Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 24 1 2 8 9 10 11 12 23 24
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
news z wczoraj

"Platforma n:
Walkę pokaże za darmo niemiecka stacja RTL, jej władze zapowiedziały, że nie zakodują kanału na czas walki, czego domagali się organizatorzy. Telewizja "n" zapowiedziała na czas walki przesunięcie RTL-u na kanał 109. Studio przed walką ma rozpocząć się o 22:10. Stacja nie pokaże innych walk podczas gali." / http://sport.onet.pl/wiadomosci/jak-i-gdzie-obejrzec-walke-adamek-kliczko,1,4844115,wiadomosc.html /

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No i jest już szwajcarski RTL przestawiony na kanał 109, ale ja wciąż nie mam takiej pewności czy nie dojdzie do zablokowania sygnału... oczywiście nie przez "n", a przez Niemców/Szwajcarów... oby nie!

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[Linked Image]

Jeszcze lekko ponad 10 godzin smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
już widzę moje miejsce grin laugh

boks

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie zapomnij lornetki wink

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
nawet jak nie zakoduja tego RTlu to obejrzymy tylko Adamek Kliczko a ja mam chrapke na cala gale , wiec trzeba wydac ta dodatkowa kase... wczoraj stan PPV to 100k wykupinoych abonamentow na walke ciekawe czy duzo dzisiaj podskoczy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
niby sami inwestorzy a 40 zl szkoda wydac na taka fajna gale, siadac z kumplami - wyjdzie po pare zl a nie stresowac sie, wkur.. i czekac niecierpliwie czy sie uda obejrzec czy nie - NIE ROZUMIEM WAS


100k - mnie natomiast ciekawi na ile liczyli

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
bedzie na pewno wiecej niz 100 k , 100 k to jest na wczoraj

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
o ktorej zaczyna sie gala ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Niby rozkład na http://www.meczyki.pl/ na galę jest. A czy streamy będą działać to zobaczymy

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by mankiet
telewizja " n " juz skasowala RTL - bez zadnej aktualizacji frown

Nie rozumiem. N'ka gali nie ma w ppv, a rtl kasują? laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by bamik14
nawet jak nie zakoduja tego RTlu to obejrzymy tylko Adamek Kliczko a ja mam chrapke na cala gale , wiec trzeba wydac ta dodatkowa kase... wczoraj stan PPV to 100k wykupinoych abonamentow na walke ciekawe czy duzo dzisiaj podskoczy

Jasne, że dzisiaj podskoczy i to ostro. Ludzie kupują na ostatnią chwilę wink Też nie popieram PPV, no ale dziś jest okazja napić się wódki w dobrym towarzystwie i fajnie spędzić czas, więc co znaczy te 40 zł. Zresztą ja 40 zł, ktoś flaszeczkę grin

Kupione i czekamy... ooo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a gdzie bedzie mozna obejrzec pozostale walki jesli mam tylko n-ke ? nawet bym wykupił, ale w ence nie ma moizliwosci,
czyli tylko internet ?? pewnie bedzie sie cial jak cholera ... :/

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
niby sami inwestorzy a 40 zl szkoda wydac na taka fajna gale, siadac z kumplami - wyjdzie po pare zl a nie stresowac sie, wkur.. i czekac niecierpliwie czy sie uda obejrzec czy nie - NIE ROZUMIEM WAS


100k - mnie natomiast ciekawi na ile liczyli

masz racje, ale z drugiej strony jak zobacza, ze mozna na tym zbic niezly interes, to za jakis czas za obejrzenie kazdej transmisji sportowej bedziesz musial placic

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by mankiet
telewizja " n " juz skasowala RTL - bez zadnej aktualizacji frown

Nie rozumiem. N'ka gali nie ma w ppv, a rtl kasują? laugh
n-ka nie tylko RTLu nie skasowała, a jeszcze dla ułatwienia przestawiła go na kanał 109, czyli w obręb wszystkich pozostałych kanałów sportowych.


Originally Posted by Mitul
a gdzie bedzie mozna obejrzec pozostale walki jesli mam tylko n-ke ? nawet bym wykupił, ale w ence nie ma moizliwosci,
czyli tylko internet ?? pewnie bedzie sie cial jak cholera ... :/
n-ka, kanał 109 - pod warunkiem, że nadawca (czyt. RTL) nie zakoduje sygnału, ponoć ma nie zakodować, ale jak będzie naprawdę...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
jest gdzies info o ktorej kto mniej wiecej wychodzi?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
18.55 Saddam Ali - Boris Berg, 8 rund, waga półśrednia
19:30 Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka
20:10 Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka
21:05 Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka
21:55 Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka

Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (tzw. swing bout, pojedynek może się nie odbyć, jeśli wszystkie pozostałe zostaną rozegrane na pełnym dystansie).

ok. 23:00 Tomasz Adamek - Witalij Kliczko, 12 rund, stawka: mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Góral raczej na pewno wyjdzie pozniej niz 23.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Kliczko na punkty.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Z głupia czasem remis może być

Strona 10 z 24 1 2 8 9 10 11 12 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,513
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1