Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#488989 21/01/2006 20:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
System moj bazuje po czesci na sure becie.
Przedstawiam go tutaj i jestem otwarty na wszelkie korekty i recenzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

uwagi:
systemem tym gram na wszystkie mecze wyjazdowe silniejszych drużyn.W takich zdarzeniach spodziewam sie przewaznie remisow ,jak rowniez wygranych gosci.

np: przy kursie na dowolne zdarzenia =
1- 2.78 X- 3.25 3- 2.86

rozdzielam srodkami 100 euro :

Moim favorytem jest druzyna gosci

30 euro na 1 = 83,4
30 euro na X = 97,5
40 euro na 2 = 114 !!!!

na czysto = 14 euro

w razie przegranych wiekszosc kasy sie zwraca.



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

co myslicie o tym ?

Bonus: Unibet
#488990 21/01/2006 20:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
A nie prosciej grac poprostu X2 ??

#488991 21/01/2006 20:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
tak napewno jest prosciej grac x2 i tez tak gram.
Ale przy dluzszej grze i tu moze narodzic sie wtopa .
Dlatego tez warto maly procencik sumy przeznaczyc
na 1.To dla zabezpieczenia kapitalu

pozdrawiam

#488992 21/01/2006 22:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
tylko ze w twoim systemie abys mial zyski musi ci wchodzic czysta 2
Wiec zamiast grac za 100 i zyskiwac na tym 14 w przypadku zwyciestwa gosci i tracic w przypadku wyniku 1 lub X lepiej zagrac np. za 70 X2 (kurs ok. 1.4) i wtedy trafiajac masz zysk 28

#488993 21/01/2006 22:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
ale jesli pozmieniam parametry na :
37euro na 2 to zysk bedzie 105,82 euro
33euro na x zysk = 107 ,25 euro

w przypadku przegranej ponad 80 % kasy zostaje u mnie.
w twoim przypadku u buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jesli jedno zdarzenie o roznych wynikach obstawie w 3 roznych bukach.To wygrana moze byc wieksza ,jesli w poszczegolnym buku ktory wybiore kurs bedzie wyzszy.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#488994 21/01/2006 22:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
errata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zysk mial byc
5,82 euro
7 ,25 euro

stawkami mozna manipulowac wg uznania,ktora druzyna ma najwieksze szanse na dany wynik.Podporki oferowane u buka sa sztywne i nieco nizsze.Poza tym ja potrzebowalbym jedno zwyciestwo na odrobienie strat przy zysku 17 euro a stracie 17 % inwestycji.Natomiast ty odrabiasz 3 zwyciestwami stracona calosc.

#488995 22/01/2006 07:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
zobacz tutaj:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=1&fpart=1 [mecz.org]

w tym temacie jest opisany sposob grania 3-drogowo tyle ze progresją

#488996 30/01/2006 12:44
Dołączył: May 2005
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 24
strasz dla mnie glupota wsadzac 100 euro aby wygrac 14.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1