|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktoś mi napisze jak uzyskać tego bonusa ? Z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
tak powyzej 1.91 normalnie cala stawka, a ponizej zysk dzielimy przez 0,91 dzięki nareszcie wiem o co chodzi. jeszcze jak bys mógł to napisz jak liczą stawki na pewniaki 1.15 kurs np.stawiam 1004 na kurs 1.15.ile wliczaja do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140 |
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu?? ZArejstrowałem sei dobre 2 h temu ale jeszcze zadnej kasy nie dostałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu?? ZArejstrowałem sei dobre 2 h temu ale jeszcze zadnej kasy nie dostałem... kasa bedzie na 100%, wielu moich znajomych ja dostalo, trzeba poczekac troszke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ktoś mi napisze jak uzyskać tego bonusa ? Z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje konto w bluevex zostalo zablokowane, radze sie od nich z daleka trzymac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
tak powyzej 1.91 normalnie cala stawka, a ponizej zysk dzielimy przez 0,91 dzięki nareszcie wiem o co chodzi. jeszcze jak bys mógł to napisz jak liczą stawki na pewniaki 1.15 kurs np.stawiam 1004 na kurs 1.15.ile wliczaja do obrotu? tak samo liczysz, dzielisz zysk przez 0,91 (o ile dobrze to zrozumialem), nie ma roznicy czy kurs wynosi 1.01 czy 1.89 lepiej zapytac ich zanim wyplacisz czy masz zrobiony obrot, ja mam obrocone 253$ a na livechacie mi napisali ze brakuje jeszcze 20$, wyplata na mb jest darmowa, a max wyplata z tego bonusu to 250$ a nie jak jest napisane na ich stronce 200$
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
no ja mam 254 $ i z tego co obliczyłem jeszcze 4 $ mi brakuje dalem dzisiaj za 8$ dla pewności i spróbuje wypłacic w nocy.a na livechacie koles mi mówił ze powinienem sam obliczyc bo nie beda kazdemu liczyc ile jest obrotu,więc sie tutaj pytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
mi tez tak przed chila powiedzieli:)Dla pewnosci postawilem 100 na kurs 1.2 czyli wygrana 20$$*1.1 Obrót 22$$!! Tak mnie poinformowali na chacie??(no albo dzilimy przez0.91).correct??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
nie wiem czemu 1.1 mnożymy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
jesli chodzi bluevex to cos zlego sie tam dzieje, nie moge sie w ogole zalogowac, mysle, ze zlikidowali mi konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jesli chodzi bluevex to cos zlego sie tam dzieje, nie moge sie w ogole zalogowac, mysle, ze zlikidowali mi konto wszyscy tak maja...nie wiem dlaczego, support nie odpisuje na pytania na dodatek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
wypłaciłem kase 183$ Pobrali opłate w wysokości 15$ po zleceniu wypłaty ile sie czeka na to aby z konta zniknęła kasa???czy odrazu znika??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
245 $ wypłacone przez moneybookers(prowizja 15$).czekałem ok 30min.super.no juice spotrsbook ok! z 25 $ za free jest 230 $. jest git.
|
|
|
Link skopiowany do schowka