Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#49395 29/12/2003 21:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Jest ta promocja no deposit jeszcze w betsense ???

Bonus: Unibet
#49396 30/12/2003 20:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
no mi jeszce pieniadze nie doszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....mam nadzieje ze jest to spowodowane tym ze tyle swiat po drodze jest( zreszta tak mi pisali w emailu) w kazdym razie dam znac za jakis czas czy sie sprawa rozwiazała

#49397 30/12/2003 21:19
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Mysle ze wyplaca, to troche smieszna firma, jak zaczynalem u nich grac na wakacjach i im wyslalem maila bo mialem problem z czyms, to mi odpisali ze wracaja z wakacji ktoregos tam i zebym sie odezwal do nich jak wroca. Takze support to maja beznadziejny. Pewnie wezma sie za twoja wyplate bo balu sylwestrowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49398 02/01/2004 22:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
no chyba sie wzieli za wypłacanie bo sie zorjentowali ze pare danych im brakuje:))) Moze ktos mi pomoze i mi poda IBAN i swift kod banku BPH oraz wytłumaczy co to jest c/c number.
dokładnie chodzi im o coś takiego:

We have had some problems with your withdrawal details.
Could you please confirm us that the following data, which you indicated on our website, is correct and insert again your c/c number, the IBAN and swift code:
C/C:
IBAN:
BIC:
Swift code:

Z góry dzieki wielkie za pomoc.

#49399 03/01/2004 17:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
czyzby nikt sie nie orientował w temacie???? :rolleyes:

#49400 03/01/2004 17:40
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
IBAN to caly 26 cyfrowy numer rachunku
SWIFT code banku BPH nie wiem jaki jest, ale mozesz zadzwonic do banku to ci powiedza.
Co do c/c number i BIC to nie mam pojecia :rolleyes:

#49401 03/01/2004 17:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
No własnie!!! Swift i IBAN juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co onaczaja te dwa skróty to tez nie mam pojecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napisałe do ich emaila i czekam co mi napisza a ze ich support jest błyskawiczny :eek: to do poniedziałku poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49402 03/01/2004 17:52
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
c/c moze to credit card number?? Ale po co bylby imn potrzebny przy przelewie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49403 03/01/2004 17:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
No moze moze..... zobaczymy co mi napisza...

#49404 07/01/2004 00:02
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Kitlet poradziles sobie z ta wyplata juz? Przelali? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49405 07/01/2004 12:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
noniby tak i znowu czekam!!! Okazało sie ze to c/c to jest numer konta BIC jest niepotrzebny jak mam kod swift!!!......poprostu prze firma!!!

#49406 07/01/2004 12:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
ten buk wogógle to faktycznie Bezsens!!! Jeszcze piłka jest oki ale obstawianie tenisa to juz masakra. Uaktualniaja wyniki tenisa tak srednio po 24h :eek: a z oferta na dany dzien wyrabiaja sie jak juz zostanie rozpoczetych połowa spotkan po czym ja za pare godzin likwiduja!!! A najciekawsza sprawa jest z meczem Clement- Hanescu (podobno 2:0 dla clementa) ale oni oczywiscie na odwrot i mój zakład zaliczyli jako przegrany, zeby było smiesznej to clementa umieszczaja zaraz z johanssonem w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ..napisałem im ładnego maila ze sie chyba pomylili ale support to moze u nich wystartuje dzisaj koło 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49407 07/01/2004 17:09
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Hehe, dlatego Kitlet jak chcemy dalej ta kase pomnazac to juz nie u nich, tylko wyplacic i wplacic do lepszego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49408 07/01/2004 18:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Ja tez tak mysle!!! Niech tylko uda sie wyciagnac od nich kaske i im podziekuje!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49409 08/01/2004 01:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Dostałem własnie od Betsense maila ze moje pieniazki dzisiaj wyruszyły w moja strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ciekawe ile zajmnie im ta podróz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak dojda to bede krzyczał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49410 08/01/2004 01:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam pytanie skad wziasc kod SWIFT mBanku ??

#49411 08/01/2004 03:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]mam pytanie skad wziasc kod SWIFT mBanku ??[/qb]
BREXPLPWMUL---to jest kod swift mBanku

#49412 14/01/2004 21:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Betsense okazało sie wypłacalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> własnie dzisiaj doszły pieniazki!!! szły 5 dni czyli norma!!!

#49413 15/01/2004 15:08
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]Betsense okazało sie wypłacalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> własnie dzisiaj doszły pieniazki!!! szły 5 dni czyli norma!!![/qb]
Super, tez niedlugo bede wyplacal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49414 15/01/2004 16:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1