Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 61 1 2 28 29 30 31 32 60 61
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Damianho
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos?

nie no piwo dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst grin

a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by - c1amak -
thx Wojtas, w takim razie jak wygrają za 3 punkty to jaki wynik Serbię urządza? tylko 0:3 czy 1:3 też ?

http://wyniki.siatka.org/mistrzostwa-europy/2011/mezczyzni/turniej-finalowy/i-runda/grupa-a

liczmy najpierw punkty, potem ratio setow i malych pkt, a dopiero potem bezposredni mecz

takze Serbia wałkując przy 3-0 dla Sloweni moze sobie secika ugrac, przy 3-1 dla Sloweni najlepiej przegrac 0-3, bo wtedy przy 1-3 musialaby sie Serbia bawic w male pkt

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Lozano mi Kaczynskim zalatuje laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Damianho
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos?

nie no piwo dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst grin

a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty

nie chodzi mi o pytanie o kwale, tylko o Twoj placz na temat przegrywania Portugalii tongue

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Niemcy jak wygraja tego seta to Bulgarzy chyba w IV juz odpuszcza co ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
thx Wojtas! piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
laugh ale improwizują Bułgarzy nie no 3 raz dobieram Niemców nie ma co cop teraz już grubiej

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Damianho
Portugalce naprawde mega amatorka, czemu taka druzyna gra na ME? Jakies kwale czy cos?

nie no piwo dla tego płaczka, rozwalil mnie ten tekst grin

a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty

nie chodzi mi o pytanie o kwale, tylko o Twoj placz na temat przegrywania Portugalii tongue

widze nie ogladasz meczu mistrzu

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Portugalia, wystawiający wystawia na 2 linie a tam nie ma nikogo smirk

laugh sprzedali się czy jak laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
eh... Niemcy

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl tongue

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Niemcy mieli pilke na 10-6 w gorze a sie 11-11 zrobilo blush

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Damianho
a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty

Ze strony Cev?
http://www.cev.lu/mmp/online/websit...pionships/137/141/7643/7655/5600_EN.html

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Wojtas

jak Niemcy wygraja 3:1

a my przegramy 1-3 albo 2-3 to 'zalatwiamy' Bulgarom 2-gie miejsce zgadza sie?

a przy naszej porazce 0-3, tak samo?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by wojbest1987
Portugalia, wystawiający wystawia na 2 linie a tam nie ma nikogo smirk

laugh sprzedali się czy jak laugh
amatorzy nie muszą się sprzedawać:)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947
Likes: 12
Originally Posted by Wojtas_
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl tongue

pewnie,ze niech wyciagna 3-1 bo piekne kursy powchodzą smile pewnie wielu osobom

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Damianho
widze nie ogladasz meczu mistrzu

o mnie sie nie boj, ogladam wiekszosc meczow na tych ME, a to ze dzisiaj Portugalia gra slabiej to juz inna historia, sa dobra ekipa i tyle w tym temacie, płakać jak Ty nie zamierzam

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Damianho
a skad mam wiedziec jak tu sie znalezli napinaczu? Nie interesuje sie siatka, nie kazdy jest takim specem jak ty

Ze strony Cev?
http://www.cev.lu/mmp/online/websit...pionships/137/141/7643/7655/5600_EN.html

caly dzien co strone ktos pyta sie jak moga ustawic, ale jak zapytalem jak trafili to tylko smiechem odpowiadaja

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a slowacje z nami urzadza wygrana ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Wojtas_
w sumie niech Niemcy to 3-1 wyciagna, wtedy my secika ze Slowacja i dziekuje, tam z Divisem i Sopka sie nasi dogadaja jakos, szkoda, ze Masnego jeszcze nie ma i Cervena, to juz wtedy w ogole mogliby sie pomieszac i nikt by nie zauwazyl tongue

pewnie,ze niech wyciagna 3-1 bo piekne kursy powchodzą smile pewnie wielu osobom

caly czas licze na madrosc Bulgarow

Strona 30 z 61 1 2 28 29 30 31 32 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1