Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#48882 07/12/2003 04:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Nowe 5 Euro free - Dobets [dobets.com]. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb]
jest.
ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze nie przegralem ich jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#48883 07/12/2003 15:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Nowe 5 Euro free - Dobets [dobets.com]. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb]
jest.
ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze nie przegralem ich jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Trzeba wysłać tego maila?? U mnie minęło już 12 godzin i kasy nie ma. Waham się czy napisać maila. Co w nim napisać?

#48884 07/12/2003 15:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
z tego co slyszalem to losowo dbeirana jest ta promocja, no ale poczekaj jeszcze do 2 dni.. potem napisz
pozdro

#48885 07/12/2003 15:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
ja sie zarejestrowałem na dobets w piatek koło 23 i w sobote koło 17 juz miałem kaske!!!!!

#48886 08/12/2003 00:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?

#48887 08/12/2003 00:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?[/qb]
Prawdopodobnie tak. Mozliwe, ze ich formularz rejstracji wykorzystuje cos, co wprowadzono dopiero w IE 5 badz IE6. Najlepiej sciagnij ze stron Microshitu najnowsza wersje.

#48888 08/12/2003 01:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?

#48889 08/12/2003 02:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?[/qb]
Angielski sie klania. Wpisz tu cos co pomoze Ci w przypomnieniu sobie hasla badz odpowiedzi na pytanie dodatkowe (gdy stracisz haslo sie to wykorzystuje).

#48890 08/12/2003 02:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Angielski sie klania. [/qb]
Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić.

Dzięki za odp

#48891 08/12/2003 04:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Angielski sie klania. [/qb]
Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić.

Dzięki za odp[/qb]
To przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48892 08/12/2003 04:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Konto e-mail mam w wp.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48893 08/12/2003 16:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr

#48894 08/12/2003 18:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
--------------------------------------------------------------------------------
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
---------------------------------------------------------------------------------

Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page [babelfish.altavista.com ]

#48895 08/12/2003 19:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48896 08/12/2003 19:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
LOL. A to taka duza roznica miedzy 1 a 2 E? Jak chcesz sobie pograc wplac gdzies pieniadze, z 5E majatku nie zrobisz.

#48897 08/12/2003 19:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Quote
--------------------------------------------------------------------------------
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
---------------------------------------------------------------------------------

Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page [babelfish.altavista.com ]

-------------------------------------------------
Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki.

#48898 08/12/2003 20:21
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb]
Tez mialem ten problem https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375

#48899 08/12/2003 20:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb]
Quote
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane[/qb]
Przetlumacz [babelfish.altavista.com] sobie.[/qb]
Jest jakis tlumacz "Niemiecki-Polski" ?

#48900 08/12/2003 20:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
**************************************************Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki.
**************************************************

Jak już sobie przetłumaczyłeś to spisz sobie co które słowo znaczy :zobacz: Jak na razie innego spoobu nie znam... ale dobre i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do ponownej zmiany języka na niemiecki to tak musi być bo buk ma ograniczenia dostępu ! tłumacz nie ma dostępu do danych osobowych. I tak mausi już być!!! Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#48901 08/12/2003 23:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb]
Tez mialem ten problem https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375 [/qb]
napislem maila i okazalo sie ze nie zarejestrowalem sie z linku promocyjnego ale i tak mi juz dopisali bonusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1