Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49420 08/12/2003 22:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Czy stawial ktos w dobets .com ?
Interesuje mnie faza stawiania kuponu. Wystepuja tam przy kazdym postawionym meczu "no bank" z mozliwoscia zmiany na "bank". O co w tym chodzi?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49421 08/12/2003 23:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Jest to po prostu mozliwosc zaznaczenia czy dany mecz chcesz grac jako pewniaka(bank) (w rozpisie).
Pozdro

#49422 09/12/2003 00:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Doczytał się ktoś o zasadach WYPŁAT, ewentualnych prowizjach, itp. w tym buku? Bo nigdzie nie mogę tego u nich znaleźć

#49423 09/12/2003 02:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał Nirtz:
[qb]Doczytał się ktoś o zasadach WYPŁAT, ewentualnych prowizjach, itp. w tym buku? Bo nigdzie nie mogę tego u nich znaleźć[/qb]
NIRTZ byś do pracy poszedł, a nie znowu 5 euro chcesz wyłudzić

#49424 09/12/2003 02:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098

#49425 18/12/2003 13:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
mógłby ktoś pomóc mi napisać w języku angielskim prośbę o wypłatę od nich kaski . Niby jest tam pozycja payout ale jak chce wpisać numer swojego konta to dają za mało miejsca. A najśmieszniejsze że wypłata została zaakceptowana w ich systemie bez podania numeru i nazwy mojego konta. Więc chciałbym do nich napisać prośbę o wysłanie tej zaakceptowanej już wypłaty ale z podaniem swojego konta. Z góry dzięki

#49426 19/12/2003 00:05
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]to sa qrwa jacys smieszni oszusci,niby masz free 5 euro na koncie a za chiny nie mozna puscic kuponu.
Klikam "POST TICKET" a zamiast potwierdzenia betu wyskakuje "AN ERROR OCCURED WHEN CHECKING TICKET"
parodia...
PS.ktos puscil tam kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
U mnie wszystko bylo oki

#49427 19/12/2003 00:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Ja tam gram nawet za 1 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak pusczasz combo z 3 meczy to dajesz system 3 aus 3 i wtedy stawka moze byc 1 euro a nie 2 (tak jak pisza w regulaminie).

#49428 19/12/2003 00:31
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
No to w sumie nie wiem dlaczego nie chcieli ci zatwierdzic. Ogolnie wiele na ten temat nie moge ci powiedziec bo singli w dobets jeszcze nie puszczalem hehe. Na razie gram same combo...
Pozdro

#49429 19/12/2003 01:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Apeluje do spolecznosci bukmacherskiej (calego forum) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o pomoc.
Czy w Wettpunkcie i Dobetsie mozna wyplacac przelewem na inne konto niz swoje albo w czeq podac inny adres i inna osobe. Innymi slowy czy da sie wyplacic innej osobie niz sobie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49430 19/12/2003 17:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709

#49431 19/12/2003 22:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
mam pytanie
cop trzeba wpisac w dobetsie przy wyplacie w polu "Bank ID" czy to jest kod swift czy cos innego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i jakie sa warunki wyplaty

#49432 19/12/2003 22:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat kodu "SWIFT"??? Jak go uzyskać? Czy duż jest z tym pier...? Z góry dziękuję. Pozdrawiam!

#49433 19/12/2003 23:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
jakie warunki wypłaty są to dokładnie nie wiem jak chciałem wpisac swój numer rachunku to mi się nie mieścił za mało miejsca więc wysłałem do nich @ z prosbą o wypłatę. na następny dzień odpisali mi że żeby zrealizowac wypłatę musze im podac numer IBAN swojego banku i kod Swift. Po przesłaniu tych rzeczy odpisali mi że kasa do mnie została wysłana teraz czekam i zobacze ile doszło kasy ile poszło na prowizje i takie tam pierdoły

a o kod swift zadzwoń do banku swojego jak go nie znasz podadzą bez problemu

#49434 20/12/2003 00:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki za pomoc.

#49435 20/12/2003 00:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]jakie warunki wypłaty są to dokładnie nie wiem jak chciałem wpisac swój numer rachunku to mi się nie mieścił za mało miejsca więc wysłałem do nich @ z prosbą o wypłatę. na następny dzień odpisali mi że żeby zrealizowac wypłatę musze im podac numer IBAN swojego banku i kod Swift. Po przesłaniu tych rzeczy odpisali mi że kasa do mnie została wysłana teraz czekam i zobacze ile doszło kasy ile poszło na prowizje i takie tam pierdoły

a o kod swift zadzwoń do banku swojego jak go nie znasz podadzą bez problemu[/qb]
Co to jest numer IBAN banku??

#49436 20/12/2003 00:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
to jest nowy numer konta (dlatego jest dłuższy) dostosowany do wymogów Europejskich więcej na ten temat tutaj

http://www.fortisbank.com.pl/services/planet/PlanetFAQIBANPL.html

a tu jak wpiszesz swój numer rachunku to sprawdzi Ci poprawność numeru konta z IBAN zresztą jak tam wejdziesz to zajarzysz o co chodzi
http://www.batnet.pl/grzegorz/sprawdz.php

Pozdrawiam

#49437 20/12/2003 00:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Dawid daj znac jak kasa Ci dojdzie ile prowizja itd
pozdro i dzieki

#49438 20/12/2003 02:49
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Po jakim czasie ten book ma w zwyczaju rozliczac wygrane zaklady ?? Bo mecze ktore postawilem skonczyly sie 2 godzinki temu a kaski na koncie gracza ciagle nie widac..... a NBA czeka...

#49439 20/12/2003 03:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Od razu dajaą to 5 euro czy trzeba poczekać kilka godzin? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1