|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lepiej zajrzyj na QC od innych dyscyplin - tam już wszyscy kombinują gdzie i jak obejrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pisząc, że Adamek ma dzisiaj większe szanse to tak jakbyś napisał, że Legia ma z Manchesterem większe szanse niż Wisła z Lechem. Jesli Wisla wychodzi z pelnymi porami do meczu z Lechem to jak najbardziej. Z endru faktycznie bylo sporo emocji, nikt nie byl w stanie przewidziec kiedy ucienkie albo bedzie walil po jajach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Experto na sky sports 3 po walce prescota bedzie adamek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak, teraz pokazuja cos z Belfastu chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
zaczyna Masternak ciekawe jak mu pojdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
W szatni podczas rozgrzewki Witalij Kliczko doznał kontuzji nadgarstka. W trybie pilnym do Wrocławia w zastępstwie ukraińskiego boksera, ściągnięty został Marcin Najman! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
-error]W szatni podczas rozgrzewki Tomasz Adamek doznał kontuzji nadgarstka. W trybie pilnym do Wrocławia w zastępstwie polskiego boksera, ściągnięty został Marcin Najman!  Tak by lepiej brzmiało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
http://inter.ua/uk/ macie od wujka za free.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Podolski do Adamka na Skypie - Czesc kolego - i niemieckie tłumacze nie na dole Hallo Kumpell i Malysz gadajacy po niemiecku - bezcenne ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Na razie idzie na rtl-u z hodbirda ciekawe kiedy zakodują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Adamek moze w CV wpisac jedynie ze calej walki w telexpresie nie bedzie oraz ze mial Kliczke na deskach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
wysłalem smsa o 20;27 i kurwa jeszcze niedostałem odpowiedzi... w twojej ofercie nie ma tego kanalu... na rtlu niemieckim obejrzalem jedynie walke adamek-kliczko jak przyjdzie sms ze niby PPV aktywowane to na pewno nie zaplace skurwysyny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No niestety.
Liczyłem, że chociaż pierwszych parę rund Adamek stawi jakiś opór Witkowi. Tymczasem już od pierwszej rundy był bezradny. Nie miał żadnego sposobu żeby chociaż postraszyć Kliczkę.
Po bombie w drugiej rundzie już wiedziałem, że jest pozamiatane. Kwestią czasu było kiedy Kliczko rozbije Adamka.
Brawa za szczękę i charakter dla Adamka. Dał z siebie wszystko.
Ale to i tak było zdecydowanie za mało. Nie ta liga niestety.
Może kiedyś jeszcze Adamek spróbuje walki o pas, ale pod warunkiem że Kliczki będą już na emeryturze.
Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem dla Adamka wydaje mi się obijanie ludzi pokroju McBride'a i Mollo w Prudencial Center do końca kariery. Zawsze to parę $ jeszcze wpadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Powietkin czeka na Adamka, ma jeszcze 2 walki przed Kliczkami rozegrac
ale jestem zly ze Wawrzyka ani Masternaka nie widzialem :/
powiecie ze co sie tak pozno za ot bralem, ale na syzbkiego po robocie ekipe zbieralem i jedynie co obejrzelismy to 0,7 na stole
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać. Długo jeszcze będą panować!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens. Nie zdominowany. Jest jak WTA teraz. Straszny dołek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
my kibicowalismy zeby Tomek przetrwał 12 rund nikt nie przewidywal niespodzianki tj remis , wygrana TOmka po prostu warunki nie pozwalaja Mike Tyson tez by nic nie zrobil Witalijowi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|