Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#489378 22/01/2006 14:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Czy ktos korzysta z uslug tego bukmachera?

Bonus: Unibet
#489379 22/01/2006 18:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Ja nie.
Buk wygląda trochę skromnie- jak pierwotny BaH. Szata graficzna zrobiona jakgdyby przez gimnazjalistę... bałbym się tam wpłacić nawet 5 euro.

#489380 28/01/2006 16:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Czytałem opinię o tym buku na Sportbookmakersreview. No i niestety nie napawa mnie ona optymizmem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Podobno mają problemy z wypłacaniem. Tylko 2 drogi wypłat konto bankowe lub czek - ciekawe po ilu dniach/tygodniach dostaje się kasę, jeśli w ogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
A akurat tak dobrze mmmi idze w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#489381 28/01/2006 17:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
"150 Euro Bonus
Sie möchten 150 Euro zusätzlich auf Ihrem Wettkonto haben?Kein Problem. Bei bets4all.co ... "- na głównej strony...:)
25% bonusu za (chyba) I depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489382 04/02/2006 14:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Czy ktos wypłacał kase z tego buka? ile idzie kasa?

#489383 04/02/2006 16:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ja nie radze tu nikomu wpłacać właśnie sobie pisze z supportem i uważam że oni sami są niekompetentni.
Kiedy spytałem się gdzie mają licencje to napisał że w Austri ja się pytam czy tylko tam to on napisał że mają w różnych , się pytam to w jakich jeszcze to on napisał że jest tylko pracowniekiem i takich żeczy nie wie, napisał Polska z małej litery to go troche za to zbeształem to przeprosił, uważam że każdy powinniem wiedzieć że nazwy państw piszemy z dużej litery, potem poruszyłem kwestie ich niskiej oceny na stronie o bukmacherce to zaprzeczył, stwierdził że zawsze wypłacają.
Odniosłem wrażenie że nie jest to buszek warty polecenia

Pytanie poco wpłacać do takiego egzotycznego buszka skoro są pewne?

#489384 04/02/2006 16:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak juz ktos tam chce na sile grac to lepiej niech skorzysta z vouchera, bo wplacac to nie ma sensu, a vouchera (warty 5 euro) zdobyc nie trudno

#489385 04/02/2006 16:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
jak juz ktos tam chce na sile grac to lepiej niech skorzysta z vouchera, bo wplacac to nie ma sensu, a vouchera (warty 5 euro) zdobyc nie trudno

yahoo jak zdobyć vouchera? bo ja tam chce sprbować zagrać

#489386 04/02/2006 17:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie moge tego podac na forum

#489387 04/02/2006 17:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A czy to jest tajemnica państwowa?

#489388 04/02/2006 17:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
A czy to jest tajemnica państwowa?

Z tego co wiem...reklamowanie innych forów na tej stronie jest zabronione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#489389 04/02/2006 17:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
a no to faktycznie zakrawa to tajemnice państwową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale jeżeli jest na to jakiś sposób to może wystarczy napisać jaki on jest, nie trzeba pisać nic o innych forach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489390 04/02/2006 17:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja szczerze nie polecam tego buka
mialem vouchera...wygralem jakies grosze ... z 15Euro, ale obrot byl zrobiony


zapytalem czy moga wyplacic na konto w Polsce i jaka oplata, powiedzieli ze jasne i zero oplat

zlecilem wyplate, trwala miesiac, kilka razy z nimi gadalem na live i za kazdym razem wszystko bylo oki i mam czekac


a na koniec sie okazalo ze jednak zablokowali moja wyplate bo kwota byla nizsza od oplaty ktora pobieraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i powiedzieli ze powinnienem ladnie podziekowac bo jakby to wyslali to bank by mi odbil ta oplate z mojego prywatnego konta:)

powiedzialem zeby sie bujali i pozegnalem ladnie

#489391 04/02/2006 17:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR.
Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich

#489392 04/02/2006 17:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a no to faktycznie zakrawa to tajemnice państwową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale jeżeli jest na to jakiś sposób to może wystarczy napisać jaki on jest, nie trzeba pisać nic o innych forach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

trzeba pisac o innych forach, bo tego vouchera dostaje sie za zarejestrowanie wlasnie na innym forum, dodam, ze to najpopularniejsze niemieckie forum i nic wiecej nie pisze, ani nie odpowiadam w tej sprawie na PW

#489393 04/02/2006 17:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR.
Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich

wooolno, o ile wogole ida, na SBR maja ocene F, wiec gra u nich jest tylko zabawa, ale mozna byc szczesliwcem, ktoremu cos wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489394 04/02/2006 18:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
Quote
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR.
Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich

wooolno, o ile wogole ida, na SBR maja ocene F, wiec gra u nich jest tylko zabawa, ale mozna byc szczesliwcem, ktoremu cos wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak naprawde to ja oceny SBR nie biore pod uwage

#489395 05/02/2006 15:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Tak naprawde to vouchery są warte teraz 3euro, a nie 5. 5 euro mozna dostac za rejestracje w Bet-at-home. Mam nadzieje, ze nie zlamie regulaminu, jezeli powiem, ze wystarczy w googlach wpisac: voucher 5 euro bets4all- wtedy bedzie wszystko jasne. Ja voucher dostalem, tylko po rejestracji ze specjalnego linku nalezy napisac do supportu z nr konta danego podczas rejestracji. Voucher(bonus) przyznany po godzinie. Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do wyplaty, to kwota 26 euro jest pobierana od panstw,ktore nie maja IBAN.

#489396 05/02/2006 18:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Tak naprawde to vouchery są warte teraz 3euro, a nie 5. 5 euro mozna dostac za rejestracje w Bet-at-home. Mam nadzieje, ze nie zlamie regulaminu, jezeli powiem, ze wystarczy w googlach wpisac: voucher 5 euro bets4all- wtedy bedzie wszystko jasne. Ja voucher dostalem, tylko po rejestracji ze specjalnego linku nalezy napisac do supportu z nr konta danego podczas rejestracji. Voucher(bonus) przyznany po godzinie. Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do wyplaty, to kwota 26 euro jest pobierana od panstw,ktore nie maja IBAN.

polska ma IBAN ....a jednak pobieraja

#489397 08/02/2006 21:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Witam...gram sobie u tego buka i już mam 312 euro.

Czy oni wogóle wypłacają kase?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1