Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#49355 08/12/2003 01:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Chciałbym sie dowiedziec jakie sa warunki wypłaty z betsense. Ile kosztuje przelew i czy tzreba cos do nich wpłącac zeby móc wypałcic!!

Bonus: Unibet
#49356 08/12/2003 01:42
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Przelew kosztuje 50eur, kiedys sie pytalem, lepiej wiec zamowic czek za 13eur. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49357 08/12/2003 01:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]Chciałbym sie dowiedziec jakie sa warunki wypłaty z betsense. Ile kosztuje przelew i czy tzreba cos do nich wpłącac zeby móc wypałcic!![/qb]
Wypłata poprzez transer kosztuje, bagatela, zaledwie............... 50EURO!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Po za tym są jakieś mniej kosztowne, nie wiem czy możliwe w Polsce, czeki. Tak, trzeba wysłać skan dokumentu, najlepiej paszportu. Jak widać warunki ten book ma zajebiste. Proponuje zmienic jego nazwę na betsense-bezsense <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49358 08/12/2003 01:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
a tzreba cos do nich wpałcac zeby móc wypłacic to co sie naprodukowało z bonusa??

#49359 08/12/2003 01:54
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Kitlet1, chyba nie trzeba nic wplacac do Betsense zeby moc wyplacic wygrana (mowa tu oczywiscie o wygranej z bonusa). Jesli chodzi o te czeki to sa mozliwe 3 opcje: czek wyslany zwyklym listem (oplata 3 Euro), czek wyslany listem poleconym (7.5 Euro) i czek wyslany jako przesylka kurierska (12 Euro). A jesli chodzi o realizacje tych czekow to klopoty pewnie beda jak z kazdymi zagranicznymi czekami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale mysle ze nie bedzie to rzecz niemozliwa... (mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam

#49360 08/12/2003 01:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]a tzreba cos do nich wpałcac zeby móc wypłacic to co sie naprodukowało z bonusa??[/qb]
Nic nie musisz wpłacać, ale musiałeś nieźle "naprodukować" z tego bonusa, że cie stac na te ich "minimalne" opłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49361 08/12/2003 02:00
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Ostatnio slyszalem, ze w PKO juz trzeba miec konto w $ jesli chcemy realizowac czeki w dolarach. Wiec pewnie tak samo bedzie z czekami w euro. Jak komus sie uda od nich cos wyplacic niech da znac. Ponoc firma nie bierze odpowiedzialnosci za zgubione pieniadze. Wiec nie zdziwilbym sie jakby te czeki za 3 eur nie doszly. Najpewniejszy chyba przelew ale 50 eur oplaty to jakies nieporozumienie. :eek:

#49362 08/12/2003 02:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Nirtz, ale oplaty przesylki tych czekow nie sa az tak duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (szczegolnie w porownaniu do przelewu bankowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#49363 08/12/2003 15:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
No to fakt ze ten buk nie nalezy do najlpszych...zakrecona oferta....i jak widze straszna suma za przelew....no ale jak sie juz troche naprodukowało no to trzeba jakos to od nich wyciagnac..a przynajmnej spróbowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49364 08/12/2003 17:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
To fakt ze oferta jest troche zakrecona, ale ogolnie nie jest najgorsza i mozna sie jakos w tym wszystkim polapac.
Pzdr

#49365 12/12/2003 01:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Czy ktos jzu probował od betsense wypałcac pieniazki??

#49366 14/12/2003 17:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Kitlet1, ja juz wyplacalem i na razie czekam na czek. Mysle ze na poczatku nastepnego tygodnia juz powinien do mnie dojsc.

#49367 14/12/2003 17:39
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Silent daj znac jak uda ci sie zrealizowac miejmy nadzieje otrzymany czek. Ja jeszcze troche pogram i moze zdecyduje sie na przelew jesli z czekiem beda jakies problemy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49368 16/12/2003 00:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
A wiesz moze Silent w którym banku taki czek mozna zrealizowac??.... bo osobicie przychylał bym sie jednak do przelewu na konto!!! FAkt ze opłata astronomiczna ale jzu troszke uzbierałem ze nawet z taka opłata mi sie bedzie opłacało!!

#49369 16/12/2003 02:02
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Ja tam sie nie przychylilem do przelewu na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jednak z ta oplata 50 euro to "lekkie" przegiecie. Jesli chodzi o ten czek to jeszcze na niego czekam (powinien juz byc lada dzien...o ile w ogole przyjdzie... :rolleyes: ). Jak go juz bede mial to dam znac gdzie go mozna zrealizowac. Mam tylko nadzieje ze Betsense nie okaza sie oszustami i czek przyjdzie...(a zamawialem listem poleconym i czekam jak na razie tydzien czasu).
Pozdro

#49370 17/12/2003 14:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Widze Silent ze dalej czekasz!!! :rolleyes: Mam nadzieje ze ten buk jest porzadny i wypłaca!!......a tak mam pytanie na marginesie!!! Jezeli chce wypłącic przelewem to moge zrobic to na nie swoje konto w banku??? Czy musze posiadac swoje osobiste??

#49371 17/12/2003 17:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
No niestety dalej czkeam... :rolleyes: Ale wlasnie wyslalem do nich maila z zapytaniem czy wszystko jest w porzadku z moja wyplata. Jesli chodzi o ten przelew to wydaje mi sie ze raczej mozna wyplacic kase na nie swoje konto bankowe.

#49372 17/12/2003 17:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
No nic to napisz jak ci odesla emaila!!!!..... no walsnie sie zastanawiałem jak jest z tym kontem. W sumie raczej tam podaje si etylko numer konta i w którym banku a czy to kogo jest to konto to razcej sprawdzic nie moga bo przeciez objete jest to chyba tajemnica bankowa :rolleyes:

#49373 17/12/2003 18:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Wlasciciel konta bankowego musi byc raczej taki sam jak wlasciciel konta u buka. W innym wypadku ktos moglby sie zalogowac i wyplacic sobie na swoje konto. Co do przelewu to jest on faktycznie bardzo drogi. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam zeby 50eur placic. Ale przelew to przelew, jesli buk jest wyplacalny to wyplaci pieniadze w ciagi kilku dni, a czek juz taki pewny nie jest. Moga sciemniac ze wyslali i zaginal, potem realizacja w banku, nie wiadomo czy zrealizuja itd.. a jak wiadomo napisali ze nie biora odpowiedzialnosci za zagubione pieniadze. :rolleyes:
Osobiscie chyba wole przelew mimo ze jest duzo drozszy, ale za to pewniejszy (mniejsze szanse na zaginiecie) no i pieniadze duzo szybciej niz jakbysmy wyplacali czekiem.
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49374 17/12/2003 18:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
To teraz nastepne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy mi przeleja jak mam konto w BPH?? I ile srednio czasu zajmuje zrealizowanie przelewu??

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei), 2,478 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1