|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Czy stawial ktos w dobets .com ? Interesuje mnie faza stawiania kuponu. Wystepuja tam przy kazdym postawionym meczu "no bank" z mozliwoscia zmiany na "bank". O co w tym chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Jest to po prostu mozliwosc zaznaczenia czy dany mecz chcesz grac jako pewniaka(bank) (w rozpisie). Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Doczytał się ktoś o zasadach WYPŁAT, ewentualnych prowizjach, itp. w tym buku? Bo nigdzie nie mogę tego u nich znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał Nirtz: [qb]Doczytał się ktoś o zasadach WYPŁAT, ewentualnych prowizjach, itp. w tym buku? Bo nigdzie nie mogę tego u nich znaleźć[/qb] NIRTZ byś do pracy poszedł, a nie znowu 5 euro chcesz wyłudzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
mógłby ktoś pomóc mi napisać w języku angielskim prośbę o wypłatę od nich kaski . Niby jest tam pozycja payout ale jak chce wpisać numer swojego konta to dają za mało miejsca. A najśmieszniejsze że wypłata została zaakceptowana w ich systemie bez podania numeru i nazwy mojego konta. Więc chciałbym do nich napisać prośbę o wysłanie tej zaakceptowanej już wypłaty ale z podaniem swojego konta. Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]to sa qrwa jacys smieszni oszusci,niby masz free 5 euro na koncie a za chiny nie mozna puscic kuponu. Klikam "POST TICKET" a zamiast potwierdzenia betu wyskakuje "AN ERROR OCCURED WHEN CHECKING TICKET" parodia... PS.ktos puscil tam kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] U mnie wszystko bylo oki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Ja tam gram nawet za 1 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak pusczasz combo z 3 meczy to dajesz system 3 aus 3 i wtedy stawka moze byc 1 euro a nie 2 (tak jak pisza w regulaminie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
No to w sumie nie wiem dlaczego nie chcieli ci zatwierdzic. Ogolnie wiele na ten temat nie moge ci powiedziec bo singli w dobets jeszcze nie puszczalem hehe. Na razie gram same combo... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Apeluje do spolecznosci bukmacherskiej (calego forum) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o pomoc. Czy w Wettpunkcie i Dobetsie mozna wyplacac przelewem na inne konto niz swoje albo w czeq podac inny adres i inna osobe. Innymi slowy czy da sie wyplacic innej osobie niz sobie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
mam pytanie cop trzeba wpisac w dobetsie przy wyplacie w polu "Bank ID" czy to jest kod swift czy cos innego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i jakie sa warunki wyplaty
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat kodu "SWIFT"??? Jak go uzyskać? Czy duż jest z tym pier...? Z góry dziękuję. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
jakie warunki wypłaty są to dokładnie nie wiem jak chciałem wpisac swój numer rachunku to mi się nie mieścił za mało miejsca więc wysłałem do nich @ z prosbą o wypłatę. na następny dzień odpisali mi że żeby zrealizowac wypłatę musze im podac numer IBAN swojego banku i kod Swift. Po przesłaniu tych rzeczy odpisali mi że kasa do mnie została wysłana teraz czekam i zobacze ile doszło kasy ile poszło na prowizje i takie tam pierdoły
a o kod swift zadzwoń do banku swojego jak go nie znasz podadzą bez problemu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]jakie warunki wypłaty są to dokładnie nie wiem jak chciałem wpisac swój numer rachunku to mi się nie mieścił za mało miejsca więc wysłałem do nich @ z prosbą o wypłatę. na następny dzień odpisali mi że żeby zrealizowac wypłatę musze im podac numer IBAN swojego banku i kod Swift. Po przesłaniu tych rzeczy odpisali mi że kasa do mnie została wysłana teraz czekam i zobacze ile doszło kasy ile poszło na prowizje i takie tam pierdoły
a o kod swift zadzwoń do banku swojego jak go nie znasz podadzą bez problemu[/qb] Co to jest numer IBAN banku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Dawid daj znac jak kasa Ci dojdzie ile prowizja itd pozdro i dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Po jakim czasie ten book ma w zwyczaju rozliczac wygrane zaklady ?? Bo mecze ktore postawilem skonczyly sie 2 godzinki temu a kaski na koncie gracza ciagle nie widac..... a NBA czeka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Od razu dajaą to 5 euro czy trzeba poczekać kilka godzin? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka