|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
news z wczoraj
"Platforma n: Walkę pokaże za darmo niemiecka stacja RTL, jej władze zapowiedziały, że nie zakodują kanału na czas walki, czego domagali się organizatorzy. Telewizja "n" zapowiedziała na czas walki przesunięcie RTL-u na kanał 109. Studio przed walką ma rozpocząć się o 22:10. Stacja nie pokaże innych walk podczas gali." / http://sport.onet.pl/wiadomosci/jak-i-gdzie-obejrzec-walke-adamek-kliczko,1,4844115,wiadomosc.html /
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No i jest już szwajcarski RTL przestawiony na kanał 109, ale ja wciąż nie mam takiej pewności czy nie dojdzie do zablokowania sygnału... oczywiście nie przez "n", a przez Niemców/Szwajcarów... oby nie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
[ Linked Image] Jeszcze lekko ponad 10 godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nie zapomnij lornetki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
nawet jak nie zakoduja tego RTlu to obejrzymy tylko Adamek Kliczko a ja mam chrapke na cala gale , wiec trzeba wydac ta dodatkowa kase... wczoraj stan PPV to 100k wykupinoych abonamentow na walke ciekawe czy duzo dzisiaj podskoczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
niby sami inwestorzy a 40 zl szkoda wydac na taka fajna gale, siadac z kumplami - wyjdzie po pare zl a nie stresowac sie, wkur.. i czekac niecierpliwie czy sie uda obejrzec czy nie - NIE ROZUMIEM WAS
100k - mnie natomiast ciekawi na ile liczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
bedzie na pewno wiecej niz 100 k , 100 k to jest na wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
o ktorej zaczyna sie gala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Niby rozkład na http://www.meczyki.pl/ na galę jest. A czy streamy będą działać to zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
telewizja " n " juz skasowala RTL - bez zadnej aktualizacji  Nie rozumiem. N'ka gali nie ma w ppv, a rtl kasują? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
nawet jak nie zakoduja tego RTlu to obejrzymy tylko Adamek Kliczko a ja mam chrapke na cala gale , wiec trzeba wydac ta dodatkowa kase... wczoraj stan PPV to 100k wykupinoych abonamentow na walke ciekawe czy duzo dzisiaj podskoczy Jasne, że dzisiaj podskoczy i to ostro. Ludzie kupują na ostatnią chwilę  Też nie popieram PPV, no ale dziś jest okazja napić się wódki w dobrym towarzystwie i fajnie spędzić czas, więc co znaczy te 40 zł. Zresztą ja 40 zł, ktoś flaszeczkę  Kupione i czekamy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
a gdzie bedzie mozna obejrzec pozostale walki jesli mam tylko n-ke ? nawet bym wykupił, ale w ence nie ma moizliwosci, czyli tylko internet ?? pewnie bedzie sie cial jak cholera ... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
niby sami inwestorzy a 40 zl szkoda wydac na taka fajna gale, siadac z kumplami - wyjdzie po pare zl a nie stresowac sie, wkur.. i czekac niecierpliwie czy sie uda obejrzec czy nie - NIE ROZUMIEM WAS
100k - mnie natomiast ciekawi na ile liczyli masz racje, ale z drugiej strony jak zobacza, ze mozna na tym zbic niezly interes, to za jakis czas za obejrzenie kazdej transmisji sportowej bedziesz musial placic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
telewizja " n " juz skasowala RTL - bez zadnej aktualizacji  Nie rozumiem. N'ka gali nie ma w ppv, a rtl kasują?  n-ka nie tylko RTLu nie skasowała, a jeszcze dla ułatwienia przestawiła go na kanał 109, czyli w obręb wszystkich pozostałych kanałów sportowych. a gdzie bedzie mozna obejrzec pozostale walki jesli mam tylko n-ke ? nawet bym wykupił, ale w ence nie ma moizliwosci, czyli tylko internet ?? pewnie bedzie sie cial jak cholera ... :/ n-ka, kanał 109 - pod warunkiem, że nadawca (czyt. RTL) nie zakoduje sygnału, ponoć ma nie zakodować, ale jak będzie naprawdę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
jest gdzies info o ktorej kto mniej wiecej wychodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
18.55 Saddam Ali - Boris Berg, 8 rund, waga półśrednia 19:30 Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka 20:10 Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka 21:05 Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka 21:55 Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka
Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (tzw. swing bout, pojedynek może się nie odbyć, jeśli wszystkie pozostałe zostaną rozegrane na pełnym dystansie).
ok. 23:00 Tomasz Adamek - Witalij Kliczko, 12 rund, stawka: mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Góral raczej na pewno wyjdzie pozniej niz 23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Z głupia czasem remis może być
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|