Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 61 1 2 24 25 26 27 28 60 61
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
CO do Zwycięstwo Portugali ?? A co porażka > ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Chyba jasno tam jest opisane no chyba że ja jestem jakiś nie teges

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by aktorek
W wypadku wygranej Bułgarii 3:0, lub 3:1 (za trzy punkty):
- Polacy zwyciężając Słowację 3:0 lub 3:1 zajmą drugą lokatę w grupie z sześcioma punktami, pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), trzecia zaś Słowacja (5 pkt.)
- Polacy zwyciężając Słowację 3:2 zajmą trzecie miejsce (5 pkt., ), pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), druga zaś Słowacja (6 pkt.)
- Polacy przegrywając 2:3 zajmą trzecie miejsce, grupę wygra Słowacja (7 pkt., sety 9:5), druga będzie Bułgaria (7 pkt., sety 8:4, lub 8:5)

W wypadku wygranej Bułgarii 3:2 (za dwa punkty):
- Polacy zwyciężając Słowację 3:0 zajmą pierwsze miejsce w grupie z sześcioma punktami (sety 7:4), druga będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.)
- Polacy zwyciężając Słowację 3:1 zajmą drugie miejsce w grupie z z sześcioma punktami (sety 7:5), pierwsza będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.
- Polacy przegrywając w jakimkolwiek stosunku zajmą trzecie miejsce w grupie, którą wygra Słowacja przed Bułgarią

no i? to nas urzadza?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Niemcy jak wygrają awansują?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by aktorek
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Ale po co wygrywać i grać w ewentualnym ćwierćfinale z Bułgarią, jak możemy przegrać i grać tam ze Słowacją.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ale kapitalna obrona !!!!!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by marzano
Niemcy jak wygrają awansują?

w tym momnecie, jakby wygrali 3-1 to tylko jesli Slowacja nas ogra 3-0 tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac wink

Lepsze to jest niż gra z Rosją smile a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
W wypadku wygranej Bułgarii 3:0, lub 3:1 (za trzy punkty):
- Polacy zwyciężając Słowację 3:0 lub 3:1 zajmą drugą lokatę w grupie z sześcioma punktami, pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), trzecia zaś Słowacja (5 pkt.)
- Polacy zwyciężając Słowację 3:2 zajmą trzecie miejsce (5 pkt., ), pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), druga zaś Słowacja (6 pkt.)
- Polacy przegrywając 2:3 zajmą trzecie miejsce, grupę wygra Słowacja (7 pkt., sety 9:5), druga będzie Bułgaria (7 pkt., sety 8:4, lub 8:5)

W wypadku wygranej Bułgarii 3:2 (za dwa punkty):
- Polacy zwyciężając Słowację 3:0 zajmą pierwsze miejsce w grupie z sześcioma punktami (sety 7:4), druga będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.)
- Polacy zwyciężając Słowację 3:1 zajmą drugie miejsce w grupie z z sześcioma punktami (sety 7:5), pierwsza będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.
- Polacy przegrywając w jakimkolwiek stosunku zajmą trzecie miejsce w grupie, którą wygra Słowacja przed Bułgarią

no i? to nas urzadza?

nie bardzo bo po barażu trafiamy na Bułgarów a nie Słowację

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Slowenia nie kalkuluje i jedze z Turkami

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Nic. nie ma ustawki. Bulgarzy ida na Ruskow

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
jak Słowenia wygra za 3 punkty to warto Austrię spróbować?jak tam sytuacja wygląda

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Portugalia po 3-2 laugh

boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac wink

Lepsze to jest niż gra z Rosją smile a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą smile
aktorek a slowacja na 1 miejscu to nie lepiej niz bulgaria ? ooo

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac wink

Lepsze to jest niż gra z Rosją smile a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą smile

co Ty pieprzysz? grin

wlasnie moga bardzo duzo, moga dac wygrac Slowacji za 3 pkt i tym samym miec latwiejsza drogę niz jakby ograli Slowakow ...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Bułgarzy serwują jakby jednak chcieli wygrać...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by twarog2006
jak Słowenia wygra za 3 punkty to warto Austrię spróbować?jak tam sytuacja wygląda

warto

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by aktorek
Urządza nas przecież pierwsze albo 3 miejsce smile na 1 już nie ma raczej szans

tak i 1/4 z Bulgaria zamiast ze Slowacja, no tak lepszego scenariusza to juz nie mogles napisac wink

Lepsze to jest niż gra z Rosją smile a co już polacy mogą w tej chwili jak Bułgaria wygra 3:0 3:1 ? nic nie mogą smile

co Ty pieprzysz? grin

wlasnie moga bardzo duzo, moga dac wygrac Slowacji za 3 pkt i tym samym miec latwiejsza drogę niz jakby ograli Slowakow ...

Tylko pytanie czy wygrają za 3 pkt ?

Strona 26 z 61 1 2 24 25 26 27 28 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1