|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Chciałbym sie dowiedziec jakie sa warunki wypłaty z betsense. Ile kosztuje przelew i czy tzreba cos do nich wpłącac zeby móc wypałcic!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9 |
Przelew kosztuje 50eur, kiedys sie pytalem, lepiej wiec zamowic czek za 13eur. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Oryginalnie wysłał kitlet1: [qb]Chciałbym sie dowiedziec jakie sa warunki wypłaty z betsense. Ile kosztuje przelew i czy tzreba cos do nich wpłącac zeby móc wypałcic!![/qb] Wypłata poprzez transer kosztuje, bagatela, zaledwie............... 50EURO!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Po za tym są jakieś mniej kosztowne, nie wiem czy możliwe w Polsce, czeki. Tak, trzeba wysłać skan dokumentu, najlepiej paszportu. Jak widać warunki ten book ma zajebiste. Proponuje zmienic jego nazwę na betsense-bezsense <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
a tzreba cos do nich wpałcac zeby móc wypłacic to co sie naprodukowało z bonusa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Kitlet1, chyba nie trzeba nic wplacac do Betsense zeby moc wyplacic wygrana (mowa tu oczywiscie o wygranej z bonusa). Jesli chodzi o te czeki to sa mozliwe 3 opcje: czek wyslany zwyklym listem (oplata 3 Euro), czek wyslany listem poleconym (7.5 Euro) i czek wyslany jako przesylka kurierska (12 Euro). A jesli chodzi o realizacje tych czekow to klopoty pewnie beda jak z kazdymi zagranicznymi czekami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale mysle ze nie bedzie to rzecz niemozliwa... (mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Oryginalnie wysłał kitlet1: [qb]a tzreba cos do nich wpałcac zeby móc wypłacic to co sie naprodukowało z bonusa??[/qb] Nic nie musisz wpłacać, ale musiałeś nieźle "naprodukować" z tego bonusa, że cie stac na te ich "minimalne" opłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9 |
Ostatnio slyszalem, ze w PKO juz trzeba miec konto w $ jesli chcemy realizowac czeki w dolarach. Wiec pewnie tak samo bedzie z czekami w euro. Jak komus sie uda od nich cos wyplacic niech da znac. Ponoc firma nie bierze odpowiedzialnosci za zgubione pieniadze. Wiec nie zdziwilbym sie jakby te czeki za 3 eur nie doszly. Najpewniejszy chyba przelew ale 50 eur oplaty to jakies nieporozumienie. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Nirtz, ale oplaty przesylki tych czekow nie sa az tak duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (szczegolnie w porownaniu do przelewu bankowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
No to fakt ze ten buk nie nalezy do najlpszych...zakrecona oferta....i jak widze straszna suma za przelew....no ale jak sie juz troche naprodukowało no to trzeba jakos to od nich wyciagnac..a przynajmnej spróbowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
To fakt ze oferta jest troche zakrecona, ale ogolnie nie jest najgorsza i mozna sie jakos w tym wszystkim polapac. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Czy ktos jzu probował od betsense wypałcac pieniazki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Kitlet1, ja juz wyplacalem i na razie czekam na czek. Mysle ze na poczatku nastepnego tygodnia juz powinien do mnie dojsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9 |
Silent daj znac jak uda ci sie zrealizowac miejmy nadzieje otrzymany czek. Ja jeszcze troche pogram i moze zdecyduje sie na przelew jesli z czekiem beda jakies problemy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
A wiesz moze Silent w którym banku taki czek mozna zrealizowac??.... bo osobicie przychylał bym sie jednak do przelewu na konto!!! FAkt ze opłata astronomiczna ale jzu troszke uzbierałem ze nawet z taka opłata mi sie bedzie opłacało!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Ja tam sie nie przychylilem do przelewu na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jednak z ta oplata 50 euro to "lekkie" przegiecie. Jesli chodzi o ten czek to jeszcze na niego czekam (powinien juz byc lada dzien...o ile w ogole przyjdzie... :rolleyes: ). Jak go juz bede mial to dam znac gdzie go mozna zrealizowac. Mam tylko nadzieje ze Betsense nie okaza sie oszustami i czek przyjdzie...(a zamawialem listem poleconym i czekam jak na razie tydzien czasu). Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Widze Silent ze dalej czekasz!!! :rolleyes: Mam nadzieje ze ten buk jest porzadny i wypłaca!!......a tak mam pytanie na marginesie!!! Jezeli chce wypłącic przelewem to moge zrobic to na nie swoje konto w banku??? Czy musze posiadac swoje osobiste??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
No niestety dalej czkeam... :rolleyes: Ale wlasnie wyslalem do nich maila z zapytaniem czy wszystko jest w porzadku z moja wyplata. Jesli chodzi o ten przelew to wydaje mi sie ze raczej mozna wyplacic kase na nie swoje konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
No nic to napisz jak ci odesla emaila!!!!..... no walsnie sie zastanawiałem jak jest z tym kontem. W sumie raczej tam podaje si etylko numer konta i w którym banku a czy to kogo jest to konto to razcej sprawdzic nie moga bo przeciez objete jest to chyba tajemnica bankowa :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151 Likes: 9 |
Wlasciciel konta bankowego musi byc raczej taki sam jak wlasciciel konta u buka. W innym wypadku ktos moglby sie zalogowac i wyplacic sobie na swoje konto. Co do przelewu to jest on faktycznie bardzo drogi. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam zeby 50eur placic. Ale przelew to przelew, jesli buk jest wyplacalny to wyplaci pieniadze w ciagi kilku dni, a czek juz taki pewny nie jest. Moga sciemniac ze wyslali i zaginal, potem realizacja w banku, nie wiadomo czy zrealizuja itd.. a jak wiadomo napisali ze nie biora odpowiedzialnosci za zagubione pieniadze. :rolleyes: Osobiscie chyba wole przelew mimo ze jest duzo drozszy, ale za to pewniejszy (mniejsze szanse na zaginiecie) no i pieniadze duzo szybciej niz jakbysmy wyplacali czekiem. Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
To teraz nastepne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy mi przeleja jak mam konto w BPH?? I ile srednio czasu zajmuje zrealizowanie przelewu??
|
|
|
Link skopiowany do schowka