|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
CO do Zwycięstwo Portugali ?? A co porażka > ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Chyba jasno tam jest opisane no chyba że ja jestem jakiś nie teges
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
W wypadku wygranej Bułgarii 3:0, lub 3:1 (za trzy punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 lub 3:1 zajmą drugą lokatę w grupie z sześcioma punktami, pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), trzecia zaś Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:2 zajmą trzecie miejsce (5 pkt., ), pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), druga zaś Słowacja (6 pkt.) - Polacy przegrywając 2:3 zajmą trzecie miejsce, grupę wygra Słowacja (7 pkt., sety 9:5), druga będzie Bułgaria (7 pkt., sety 8:4, lub 8:5)
W wypadku wygranej Bułgarii 3:2 (za dwa punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 zajmą pierwsze miejsce w grupie z sześcioma punktami (sety 7:4), druga będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:1 zajmą drugie miejsce w grupie z z sześcioma punktami (sety 7:5), pierwsza będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt. - Polacy przegrywając w jakimkolwiek stosunku zajmą trzecie miejsce w grupie, którą wygra Słowacja przed Bułgarią no i? to nas urzadza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Niemcy jak wygrają awansują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Ale po co wygrywać i grać w ewentualnym ćwierćfinale z Bułgarią, jak możemy przegrać i grać tam ze Słowacją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ale kapitalna obrona !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Niemcy jak wygrają awansują? w tym momnecie, jakby wygrali 3-1 to tylko jesli Slowacja nas ogra 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac  Lepsze to jest niż gra z Rosją  a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
W wypadku wygranej Bułgarii 3:0, lub 3:1 (za trzy punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 lub 3:1 zajmą drugą lokatę w grupie z sześcioma punktami, pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), trzecia zaś Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:2 zajmą trzecie miejsce (5 pkt., ), pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), druga zaś Słowacja (6 pkt.) - Polacy przegrywając 2:3 zajmą trzecie miejsce, grupę wygra Słowacja (7 pkt., sety 9:5), druga będzie Bułgaria (7 pkt., sety 8:4, lub 8:5)
W wypadku wygranej Bułgarii 3:2 (za dwa punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 zajmą pierwsze miejsce w grupie z sześcioma punktami (sety 7:4), druga będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:1 zajmą drugie miejsce w grupie z z sześcioma punktami (sety 7:5), pierwsza będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt. - Polacy przegrywając w jakimkolwiek stosunku zajmą trzecie miejsce w grupie, którą wygra Słowacja przed Bułgarią no i? to nas urzadza? nie bardzo bo po barażu trafiamy na Bułgarów a nie Słowację
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Slowenia nie kalkuluje i jedze z Turkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Nic. nie ma ustawki. Bulgarzy ida na Ruskow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
jak Słowenia wygra za 3 punkty to warto Austrię spróbować?jak tam sytuacja wygląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Portugalia po 3-2  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac  Lepsze to jest niż gra z Rosją  a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą  aktorek a slowacja na 1 miejscu to nie lepiej niz bulgaria ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac  Lepsze to jest niż gra z Rosją  a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą  co Ty pieprzysz?  wlasnie moga bardzo duzo, moga dac wygrac Slowacji za 3 pkt i tym samym miec latwiejsza drogę niz jakby ograli Slowakow ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Bułgarzy serwują jakby jednak chcieli wygrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
jak Słowenia wygra za 3 punkty to warto Austrię spróbować?jak tam sytuacja wygląda warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce  na 1 już nie ma raczej szans tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac  Lepsze to jest niż gra z Rosją  a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą  co Ty pieprzysz?  wlasnie moga bardzo duzo, moga dac wygrac Slowacji za 3 pkt i tym samym miec latwiejsza drogę niz jakby ograli Slowakow ... Tylko pytanie czy wygrają za 3 pkt ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|