walucie rozliczeniowej
-10,00 USD
Kwota obciążenia
39,29 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
norbi, zadzwoń do banku i zgłoś kradzież -- kazdy szanujący się bank powinien zwrócić te $10 i natychmiast wszcząć postępowanie wyjaśniające. Jeśli będą marudzić to można ich postraszyć główną organizacją (VISA), bo zero reakcji z banku jest wbrew ich przepisom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ta, a oni zaczna gledzic ze kilkakrotnie wplacalem do roznych bukow i pewnie teraz to tez moja wplata, ( i jeszcze mi dosypia koszty prowizji) a poza tym jeszcze moga skarbowke powiadomic ze gram w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie wiem czy jest sens zglaszac :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
A czy wiesz, że to buk ściągnął te kwotę? Parę miesięcy temu była głośna sprawa takich "tajemniczych transakcji" u osób grających w necie. Padały różne podejrzenia o niesolidność buków (niewystarczające środki bezpieczeństwa), ale nie znam finału sprawy. O ile pamiętam kwoty ściągała jakaś stronka porno i wszystko było od razu wyjaśniane, ale każda sprawa indywidualnie, po zgłoszeniu przez poszkodowanego. Pamiętaj też, że banki są zobowiązane do zachowania tajemnicy, tak więc nie ma co się obawiać o "zgłoszenie do skarbówki". Zresztą, sam tok takiego rozumowania jest chory, z pozycji już winnego, a przecież granie w necie nie jest nielegalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
jezeli to VISA oddadzą na 100%
jeżeli mastercard na 90 %
a jeżeli nie oddadzą to zmień karte bo bank ją wydający jest dziadowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
I w tym wypadku okazuje sie ze dobrym rozwiazaniem jest karta mbanku ktora mozna "nabijac" wplacic do buka i rozladowac do 0zł. I nikt nam nic z niej nie sicagnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Szakal to wlasnie karta m-banku bueheheheh nie udała Ci się ta reklama.
Okej qwerty, zareklamowałem . Mam czekać do 90 dni. Jak mnie skarbówka ściągnie to przez Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale jak oddadzą kaskę stawiam piwko u mnie we wrocku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
norbi ale widzisz miales zaladowana karte w takim razie. A ja jakos tak przezorny jestem za zawsze nabijam tylko wtedy gdy dokonuje transakcji i resztke odrazu rozladowuje z niej do zera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
A jak rozładować karte inteligo?
Trzeba chyba drugi rachunek otworzyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]uważajcie ludzie na te smieszne promocje. Dzieki takeij jednej , ktora to jeszcze nie wiem, moja karta kredytowa została okradziona o 40zł. (dokładnie wczoraj, 29.11.2003, kilka godzin po jej zasileniu przez mnie). Wpisywanie danych swojej karty kredytowej w przypadku jakiegoś nowego buka jest czystym idiotyzmem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: złodzieji[/qb] To nie jest zadna kradziez tylko tyle wlasnie kosztuje przelew do zagranicznego banku. Kazdy bukmacher i kazdy bank (w tym wypadku zagraniczny) pobiera prowizje od wplaty, ty jak piszesz wplacasz karta a oni czyli bank pobiera ci od razu z karty ta wlasnie prowizje.!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
szupes, pisz rozsądniej. Banki standardowo nie pobierają od właściciela konta prowizji za transakcje dokonane za pomocą karty (chociaż są niechlubne wyjątki, ale jest to wtedy wyraźnie zaznaczone). Poza tym, zmiksowałeś w jedno Bank Transfer z Credit Card Transactions.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
zgadza sie qwerty. a tak poza tym to nie slyszalem jeszcze o tym, zeby prowizja przy wplacie (!) karta (!) wyniosla az 40 zl. NO WAY !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wplac 2 kola w expekcie i juz masz prowizje 50zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
a po co , jak mozna przelewem za friko ?
arth/arthx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
cos sie zaczelo dziac....... wrocilo moje 40zl ale do moemntu zakonczenia dochodzenia nie moge ich wybrać (wchodzą tylko w skład salda , a nie środków) zobaczymy........ pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
no i ladnie , nie mozna sie dawac naciagaczom (ale tez trzeba uwazac, gdize i po co sie wpisuje nr karty - warto tez korzystac z serwisow typu moneybookers czy neteller, jesli tylko mozna)
arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
przyszedl dzis na hate formularz mojej reklamacji i go wypelnilem, i odeslalem pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|