Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#492997 24/01/2006 07:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
FC Bayern München - Mainz 05 24.01.2006
1860 München - Eintracht Frankfurt 25.01.2006
Arminia Bielefeld - Offenbacher Kickers 25.01.2006
St. Pauli - Werder Bremen 25.01.2006

Bonus: Unibet
#492998 24/01/2006 07:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
FC Bayern München - Mainz 05 1

Mistrz Niemiec i obrońca pucharu Niemiec zmierzy się z Maiz, która będzie w tym sezonie walczyć o utrzymanie w Bundeslidze. Dla Bayernu to próba generalna przed liga. Na pewno tego nie odpuszczą bo Bayern zawsze gra o wszystko, a mecz gra u siebie i po przerwie zimowej będą chcieli pokazać się kibicom z dobrej strony. Bayern w najsilniejszym składzie i nie powinno być problemem ze zwycięstwem. Kurs w granicach 1,20. Co Wy sądzicie na ten temat?

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Lahm - Demichelis - Deisler, Ballack, Zé Roberto - Makaay, Pizarro
Außerdem im Kader: Rensing, Hargreaves, Guerrero, Salihamidzic, Schweinsteiger, Lizarazu, Karimi

FSV Mainz 05: Wetklo - Demirtas, Friedrich, Noveski, Weigelt - da Silva, Pekovic, Addo - Thurk, Ruman (Niclas Weiland) – Auer

Schiedsrichter: Florian Meyer (Burgdorf)

#492999 24/01/2006 10:39
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
W/w mecz o 20.30 w tv ZDF.

#493000 24/01/2006 10:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Z neimeickeigo pucharu najbardziej pdobaja mi sei dwa mecze:)

Bayern - Mainz 1 wszsytko to co naspail kolego powyzej plus to ze H2H tez zdecydowanie dla BAYERNU, skald podstawowy jak zwykle w niemeczech nikt nie opduszcza pucahrow mysle ze spokojne zwyciestwo bayernu. Nic tylko zasiasc przed Tv i ogladac

St. Pauli - Werder 2

kalsnic Klose i to powinno wystarczyc do komentarza na ten mecz starczy farta drzuny St. Pauli ktora gra w 3 lidze i mysle ze to dla nih i tak juz sukces dojscie do 1/4 DFB. Jutro niestety zostana sprowadzenie na ziemi przez zespol z werderu i ich przygoda z pucharem sie zakonczy.

Rowniez bardzo ciekawie wygalda mecz :

Arminia - Ofenbach 1 Pierwszoligoweic gara u siebi z drugoligowcem a jak historia pokazuje takei mecze zawsze wygrywa druzyna z wyzszej ligi:) Jutro debiut (powrot) artura wichniarka do armini i moze sie w koncu rpzelamie i cos ustrzeli gdyz zapewne wybiegnie w pierwszej jedenasce gdyz w druzynie armini brakuje ZUMY. Druzyna Ofenbach wlasnei wyruzcila trenera co swiadczy ze naj;lepeij sie w nieju nie dizeje .... mysel ze druzyna z bundesligi powinna sobie poradzic z zespolem walczacym o utrzymanie sie w 2 lidze;)

To tyle ode mnei powodzenia:)

#493001 24/01/2006 11:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
mecz Bayernu odbedzie sie przy minusowej temeraturze -2 do -6.co powiecei na to .nie stawiam tego meczu

#493002 24/01/2006 13:10
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
mecz Bayernu odbedzie sie przy minusowej temeraturze -2 do -6.co powiecei na to .nie stawiam tego meczu

Myślę, choc mylić się mogę, że w przypadku dwóch niemieckich drużyn taka temperatura nie będzie miała specjalnego znaczenia na przebieg meczu. Gdyby to było -16 to ok. Ale -6 dla dobrze przygotowanych zespołów nie powinno stanowić problemu. Jeśli oczywiście boisko będzie dobrze przygotowane. A raczej w Monachium to nie problem ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#493003 24/01/2006 13:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
decentrum ja mysel ze zebys nei cpal wiecej bo to zle wplywa na twoj umysl:)

#493004 24/01/2006 18:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
Mi się wydaje że od -2 do -6 to czy Bayern czy Mainz to w podobnej sytuacji będą, no chociaż Bayern klub bogatszy, może ma jakieś specjalne koszulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a tak na powaznie - Na tym etapie jest mecz i rewanż czy jeden mecz?

#493005 25/01/2006 12:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
no to sobie bayern w chujki poleciał z obstawiajacymi.... a tak powaznie to dzisiaj mysle ze werder spokojn ie i arminia tez. oto uzasadnienie. werder jest to druzyna bardzo dobrze grajaca w powietrzu czyli jesli ekipa jeszcze nie jest w pelni formy mozna zawsze wrzutki na takzwana walke organizowac (werder chyba najwyzsza druzyna w bundeslidze i nietylko) a arminia no coz wichniarek i te 1-3 offenbach z rostokiem ostanio

#493006 25/01/2006 13:26
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
a tak powaznie to dzisiaj mysle ze werder spokojn ie . oto uzasadnienie. werder jest to druzyna bardzo dobrze grajaca w powietrzu czyli jesli ekipa jeszcze nie jest w pelni formy mozna zawsze wrzutki na takzwana walke organizowac (werder chyba najwyzsza druzyna w bundeslidze i nietylko)
Wlasnie w tych minutach rozstrzygnie sie czy mecz w St.Pauli bedzie rozegrany.Stan boiska jest nie najlepszy i obecnie pada snieg.
Przypomne Ci,ze wlasnie w ostatnim meczu St.Pauli pokonalo Herthe grajac tak zwanymi wrzutkami na pole karne.
Co do formy druzyn,to Werder w sparingach ktore byly brane na powaznie zagrali bardzo dobrze,do przerwy wychodzila podstawowa jedynastka,dlatego w zadnym ze sparingow Werder do przerwy nie przegrywal,niestety w drugich polowach zmiany 4 podstawowych zawodnikow zawsze konczyly sie wynikiem malo korzystnym.
W jakiej formie znajduje sie St.Pauli niewiem,sugieruje sie tylko tym,ze St.Pauli ma ogromna szanse po raz pierwszy w historii tego klubu zakwalifikowac sie do polfinalu DFB pucharu.Za te osiagniecie kazdy grajacy pilkarz otrzyma az 11 000 tys euro.Znajac stadion i fanow tego klubu oraz warunki jakie sa obecnie na nie podgrzewanej murawie mozna napewno smialo powiedziec,ze dadza z siebie wszystko.

Przewage Werderu widze jednak w tym,ze niema zadnych kontuzji w zespole,druzyna jest doswiadczona w pucharach,ostatni sparing w podobnych warunkach z HSV zakonczyl sie tylko 1-1,lecz Werder byla zdecydowanie lepsza druzyna,no i fakt,ze w St.Pauli zagra az trzech bylych pilkarzy Werderu,ktorzy trenerowi Schaafowi sa bardzo znani.

#493007 25/01/2006 14:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
smnieg w niemaczech
co do kriska chce na wstepie powiedzic iz nie cpam,bo szkoda zdrowia.
pucharu nie bede obstawiac ze wzgledu na warunki atmosferyczne w niemczech .faoryci czest o wiec zawodza np.wczorajszy bayern-remis do 90 mnuty!!chyba ze sie skusze na arminiie to wszystko


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, betowiec, Sensei, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,637 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1