|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Jest ta promocja no deposit jeszcze w betsense ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
no mi jeszce pieniadze nie doszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....mam nadzieje ze jest to spowodowane tym ze tyle swiat po drodze jest( zreszta tak mi pisali w emailu) w kazdym razie dam znac za jakis czas czy sie sprawa rozwiazała
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Mysle ze wyplaca, to troche smieszna firma, jak zaczynalem u nich grac na wakacjach i im wyslalem maila bo mialem problem z czyms, to mi odpisali ze wracaja z wakacji ktoregos tam i zebym sie odezwal do nich jak wroca. Takze support to maja beznadziejny. Pewnie wezma sie za twoja wyplate bo balu sylwestrowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
no chyba sie wzieli za wypłacanie bo sie zorjentowali ze pare danych im brakuje:))) Moze ktos mi pomoze i mi poda IBAN i swift kod banku BPH oraz wytłumaczy co to jest c/c number. dokładnie chodzi im o coś takiego:
We have had some problems with your withdrawal details. Could you please confirm us that the following data, which you indicated on our website, is correct and insert again your c/c number, the IBAN and swift code: C/C: IBAN: BIC: Swift code:
Z góry dzieki wielkie za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
czyzby nikt sie nie orientował w temacie???? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
IBAN to caly 26 cyfrowy numer rachunku SWIFT code banku BPH nie wiem jaki jest, ale mozesz zadzwonic do banku to ci powiedza. Co do c/c number i BIC to nie mam pojecia :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
No własnie!!! Swift i IBAN juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co onaczaja te dwa skróty to tez nie mam pojecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napisałe do ich emaila i czekam co mi napisza a ze ich support jest błyskawiczny :eek: to do poniedziałku poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
c/c moze to credit card number?? Ale po co bylby imn potrzebny przy przelewie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
No moze moze..... zobaczymy co mi napisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Kitlet poradziles sobie z ta wyplata juz? Przelali? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
noniby tak i znowu czekam!!! Okazało sie ze to c/c to jest numer konta BIC jest niepotrzebny jak mam kod swift!!!......poprostu prze firma!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
ten buk wogógle to faktycznie Bezsens!!! Jeszcze piłka jest oki ale obstawianie tenisa to juz masakra. Uaktualniaja wyniki tenisa tak srednio po 24h :eek: a z oferta na dany dzien wyrabiaja sie jak juz zostanie rozpoczetych połowa spotkan po czym ja za pare godzin likwiduja!!! A najciekawsza sprawa jest z meczem Clement- Hanescu (podobno 2:0 dla clementa) ale oni oczywiscie na odwrot i mój zakład zaliczyli jako przegrany, zeby było smiesznej to clementa umieszczaja zaraz z johanssonem w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ..napisałem im ładnego maila ze sie chyba pomylili ale support to moze u nich wystartuje dzisaj koło 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Hehe, dlatego Kitlet jak chcemy dalej ta kase pomnazac to juz nie u nich, tylko wyplacic i wplacic do lepszego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Ja tez tak mysle!!! Niech tylko uda sie wyciagnac od nich kaske i im podziekuje!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Dostałem własnie od Betsense maila ze moje pieniazki dzisiaj wyruszyły w moja strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ciekawe ile zajmnie im ta podróz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak dojda to bede krzyczał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam pytanie skad wziasc kod SWIFT mBanku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]mam pytanie skad wziasc kod SWIFT mBanku ??[/qb] BREXPLPWMUL---to jest kod swift mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Betsense okazało sie wypłacalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> własnie dzisiaj doszły pieniazki!!! szły 5 dni czyli norma!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał kitlet1: [qb]Betsense okazało sie wypłacalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> własnie dzisiaj doszły pieniazki!!! szły 5 dni czyli norma!!![/qb] Super, tez niedlugo bede wyplacal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka