Ktoś m..."> Ktoś m...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#488115 28/02/2006 11:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ktoś mi napisze jak uzyskać tego bonusa ?

Z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#488116 28/02/2006 14:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
tak powyzej 1.91 normalnie cala stawka, a ponizej zysk dzielimy przez 0,91
dzięki nareszcie wiem o co chodzi.
jeszcze jak bys mógł to napisz jak liczą stawki na pewniaki 1.15 kurs np.stawiam 1004 na kurs 1.15.ile wliczaja do obrotu?

#488117 28/02/2006 15:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu??

#488118 28/02/2006 15:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
*
member
member
* Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 140
Quote
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu??

ZArejstrowałem sei dobre 2 h temu ale jeszcze zadnej kasy nie dostałem...

#488119 28/02/2006 15:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
czy ktos dostal kase na bet24.com? z tego linku hibernianu??

ZArejstrowałem sei dobre 2 h temu ale jeszcze zadnej kasy nie dostałem...

kasa bedzie na 100%, wielu moich znajomych ja dostalo, trzeba poczekac troszke

#488120 28/02/2006 15:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
a co z obrotem tego bonusa z bluevex.de, wie ktoś, bo niemiecki dawno miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ktoś mi napisze jak uzyskać tego bonusa ?

Z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

moje konto w bluevex zostalo zablokowane, radze sie od nich z daleka trzymac

#488121 28/02/2006 15:51
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Quote
tak powyzej 1.91 normalnie cala stawka, a ponizej zysk dzielimy przez 0,91
dzięki nareszcie wiem o co chodzi.
jeszcze jak bys mógł to napisz jak liczą stawki na pewniaki 1.15 kurs np.stawiam 1004 na kurs 1.15.ile wliczaja do obrotu?

tak samo liczysz, dzielisz zysk przez 0,91 (o ile dobrze to zrozumialem), nie ma roznicy czy kurs wynosi 1.01 czy 1.89
lepiej zapytac ich zanim wyplacisz czy masz zrobiony obrot, ja mam obrocone 253$ a na livechacie mi napisali ze brakuje jeszcze 20$, wyplata na mb jest darmowa, a max wyplata z tego bonusu to 250$ a nie jak jest napisane na ich stronce 200$

#488122 28/02/2006 15:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
no ja mam 254 $ i z tego co obliczyłem jeszcze 4 $ mi brakuje dalem dzisiaj za 8$ dla pewności i spróbuje wypłacic w nocy.a na livechacie koles mi mówił ze powinienem sam obliczyc bo nie beda kazdemu liczyc ile jest obrotu,więc sie tutaj pytałem.

#488123 28/02/2006 16:03
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
mi tez tak przed chila powiedzieli:)Dla pewnosci postawilem 100 na kurs 1.2 czyli wygrana 20$$*1.1 Obrót 22$$!! Tak mnie poinformowali na chacie??(no albo dzilimy przez0.91).correct??

#488124 28/02/2006 16:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
nie wiem czemu 1.1 mnożymy ??

#488125 28/02/2006 16:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
20*1.1=22

20/0,9=22

#488126 28/02/2006 18:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
jesli chodzi bluevex to cos zlego sie tam dzieje, nie moge sie w ogole zalogowac, mysle, ze zlikidowali mi konto

#488127 28/02/2006 19:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
jesli chodzi bluevex to cos zlego sie tam dzieje, nie moge sie w ogole zalogowac, mysle, ze zlikidowali mi konto

wszyscy tak maja...nie wiem dlaczego, support nie odpisuje na pytania na dodatek...

#488128 28/02/2006 22:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
wypłaciłem kase 183$ Pobrali opłate w wysokości 15$
po zleceniu wypłaty ile sie czeka na to aby z konta zniknęła kasa???czy odrazu znika??

#488129 28/02/2006 22:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
245 $ wypłacone przez moneybookers(prowizja 15$).czekałem ok 30min.super.no juice spotrsbook ok!
z 25 $ za free jest 230 $.
jest git.

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1