|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Czy ktos korzysta z uslug tego bukmachera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ja nie. Buk wygląda trochę skromnie- jak pierwotny BaH. Szata graficzna zrobiona jakgdyby przez gimnazjalistę... bałbym się tam wpłacić nawet 5 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czytałem opinię o tym buku na Sportbookmakersreview. No i niestety nie napawa mnie ona optymizmem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Podobno mają problemy z wypłacaniem. Tylko 2 drogi wypłat konto bankowe lub czek - ciekawe po ilu dniach/tygodniach dostaje się kasę, jeśli w ogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> A akurat tak dobrze mmmi idze w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
"150 Euro Bonus Sie möchten 150 Euro zusätzlich auf Ihrem Wettkonto haben?Kein Problem. Bei bets4all.co ... "- na głównej strony...:) 25% bonusu za (chyba) I depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Czy ktos wypłacał kase z tego buka? ile idzie kasa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja nie radze tu nikomu wpłacać właśnie sobie pisze z supportem i uważam że oni sami są niekompetentni. Kiedy spytałem się gdzie mają licencje to napisał że w Austri ja się pytam czy tylko tam to on napisał że mają w różnych , się pytam to w jakich jeszcze to on napisał że jest tylko pracowniekiem i takich żeczy nie wie, napisał Polska z małej litery to go troche za to zbeształem to przeprosił, uważam że każdy powinniem wiedzieć że nazwy państw piszemy z dużej litery, potem poruszyłem kwestie ich niskiej oceny na stronie o bukmacherce to zaprzeczył, stwierdził że zawsze wypłacają. Odniosłem wrażenie że nie jest to buszek warty polecenia
Pytanie poco wpłacać do takiego egzotycznego buszka skoro są pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak juz ktos tam chce na sile grac to lepiej niech skorzysta z vouchera, bo wplacac to nie ma sensu, a vouchera (warty 5 euro) zdobyc nie trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
jak juz ktos tam chce na sile grac to lepiej niech skorzysta z vouchera, bo wplacac to nie ma sensu, a vouchera (warty 5 euro) zdobyc nie trudno yahoo jak zdobyć vouchera? bo ja tam chce sprbować zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie moge tego podac na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A czy to jest tajemnica państwowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
A czy to jest tajemnica państwowa? Z tego co wiem...reklamowanie innych forów na tej stronie jest zabronione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
a no to faktycznie zakrawa to tajemnice państwową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale jeżeli jest na to jakiś sposób to może wystarczy napisać jaki on jest, nie trzeba pisać nic o innych forach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja szczerze nie polecam tego buka mialem vouchera...wygralem jakies grosze ... z 15Euro, ale obrot byl zrobiony
zapytalem czy moga wyplacic na konto w Polsce i jaka oplata, powiedzieli ze jasne i zero oplat
zlecilem wyplate, trwala miesiac, kilka razy z nimi gadalem na live i za kazdym razem wszystko bylo oki i mam czekac
a na koniec sie okazalo ze jednak zablokowali moja wyplate bo kwota byla nizsza od oplaty ktora pobieraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i powiedzieli ze powinnienem ladnie podziekowac bo jakby to wyslali to bank by mi odbil ta oplate z mojego prywatnego konta:)
powiedzialem zeby sie bujali i pozegnalem ladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR. Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a no to faktycznie zakrawa to tajemnice państwową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale jeżeli jest na to jakiś sposób to może wystarczy napisać jaki on jest, nie trzeba pisać nic o innych forach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> trzeba pisac o innych forach, bo tego vouchera dostaje sie za zarejestrowanie wlasnie na innym forum, dodam, ze to najpopularniejsze niemieckie forum i nic wiecej nie pisze, ani nie odpowiadam w tej sprawie na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR. Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich wooolno, o ile wogole ida, na SBR maja ocene F, wiec gra u nich jest tylko zabawa, ale mozna byc szczesliwcem, ktoremu cos wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Tam opłata za czek wynosi 20 EUR, a opłata za przelew bankowy 26,50 EUR. Ja gdzies czytalem ze strasznie wolno ida wyplaty od nich wooolno, o ile wogole ida, na SBR maja ocene F, wiec gra u nich jest tylko zabawa, ale mozna byc szczesliwcem, ktoremu cos wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak naprawde to ja oceny SBR nie biore pod uwage
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Tak naprawde to vouchery są warte teraz 3euro, a nie 5. 5 euro mozna dostac za rejestracje w Bet-at-home. Mam nadzieje, ze nie zlamie regulaminu, jezeli powiem, ze wystarczy w googlach wpisac: voucher 5 euro bets4all- wtedy bedzie wszystko jasne. Ja voucher dostalem, tylko po rejestracji ze specjalnego linku nalezy napisac do supportu z nr konta danego podczas rejestracji. Voucher(bonus) przyznany po godzinie. Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do wyplaty, to kwota 26 euro jest pobierana od panstw,ktore nie maja IBAN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Tak naprawde to vouchery są warte teraz 3euro, a nie 5. 5 euro mozna dostac za rejestracje w Bet-at-home. Mam nadzieje, ze nie zlamie regulaminu, jezeli powiem, ze wystarczy w googlach wpisac: voucher 5 euro bets4all- wtedy bedzie wszystko jasne. Ja voucher dostalem, tylko po rejestracji ze specjalnego linku nalezy napisac do supportu z nr konta danego podczas rejestracji. Voucher(bonus) przyznany po godzinie. Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do wyplaty, to kwota 26 euro jest pobierana od panstw,ktore nie maja IBAN. polska ma IBAN ....a jednak pobieraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Witam...gram sobie u tego buka i już mam 312 euro.
Czy oni wogóle wypłacają kase?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|