Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#492997 24/01/2006 07:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
FC Bayern München - Mainz 05 24.01.2006
1860 München - Eintracht Frankfurt 25.01.2006
Arminia Bielefeld - Offenbacher Kickers 25.01.2006
St. Pauli - Werder Bremen 25.01.2006

Bonus: Unibet
#492998 24/01/2006 07:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
FC Bayern München - Mainz 05 1

Mistrz Niemiec i obrońca pucharu Niemiec zmierzy się z Maiz, która będzie w tym sezonie walczyć o utrzymanie w Bundeslidze. Dla Bayernu to próba generalna przed liga. Na pewno tego nie odpuszczą bo Bayern zawsze gra o wszystko, a mecz gra u siebie i po przerwie zimowej będą chcieli pokazać się kibicom z dobrej strony. Bayern w najsilniejszym składzie i nie powinno być problemem ze zwycięstwem. Kurs w granicach 1,20. Co Wy sądzicie na ten temat?

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Lahm - Demichelis - Deisler, Ballack, Zé Roberto - Makaay, Pizarro
Außerdem im Kader: Rensing, Hargreaves, Guerrero, Salihamidzic, Schweinsteiger, Lizarazu, Karimi

FSV Mainz 05: Wetklo - Demirtas, Friedrich, Noveski, Weigelt - da Silva, Pekovic, Addo - Thurk, Ruman (Niclas Weiland) – Auer

Schiedsrichter: Florian Meyer (Burgdorf)

#492999 24/01/2006 10:39
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
W/w mecz o 20.30 w tv ZDF.

#493000 24/01/2006 10:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Z neimeickeigo pucharu najbardziej pdobaja mi sei dwa mecze:)

Bayern - Mainz 1 wszsytko to co naspail kolego powyzej plus to ze H2H tez zdecydowanie dla BAYERNU, skald podstawowy jak zwykle w niemeczech nikt nie opduszcza pucahrow mysle ze spokojne zwyciestwo bayernu. Nic tylko zasiasc przed Tv i ogladac

St. Pauli - Werder 2

kalsnic Klose i to powinno wystarczyc do komentarza na ten mecz starczy farta drzuny St. Pauli ktora gra w 3 lidze i mysle ze to dla nih i tak juz sukces dojscie do 1/4 DFB. Jutro niestety zostana sprowadzenie na ziemi przez zespol z werderu i ich przygoda z pucharem sie zakonczy.

Rowniez bardzo ciekawie wygalda mecz :

Arminia - Ofenbach 1 Pierwszoligoweic gara u siebi z drugoligowcem a jak historia pokazuje takei mecze zawsze wygrywa druzyna z wyzszej ligi:) Jutro debiut (powrot) artura wichniarka do armini i moze sie w koncu rpzelamie i cos ustrzeli gdyz zapewne wybiegnie w pierwszej jedenasce gdyz w druzynie armini brakuje ZUMY. Druzyna Ofenbach wlasnei wyruzcila trenera co swiadczy ze naj;lepeij sie w nieju nie dizeje .... mysel ze druzyna z bundesligi powinna sobie poradzic z zespolem walczacym o utrzymanie sie w 2 lidze;)

To tyle ode mnei powodzenia:)

#493001 24/01/2006 11:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
mecz Bayernu odbedzie sie przy minusowej temeraturze -2 do -6.co powiecei na to .nie stawiam tego meczu

#493002 24/01/2006 13:10
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
mecz Bayernu odbedzie sie przy minusowej temeraturze -2 do -6.co powiecei na to .nie stawiam tego meczu

Myślę, choc mylić się mogę, że w przypadku dwóch niemieckich drużyn taka temperatura nie będzie miała specjalnego znaczenia na przebieg meczu. Gdyby to było -16 to ok. Ale -6 dla dobrze przygotowanych zespołów nie powinno stanowić problemu. Jeśli oczywiście boisko będzie dobrze przygotowane. A raczej w Monachium to nie problem ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

#493003 24/01/2006 13:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
decentrum ja mysel ze zebys nei cpal wiecej bo to zle wplywa na twoj umysl:)

#493004 24/01/2006 18:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
Mi się wydaje że od -2 do -6 to czy Bayern czy Mainz to w podobnej sytuacji będą, no chociaż Bayern klub bogatszy, może ma jakieś specjalne koszulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a tak na powaznie - Na tym etapie jest mecz i rewanż czy jeden mecz?

#493005 25/01/2006 12:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
no to sobie bayern w chujki poleciał z obstawiajacymi.... a tak powaznie to dzisiaj mysle ze werder spokojn ie i arminia tez. oto uzasadnienie. werder jest to druzyna bardzo dobrze grajaca w powietrzu czyli jesli ekipa jeszcze nie jest w pelni formy mozna zawsze wrzutki na takzwana walke organizowac (werder chyba najwyzsza druzyna w bundeslidze i nietylko) a arminia no coz wichniarek i te 1-3 offenbach z rostokiem ostanio

#493006 25/01/2006 13:26
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
a tak powaznie to dzisiaj mysle ze werder spokojn ie . oto uzasadnienie. werder jest to druzyna bardzo dobrze grajaca w powietrzu czyli jesli ekipa jeszcze nie jest w pelni formy mozna zawsze wrzutki na takzwana walke organizowac (werder chyba najwyzsza druzyna w bundeslidze i nietylko)
Wlasnie w tych minutach rozstrzygnie sie czy mecz w St.Pauli bedzie rozegrany.Stan boiska jest nie najlepszy i obecnie pada snieg.
Przypomne Ci,ze wlasnie w ostatnim meczu St.Pauli pokonalo Herthe grajac tak zwanymi wrzutkami na pole karne.
Co do formy druzyn,to Werder w sparingach ktore byly brane na powaznie zagrali bardzo dobrze,do przerwy wychodzila podstawowa jedynastka,dlatego w zadnym ze sparingow Werder do przerwy nie przegrywal,niestety w drugich polowach zmiany 4 podstawowych zawodnikow zawsze konczyly sie wynikiem malo korzystnym.
W jakiej formie znajduje sie St.Pauli niewiem,sugieruje sie tylko tym,ze St.Pauli ma ogromna szanse po raz pierwszy w historii tego klubu zakwalifikowac sie do polfinalu DFB pucharu.Za te osiagniecie kazdy grajacy pilkarz otrzyma az 11 000 tys euro.Znajac stadion i fanow tego klubu oraz warunki jakie sa obecnie na nie podgrzewanej murawie mozna napewno smialo powiedziec,ze dadza z siebie wszystko.

Przewage Werderu widze jednak w tym,ze niema zadnych kontuzji w zespole,druzyna jest doswiadczona w pucharach,ostatni sparing w podobnych warunkach z HSV zakonczyl sie tylko 1-1,lecz Werder byla zdecydowanie lepsza druzyna,no i fakt,ze w St.Pauli zagra az trzech bylych pilkarzy Werderu,ktorzy trenerowi Schaafowi sa bardzo znani.

#493007 25/01/2006 14:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
smnieg w niemaczech
co do kriska chce na wstepie powiedzic iz nie cpam,bo szkoda zdrowia.
pucharu nie bede obstawiac ze wzgledu na warunki atmosferyczne w niemczech .faoryci czest o wiec zawodza np.wczorajszy bayern-remis do 90 mnuty!!chyba ze sie skusze na arminiie to wszystko


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1