|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 23.01.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Atlanta Hawks - Indiana Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Boston Celtics - New Orleans Hornets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Milwaukee Bucks - Houston Rockets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Denver Nuggets - Toronto Raptors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Utah Jazz - New Jersey Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU - POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Aż się boję coś pisać w temcie dziennym - co napiszę - to lipa??? Narazie pierwsze odczucia (bez infa co wykluczeń itp.) - wywoławczo: 1/ Atlanta Hawks - Indiana Pacers - ??? zastanawiam się nad over 190 - Jastrzębie u siebie sporo rzucają - a Pacers jeżeli chcą wygrać muszą rzucić więcej
2/ Boston Celtics - New Orleans Hornets - 1(-4,5) Potyczka dwóch średniej klasy (jeżeli chodzi o NBA) zespołów. Celtowie zawsze byli mocni na swoim parkiecie - ostatnie mecze wskazują niewielką zwyżkę formy. Sądzę że przed własną publicznością powinni sobie poradzić. Biorę również pod uwagę over 194,5 - może być ostra wymiana ciosów
3/ Milwaukee Bucks - Houston Rockets - 1(-4,5) Tu lżej - rzadko mam zwyczaj grania Rakiet - po prostu nieobliczalni - ale Kozły u siebie spróbujemy - po świetnym początku - później lekka zadyszka - ale widać ponownie stabilizację formy.
4/ Denver Nuggets - Toronto Raptors over 211,5 Raptors bardzo overowa drużyna - Bryłki wczoraj pokazały że rzucać również potrafią - 96pkt. przeciw ofensywnemu SAS? Nie zagram -8,5 choć i to bardzo prawdopodobne - po prostu Toronto zaliczam do drużyn potrafiących robić niespodzianki - a jak już przegrywają - to z reguły niewielką ilością pkt.
5/ Utah Jazz - New Jersey Nets 2 /1.95/ Jazzmeni nie dali rady Kawalerzystom - dlaczego mieliby pokonać świetnie ostatnio grających Netsów. Mecz napewno nie do grania za większe stawki - ale do rozpisu można spróbować
6/ Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1(-4,5) Po prostu rewanżyk za wczoraj - Wojownicy ze "złotego miasta" u siebie pokazują ch-ter i nie chcę mi sie wierzyć aby przegrali dwumecz z przeciętną poniekąd drużyną z LA.
Reasumując przymierzam się do 2P+ 2/3 - P(BOS i GS z -hp) R(wybiorę z pozostałych 4-typów)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
mi ostatnio tez niezbyt idzie obstawianie - dzis az sie boje cos wybierac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mam pytanie, czy ktos widzial mecz DET-HOU? bo nie wiem, czy DET slabo zagralo, czy moze HOU tak dobrze, a dzis zacheca mnie kurs na Milwaukee
no i ostatnio Indiana mi zawalila, wiec dzis teoretycznie powinna to naprawic..
Warte chyba tez zastanowienia, czy Denver sie nie potknie i czy aby na pewno GSW sie zrewanzuja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Niesamowite rzeczy dzieją się w NBA! Bryant 81 pkt. w jednym meczu!, 301 punktów w meczu PHX-SEA (a ja dałem under 217,5 buahahahahaha), faworyci przegrywają ze słabeuszami, tam gdzie powinny być undery padają overy i odwrotnie. W rankingu NBA zostało mi chyba ok. +50 pkt (śmiech). Nie wiem, ale czas zacząć od początku!:
Houston Rockets @ Milwaukee Bucks - 1(+5) - Od powrotu T-Maca zespół Rakiet gra zupełnie inaczej. Bardziej dynamicznie, szybciej, choć w dalszym ciągu jest to zespół grający głównie obroną (Jeff van Gundy). Wczoraj bardzo dobra gr przeciwko Detroit i minimalna porażka w meczu wyjazdowym. Wcześniej wyjazdowe zwycięstwo z Chigago i zdecydowana porażka z Dallas (bez McGradyego). Wydaje mi się, że dzisiaj powinni powieźć osłabione brakiem Forda Kozły. Milwaukee wprawdzie wygrało swoje ostatnie dwa mecze, ale przeciwników mieli niezbyt wymwgających: Szpital pod wezwaniem Bobcats i Atlantę.
NJ Nets @ Utah Jazz - 2(-1) - Ja bym jednak nie skreślał Jazzmanów. Mimo, że po ostatniej serii dobrych meczów na wyjazdach obniżyli trochę loty, to wciąż są oni dziewiątym teamem NBA (bilans zwycięstw i porażek. Tak więc, ostatnio zadyszka, ale dzisiaj liczę na dobrą obronę Kirilenki, skuteczność Okura i Giricka i zwycięstwo Jazz. Bo skoro Netsi przegrali z Bostonem, to dlaczego nie mieli bty przegrać z Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Toronto Raptors @ Denver Nuggets - Over 211,5 - Tu już zostało wyżej napisane. Toronto zdobywa bardzo dużo punktów, bez względu na to czy grają na wyjeździe czy u siebie. Szybka koszykówka, duzo fast break points!!! Jeśli, mówiąc kolokwialnie,Raptorsi "nie zwieszą pipy" na początku to powinien być Over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A Redd i Magliore to co? Od macochy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
A Kto to jest ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Boston... co prawda nie jestem jakoś do tego spotkania przekonany, ale podoba mi się w statystykach. @1.60 na na Boston u siebie, ze średnim rywalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rakiety... kurs przesadzony, w obu zespolach tylko 1 gracz wyzszej marki... i to on będzie grał w czerwonej koszulce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A Redd i Magliore to co? Od macochy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a Bogut to co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Simmons tez jak jest na dniach to sporo potrafi niemiej jednak w bardziej konfortowej sytuacji Stawiam Houston i tyle na dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
Czy nie uwazacie ze linia 188 na mecz Houston @ Milwaukee, jest troszke za niska? Oba zespoly ostatnio regularnie powyzej tej lini. W H2H zdecydowanie tak samo. Wiec gdzie jest haczyk?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
krajan a ,dlaczego Sobie nazywasz GSW drużyna ze złotego miasta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303 |
dzisiaj zagralem tylko jeden mecz, mianowicie over 187,5 millwauke-houston. licze tutaj szczegolnie na Tracego, skoro potrafil rzucic wczoaraj 43pkt detroit mam nadzieje na jego niezly wynik rowniez dzisiaj.h2h rowniez wskazuje na over aczkolwiek pewnie bedzie na styk dolozylem do tego henin ako 2.76 w expekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam Na dzisiejsza nocke tylko jeden typ Denver Nuggets - Toronto Raptors 2 Brylki pokonaly Mistsuf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (tych samych z ktorymi okrutnie przegrali popularni patrz; MIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a to troche zdrowia kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> , a co do Dinusiow to przegraly w meczu ktory zapisal sie do kart histori <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />a (oni zapomnieli ze sie broni w II polowie , a to oznacza ze nie bardzo sie napracowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />) Zycze upojnej nocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|