01:00 Atlanta Hawks - Indiana Pacers 01:00 Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#491509 23/01/2006 02:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 23.01.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Atlanta Hawks - Indiana Pacers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Boston Celtics - New Orleans Hornets
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Milwaukee Bucks - Houston Rockets
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Utah Jazz - New Jersey Nets
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers

- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL

Bonus: Unibet
#491510 23/01/2006 10:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Aż się boję coś pisać w temcie dziennym - co napiszę - to lipa???
Narazie pierwsze odczucia (bez infa co wykluczeń itp.) - wywoławczo:
1/ Atlanta Hawks - Indiana Pacers - ???
zastanawiam się nad over 190 - Jastrzębie u siebie sporo rzucają - a Pacers jeżeli chcą wygrać muszą rzucić więcej

2/ Boston Celtics - New Orleans Hornets - 1(-4,5)
Potyczka dwóch średniej klasy (jeżeli chodzi o NBA) zespołów. Celtowie zawsze byli mocni na swoim parkiecie - ostatnie mecze wskazują niewielką zwyżkę formy. Sądzę że przed własną publicznością powinni sobie poradzić.
Biorę również pod uwagę over 194,5 - może być ostra wymiana ciosów

3/ Milwaukee Bucks - Houston Rockets - 1(-4,5)
Tu lżej - rzadko mam zwyczaj grania Rakiet - po prostu nieobliczalni - ale Kozły u siebie spróbujemy - po świetnym początku - później lekka zadyszka - ale widać ponownie stabilizację formy.

4/ Denver Nuggets - Toronto Raptors over 211,5
Raptors bardzo overowa drużyna - Bryłki wczoraj pokazały że rzucać również potrafią - 96pkt. przeciw ofensywnemu SAS?
Nie zagram -8,5 choć i to bardzo prawdopodobne - po prostu Toronto zaliczam do drużyn potrafiących robić niespodzianki - a jak już przegrywają - to z reguły niewielką ilością pkt.

5/ Utah Jazz - New Jersey Nets 2 /1.95/
Jazzmeni nie dali rady Kawalerzystom - dlaczego mieliby pokonać świetnie ostatnio grających Netsów. Mecz napewno nie do grania za większe stawki - ale do rozpisu można spróbować

6/ Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1(-4,5)
Po prostu rewanżyk za wczoraj - Wojownicy ze "złotego miasta" u siebie pokazują ch-ter i nie chcę mi sie wierzyć aby przegrali dwumecz z przeciętną poniekąd drużyną z LA.

Reasumując przymierzam się do 2P+ 2/3 - P(BOS i GS z -hp) R(wybiorę z pozostałych 4-typów)

#491511 23/01/2006 13:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
mi ostatnio tez niezbyt idzie obstawianie - dzis az sie boje cos wybierac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mam pytanie, czy ktos widzial mecz DET-HOU?
bo nie wiem, czy DET slabo zagralo, czy moze HOU tak dobrze,
a dzis zacheca mnie kurs na Milwaukee

no i ostatnio Indiana mi zawalila, wiec dzis teoretycznie powinna to naprawic..

Warte chyba tez zastanowienia, czy Denver sie nie potknie i czy aby na pewno GSW sie zrewanzuja..

#491512 23/01/2006 16:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Niesamowite rzeczy dzieją się w NBA! Bryant 81 pkt. w jednym meczu!, 301 punktów w meczu PHX-SEA (a ja dałem under 217,5 buahahahahaha), faworyci przegrywają ze słabeuszami, tam gdzie powinny być undery padają overy i odwrotnie. W rankingu NBA zostało mi chyba ok. +50 pkt (śmiech). Nie wiem, ale czas zacząć od początku!:

Houston Rockets @ Milwaukee Bucks - 1(+5) - Od powrotu T-Maca zespół Rakiet gra zupełnie inaczej. Bardziej dynamicznie, szybciej, choć w dalszym ciągu jest to zespół grający głównie obroną (Jeff van Gundy). Wczoraj bardzo dobra gr przeciwko Detroit i minimalna porażka w meczu wyjazdowym. Wcześniej wyjazdowe zwycięstwo z Chigago i zdecydowana porażka z Dallas (bez McGradyego). Wydaje mi się, że dzisiaj powinni powieźć osłabione brakiem Forda Kozły. Milwaukee wprawdzie wygrało swoje ostatnie dwa mecze, ale przeciwników mieli niezbyt wymwgających: Szpital pod wezwaniem Bobcats i Atlantę.

NJ Nets @ Utah Jazz - 2(-1) - Ja bym jednak nie skreślał Jazzmanów. Mimo, że po ostatniej serii dobrych meczów na wyjazdach obniżyli trochę loty, to wciąż są oni dziewiątym teamem NBA (bilans zwycięstw i porażek. Tak więc, ostatnio zadyszka, ale dzisiaj liczę na dobrą obronę Kirilenki, skuteczność Okura i Giricka i zwycięstwo Jazz. Bo skoro Netsi przegrali z Bostonem, to dlaczego nie mieli bty przegrać z Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Toronto Raptors @ Denver Nuggets - Over 211,5 - Tu już zostało wyżej napisane. Toronto zdobywa bardzo dużo punktów, bez względu na to czy grają na wyjeździe czy u siebie. Szybka koszykówka, duzo fast break points!!! Jeśli, mówiąc kolokwialnie,Raptorsi "nie zwieszą pipy" na początku to powinien być Over.

#491513 23/01/2006 16:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#491514 23/01/2006 16:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A Redd i Magliore to co? Od macochy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#491515 23/01/2006 17:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
A Redd i Magliore to co?

A Kto to jest ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#491516 23/01/2006 17:49
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Quote
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A Redd i Magliore to co? Od macochy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


a Bogut to co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Simmons tez jak jest na dniach to sporo potrafi

niemiej jednak w bardziej konfortowej sytuacji Stawiam Houston i tyle na dzisiaj

#491517 23/01/2006 18:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
Czy nie uwazacie ze linia 188 na mecz Houston @ Milwaukee, jest troszke za niska? Oba zespoly ostatnio regularnie powyzej tej lini. W H2H zdecydowanie tak samo. Wiec gdzie jest haczyk?

#491518 23/01/2006 21:20
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
krajan a ,dlaczego Sobie nazywasz GSW drużyna ze złotego miasta?

#491519 23/01/2006 21:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
dzisiaj zagralem tylko jeden mecz, mianowicie over 187,5 millwauke-houston. licze tutaj szczegolnie na Tracego, skoro potrafil rzucic wczoaraj 43pkt detroit mam nadzieje na jego niezly wynik rowniez dzisiaj.h2h rowniez wskazuje na over aczkolwiek pewnie bedzie na styk
dolozylem do tego henin ako 2.76 w expekcie

#491520 23/01/2006 23:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
Na dzisiejsza nocke tylko jeden typ
Denver Nuggets - Toronto Raptors 2
Brylki pokonaly Mistsuf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (tych samych z ktorymi okrutnie przegrali popularni patrz; MIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a to troche zdrowia kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> , a co do Dinusiow to przegraly w meczu ktory zapisal sie do kart histori <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />a (oni zapomnieli ze sie broni w II polowie , a to oznacza ze nie bardzo sie napracowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />)
Zycze upojnej nocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Pozdro


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, alfa, rymoholik, Sensei, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1