|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos? nie no  dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst  a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
thx Wojtas, w takim razie jak wygrają za 3 punkty to jaki wynik Serbię urządza? tylko 0:3 czy 1:3 też ? http://wyniki.siatka.org/mistrzostwa-europy/2011/mezczyzni/turniej-finalowy/i-runda/grupa-aliczmy najpierw punkty, potem ratio setow i malych pkt, a dopiero potem bezposredni mecz takze Serbia wałkując przy 3-0 dla Sloweni moze sobie secika ugrac, przy 3-1 dla Sloweni najlepiej przegrac 0-3, bo wtedy przy 1-3 musialaby sie Serbia bawic w male pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Lozano mi Kaczynskim zalatuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos? nie no  dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst  a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty nie chodzi mi o pytanie o kwale, tylko o Twoj placz na temat przegrywania Portugalii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Niemcy jak wygraja tego seta to Bulgarzy chyba w IV juz odpuszcza co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
thx Wojtas! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
 ale improwizują Bułgarzy nie no 3 raz dobieram Niemców nie ma co  teraz już grubiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos? nie no  dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst  a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty nie chodzi mi o pytanie o kwale, tylko o Twoj placz na temat przegrywania Portugalii  widze nie ogladasz meczu mistrzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Portugalia, wystawiający wystawia na 2 linie a tam nie ma nikogo   sprzedali się czy jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Niemcy mieli pilke na 10-6 w gorze a sie 11-11 zrobilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Wojtas
jak Niemcy wygraja 3:1
a my przegramy 1-3 albo 2-3 to 'zalatwiamy' Bulgarom 2-gie miejsce zgadza sie?
a przy naszej porazce 0-3, tak samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Portugalia, wystawiający wystawia na 2 linie a tam nie ma nikogo   sprzedali się czy jak  amatorzy nie muszą się sprzedawać:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,969 Likes: 12 |
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl  pewnie,ze niech wyciagna 3-1 bo piekne kursy powchodzą  pewnie wielu osobom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
widze nie ogladasz meczu mistrzu o mnie sie nie boj, ogladam wiekszosc meczow na tych ME, a to ze dzisiaj Portugalia gra slabiej to juz inna historia, sa dobra ekipa i tyle w tym temacie, płakać jak Ty nie zamierzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
caly dzien co strone ktos pyta sie jak moga ustawic, ale jak zapytalem jak trafili to tylko smiechem odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a slowacje z nami urzadza wygrana ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl  pewnie,ze niech wyciagna 3-1 bo piekne kursy powchodzą  pewnie wielu osobom caly czas licze na madrosc Bulgarow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|