Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Lepiej zajrzyj na QC od innych dyscyplin - tam już wszyscy kombinują gdzie i jak obejrzeć smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Bzyku
Pisząc, że Adamek ma dzisiaj większe szanse to tak jakbyś napisał, że Legia ma z Manchesterem większe szanse niż Wisła z Lechem.

Jesli Wisla wychodzi z pelnymi porami do meczu z Lechem to jak najbardziej.

Z endru faktycznie bylo sporo emocji, nikt nie byl w stanie przewidziec kiedy ucienkie albo bedzie walil po jajach.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Experto na sky sports 3 po walce prescota bedzie adamek ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak, teraz pokazuja cos z Belfastu chyba

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
zaczyna Masternak ciekawe jak mu pojdzie...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
izzi smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
W szatni podczas rozgrzewki Witalij Kliczko doznał kontuzji nadgarstka. W trybie pilnym do Wrocławia w zastępstwie ukraińskiego boksera, ściągnięty został Marcin Najman!


laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by [T
-error]W szatni podczas rozgrzewki Tomasz Adamek doznał kontuzji nadgarstka. W trybie pilnym do Wrocławia w zastępstwie polskiego boksera, ściągnięty został Marcin Najman!


laugh


Tak by lepiej brzmiało wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
http://inter.ua/uk/ macie od wujka za free.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Podolski do Adamka na Skypie - Czesc kolego - i niemieckie tłumacze nie na dole Hallo Kumpell smile
i Malysz gadajacy po niemiecku - bezcenne ;P

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Na razie idzie na rtl-u z hodbirda ciekawe kiedy zakodują?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by milan1231
Na razie idzie na rtl-u z hodbirda ciekawe kiedy zakodują?

myślę, że w ogóle

http://www.polska-klasa.pl/1621/Adamek_vs_Klitschko_RTL_ONLINE jak myślicie z tym kodem na HD to wałek? ktoś kiedyś wysyłał sms-a?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Adamek moze w CV wpisac jedynie ze calej walki w telexpresie nie bedzie oraz ze mial Kliczke na deskach smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
wysłalem smsa o 20;27 i kurwa jeszcze niedostałem odpowiedzi... w twojej ofercie nie ma tego kanalu...
na rtlu niemieckim obejrzalem jedynie walke adamek-kliczko
jak przyjdzie sms ze niby PPV aktywowane to na pewno nie zaplace
skurwysyny

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No niestety.

Liczyłem, że chociaż pierwszych parę rund Adamek stawi jakiś opór Witkowi. Tymczasem już od pierwszej rundy był bezradny. Nie miał żadnego sposobu żeby chociaż postraszyć Kliczkę.

Po bombie w drugiej rundzie już wiedziałem, że jest pozamiatane. Kwestią czasu było kiedy Kliczko rozbije Adamka.

Brawa za szczękę i charakter dla Adamka. Dał z siebie wszystko.

Ale to i tak było zdecydowanie za mało. Nie ta liga niestety.

Może kiedyś jeszcze Adamek spróbuje walki o pas, ale pod warunkiem że Kliczki będą już na emeryturze.

Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem dla Adamka wydaje mi się obijanie ludzi pokroju McBride'a i Mollo w Prudencial Center do końca kariery. Zawsze to parę $ jeszcze wpadnie.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Powietkin czeka na Adamka, ma jeszcze 2 walki przed Kliczkami rozegrac

ale jestem zly ze Wawrzyka ani Masternaka nie widzialem :/

powiecie ze co sie tak pozno za ot bralem, ale na syzbkiego po robocie ekipe zbieralem i jedynie co obejrzelismy to 0,7 na stole

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać.
Długo jeszcze będą panować!

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by jerome
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens.

Nie zdominowany. Jest jak WTA teraz. Straszny dołek

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
my kibicowalismy zeby Tomek przetrwał 12 rund
nikt nie przewidywal niespodzianki tj remis , wygrana TOmka
po prostu warunki nie pozwalaja
Mike Tyson tez by nic nie zrobil Witalijowi

Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1