|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Nieaktualne , skasowal konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
trzeba mi surowców na settlersów kto może niech wyśle s3 (13|-182)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
No i jeden uparciuch 3 raz mnie atakuje ,ale dziś czeka go duża niespodzianka i koniec jego woja . Najpierw Paladini go przyjmą w wiosce i zniszczą mu 3/4 armi, a potem jak już wróci do swojej wiochy zawitaja do niego Cluby i Teuton Knighty .Zostanie rozbity do zera i będzie mógł sie poczuć farmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
jak zakładam nową wioske to będe musiał wynajdywać od nowa wszystkie jednostki żebym mógł w niej produkować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Czy jeżeli ktoś mnie skautuje i ja zabijam wszystkich jego skautów, to ten jegomość widzi moją armię czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Dzisiejsza walka. Przed nia dodatkowo strata 17 skautow. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Atak w ciemno ??? bo widzę ,że duże straty po Twojej stronie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
A to moja walka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Totalna kleska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Dzisiaj gość, który wcześniej atakował mnie 2-3 razy przysłał do mojej wioski 3 clubswingerów bez żadnej informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy w ten sposób może jakoś obserwować moje posiadłści ? Jakoś nie chce mi się wierzyć w jego dobrą wolę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Przysłał ich jako "reinforcement"? Jeśli tak to może po prostu się pomylił lub chce pożyć trochę na Twój koszt (jesli dobrze zauwazylem jednostki wyslane jako posiłki żywią się na koszt tego, któremu ów posiłki zostały wysłane). Nie ma takiej opcji żeby kontrolował Twoje poczynania dzięki tym clubswingerom.. No chyba, że ja czegoś nie wiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Zawsze możesz ich odesłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Wiecie moze czy jesli:
Mam wytrenowanych 150 Imperianow i poprawie ich w Armory czy Blasksmith to wplynie to na tych juz wytrenowanych czy tylko na nowych ktorych bede trenowal?
Mam ustawionyc 50 Imperianow w treningu - czy jak teraz rozbuduje Barrack to wplynie to na czas treningu (bedzie szybciej) czy dopiero nastepni beda sie trenowali szybciej?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Polepszenie w Armory albo u Kowala wplynie na wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Ja mam takie 2 pytanie:
1. Jak wiadomo wojsko pożera zboże. Czy jeżeli wysyłam jednostki na atak to czy w momencie gdy nie ma ich poza wioską (bo są na ataku) czy wtedy też konsumują zboże.
2. Wojsko konsumuje zboże i mój obecny przyrost wynosi jakieś 200 per hour (bo większość zżera armia). Czy zatem jest jakaś maksymalna liczba armii jaką mogę posiadać w kontekście przyrostu zboża (chodzi mi o armię na 1 wioskę) i co się stanie jeżeli zabraknie mi zboża do konsumpcji przez armię.
Pozdrawiam Nobody1111
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Mi się wydaję, że póki są na Twoim utrzymaniu to zjadają bez wzgledy czy są w bazie czy n awypadzie. Zawsze możesz częśś podesłać do nieaktywnej wioski , tylko trzeba by sprawdzić czy nie jest atakowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Najpierw wojo żre to co się produkuję ,potem wchodzą do magazynu ,a jak tam pusto się zrobi no to idą się położyć do piachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka