|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Nowe 5 Euro free - Dobets [ dobets.com]. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb] jest. ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze nie przegralem ich jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb] Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Nowe 5 Euro free - Dobets [ dobets.com]. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb] jest. ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze ze nie przegralem ich jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Trzeba wysłać tego maila?? U mnie minęło już 12 godzin i kasy nie ma. Waham się czy napisać maila. Co w nim napisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
z tego co slyszalem to losowo dbeirana jest ta promocja, no ale poczekaj jeszcze do 2 dni.. potem napisz pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
ja sie zarejestrowałem na dobets w piatek koło 23 i w sobote koło 17 juz miałem kaske!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?[/qb] Prawdopodobnie tak. Mozliwe, ze ich formularz rejstracji wykorzystuje cos, co wprowadzono dopiero w IE 5 badz IE6. Najlepiej sciagnij ze stron Microshitu najnowsza wersje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?[/qb] Angielski sie klania. Wpisz tu cos co pomoze Ci w przypomnieniu sobie hasla badz odpowiedzi na pytanie dodatkowe (gdy stracisz haslo sie to wykorzystuje).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Angielski sie klania. [/qb] Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić. Dzięki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb] Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Angielski sie klania. [/qb] Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić. Dzięki za odp[/qb] To przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb]Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Konto e-mail mam w wp.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem. pzdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
-------------------------------------------------------------------------------- jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. --------------------------------------------------------------------------------- Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page [ babelfish.altavista.com ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Vieira: [qb]Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] LOL. A to taka duza roznica miedzy 1 a 2 E? Jak chcesz sobie pograc wplac gdzies pieniadze, z 5E majatku nie zrobisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
-------------------------------------------------------------------------------- jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. --------------------------------------------------------------------------------- Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page [ babelfish.altavista.com ] ------------------------------------------------- Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał bkaytek: [qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem. pzdr[/qb] Tez mialem ten problem https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb] Oryginalnie wysłał thomasss13: [qb] jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane[/qb] Przetlumacz [ babelfish.altavista.com] sobie.[/qb] Jest jakis tlumacz "Niemiecki-Polski" ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
**************************************************Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki. **************************************************
Jak już sobie przetłumaczyłeś to spisz sobie co które słowo znaczy :zobacz: Jak na razie innego spoobu nie znam... ale dobre i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do ponownej zmiany języka na niemiecki to tak musi być bo buk ma ograniczenia dostępu ! tłumacz nie ma dostępu do danych osobowych. I tak mausi już być!!! Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
napislem maila i okazalo sie ze nie zarejestrowalem sie z linku promocyjnego ale i tak mi juz dopisali bonusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka