Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
#489603 01/02/2006 11:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Nieaktualne , skasowal konto.

Bonus: Unibet
#489604 01/02/2006 11:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
trzeba mi surowców na settlersów kto może niech wyśle s3 (13|-182)

#489605 01/02/2006 20:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
No i jeden uparciuch 3 raz mnie atakuje ,ale dziś czeka go duża niespodzianka i koniec jego woja . Najpierw Paladini go przyjmą w wiosce i zniszczą mu 3/4 armi, a potem jak już wróci do swojej wiochy zawitaja do niego Cluby i Teuton Knighty .Zostanie rozbity do zera i będzie mógł sie poczuć farmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489606 02/02/2006 07:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
jak zakładam nową wioske to będe musiał wynajdywać od nowa wszystkie jednostki żebym mógł w niej produkować?

#489607 02/02/2006 08:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Kinio : Tak

#489608 02/02/2006 09:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Czy jeżeli ktoś mnie skautuje i ja zabijam wszystkich jego skautów, to ten jegomość widzi moją armię czy nie?

#489609 02/02/2006 10:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
nie widzi

#489610 03/02/2006 21:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dzisiejsza walka. Przed nia dodatkowo strata 17 skautow.

[Linked Image]

#489611 03/02/2006 22:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Atak w ciemno ??? bo widzę ,że duże straty po Twojej stronie .

#489612 03/02/2006 23:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
w ciemno

#489613 08/02/2006 18:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
A to moja walka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Totalna kleska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
[Linked Image]

#489614 09/02/2006 21:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dzisiaj gość, który wcześniej atakował mnie 2-3 razy przysłał do mojej wioski 3 clubswingerów bez żadnej informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy w ten sposób może jakoś obserwować moje posiadłści ? Jakoś nie chce mi się wierzyć w jego dobrą wolę.

#489615 09/02/2006 22:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Przysłał ich jako "reinforcement"? Jeśli tak to może po prostu się pomylił lub chce pożyć trochę na Twój koszt (jesli dobrze zauwazylem jednostki wyslane jako posiłki żywią się na koszt tego, któremu ów posiłki zostały wysłane). Nie ma takiej opcji żeby kontrolował Twoje poczynania dzięki tym clubswingerom.. No chyba, że ja czegoś nie wiem..

#489616 10/02/2006 11:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Działa wam Travian ?

#489617 10/02/2006 11:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Zawsze możesz ich odesłać

#489618 10/02/2006 12:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Dziala

#489619 11/02/2006 10:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Wiecie moze czy jesli:

Mam wytrenowanych 150 Imperianow i poprawie ich w Armory czy Blasksmith to wplynie to na tych juz wytrenowanych czy tylko na nowych ktorych bede trenowal?

Mam ustawionyc 50 Imperianow w treningu - czy jak teraz rozbuduje Barrack to wplynie to na czas treningu (bedzie szybciej) czy dopiero nastepni beda sie trenowali szybciej?

Wojtek

#489620 11/02/2006 11:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Polepszenie w Armory albo u Kowala wplynie na wszystkich

#489621 14/02/2006 20:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Ja mam takie 2 pytanie:

1. Jak wiadomo wojsko pożera zboże. Czy jeżeli wysyłam jednostki na atak to czy w momencie gdy nie ma ich poza wioską (bo są na ataku) czy wtedy też konsumują zboże.

2. Wojsko konsumuje zboże i mój obecny przyrost wynosi jakieś 200 per hour (bo większość zżera armia). Czy zatem jest jakaś maksymalna liczba armii jaką mogę posiadać w kontekście przyrostu zboża (chodzi mi o armię na 1 wioskę) i co się stanie jeżeli zabraknie mi zboża do konsumpcji przez armię.

Pozdrawiam
Nobody1111

#489622 15/02/2006 11:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Mi się wydaję, że póki są na Twoim utrzymaniu to zjadają bez wzgledy czy są w bazie czy n awypadzie. Zawsze możesz częśś podesłać do nieaktywnej wioski , tylko trzeba by sprawdzić czy nie jest atakowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Najpierw wojo żre to co się produkuję ,potem wchodzą do magazynu ,a jak tam pusto się zrobi no to idą się położyć do piachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1