|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
System moj bazuje po czesci na sure becie. Przedstawiam go tutaj i jestem otwarty na wszelkie korekty i recenzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
uwagi: systemem tym gram na wszystkie mecze wyjazdowe silniejszych drużyn.W takich zdarzeniach spodziewam sie przewaznie remisow ,jak rowniez wygranych gosci.
np: przy kursie na dowolne zdarzenia = 1- 2.78 X- 3.25 3- 2.86
rozdzielam srodkami 100 euro :
Moim favorytem jest druzyna gosci
30 euro na 1 = 83,4 30 euro na X = 97,5 40 euro na 2 = 114 !!!!
na czysto = 14 euro
w razie przegranych wiekszosc kasy sie zwraca.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
co myslicie o tym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
A nie prosciej grac poprostu X2 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
tak napewno jest prosciej grac x2 i tez tak gram. Ale przy dluzszej grze i tu moze narodzic sie wtopa . Dlatego tez warto maly procencik sumy przeznaczyc na 1.To dla zabezpieczenia kapitalu
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
tylko ze w twoim systemie abys mial zyski musi ci wchodzic czysta 2 Wiec zamiast grac za 100 i zyskiwac na tym 14 w przypadku zwyciestwa gosci i tracic w przypadku wyniku 1 lub X lepiej zagrac np. za 70 X2 (kurs ok. 1.4) i wtedy trafiajac masz zysk 28
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
ale jesli pozmieniam parametry na : 37euro na 2 to zysk bedzie 105,82 euro 33euro na x zysk = 107 ,25 euro
w przypadku przegranej ponad 80 % kasy zostaje u mnie. w twoim przypadku u buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli jedno zdarzenie o roznych wynikach obstawie w 3 roznych bukach.To wygrana moze byc wieksza ,jesli w poszczegolnym buku ktory wybiore kurs bedzie wyzszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 116 |
errata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zysk mial byc 5,82 euro 7 ,25 euro
stawkami mozna manipulowac wg uznania,ktora druzyna ma najwieksze szanse na dany wynik.Podporki oferowane u buka sa sztywne i nieco nizsze.Poza tym ja potrzebowalbym jedno zwyciestwo na odrobienie strat przy zysku 17 euro a stracie 17 % inwestycji.Natomiast ty odrabiasz 3 zwyciestwami stracona calosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
strasz dla mnie glupota wsadzac 100 euro aby wygrac 14.
|
|
|
Link skopiowany do schowka