|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448 |
Oryginalnie wysłał maniana: [qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Maila przed chwila wyslalem i mam nadzieje ze zworca mi kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Mysle ze oddadza. Mam qmpla ktory dostal to 5 euro i od razu chcial wyplacic i kaska zniknela. Pojawila sie na drugi dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]norbi 071 & Dawid nie wypisujcie glupot(ze wyplaciliscie kase),przeciez dobets to sa niewyplacalni oszusci(wiem to z wiarygodnego zrodla),po jaka cholere wprowadzacie ludzi w blad??????? ladnie to tak?????[/qb] czlowieku co Ty pier....? mam na koncie wyplacone 30 euro na ktore czekalem ok 10 dni. a wprowadzasz ludzi tyw blad
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Za zarejestrowanie dostałem te 5 euro ,ale jest niedziela rano atam niema żadnych meczy do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
weź norbi przy******* mu bo widze że masz do niego blisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]weź norbi przy******* mu bo widze że masz do niego blisko[/qb] takie jest nasze spoleczenstwo. Najlepeij sukcesami sie nie chwalic. Niech sami dojda czy da sie wyplacac czy nie. i niech nas w d u p e pocaluja!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Data operacji
31-12-2003
Data księgowania
31-12-2003
Numer operacji
********* Rodzaj operacji
PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
Tytuł operacji
CUSTOMER 348402, PRZEKAZ ZAGRANICZNY NA KWOTĘ EUR 30,00 KURS 4,6379 REF.15745
Rachunek odbiorcy
************************ Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
***************** Adres odbiorcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
Rachunek nadawcy
***************************
Nazwa/imię i nazwisko nadawcy
DOBETS SPORTWETTEN
Adres nadawcy (ulica)
ST ANNASTRASSE 23
Kod pocztowy, miejscowość nadawcy
A-6700 BLUDENZ
Kwota operacji
139,14 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Noto postawilem te 5 euro, tylko narazie na singielki bo niemogę wyczaić jak iczy można grać tam np. 2z3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ja tam mam u nich teraz troche kaski ( koło 250 eurosów), i bym się mocno w****ił jakby mi tego nie wypłacili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , swoją drogą własnej kasy i tak nie straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał j2702: [qb]Noto postawilem te 5 euro, tylko narazie na singielki bo niemogę wyczaić jak iczy można grać tam np. 2z3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak wybieżesz mecze to masz tam na dole no system, jak to rozwiniesz to masz różne systemy, poza tym przy każdym meczu masz no bank, jak to klikniesz to się zmieni na bank, wtedy to jest pewniak, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78 |
jeszcze dodam ze single albo zwykle combo mozna za min 2E a w systemach kazdy blok/grupe za min 1E...z tego co zauwazylem to nie ma stawek posrednich...?? nie mozna np grupy za 1,3E
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
a wygral ktos tam jakis zaklad ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo ja wygralem ale jakos nie moge sie doczekac na dopisanie wygranej do stanu konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dlugo to trwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8 |
Siema ja gram juz 3dzien w dobets a da sie wyplacic kase do domu zeby przyszla. A jaka ma wynosic minimalna kwota zeby wyplacic?Licze ze ktos mi pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8 |
Siema jak mi wszedl kupon w dobets z2euro to kiedy wplynie wygrania ??cczekam na odpowiedz z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448 |
Oryginalnie wysłał maniana: [qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] A ja kasy, do tej pory nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na maila tez nie raczyli odpowiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Po dwóch dniach od rejestracji na moim koncie pojawiło się 5E
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE. 1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu? 2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic? ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE. z gory dzieki za odpowiedz[/qb] Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał zwardos: [qb] Oryginalnie wysłał artnow: [qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE. 1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu? 2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic? ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE. z gory dzieki za odpowiedz[/qb] Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu Pozdrawiam[/qb] ad 1) nie wiem ale nic o tym nie piszą , wydaje mi się że nie ad 2) po zalogowaniu się wybierz u góry account, potem po prawej account data i możesz uzupełnić dane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Narazie z 5 zrobiłem 17.32euro,tyklo co zrobić z tymi końcówkami typu 1,32euro -tego nieda się postawić.U innych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> można stawiać także zakłady za np.te przykładowe 1,32
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb] Oryginalnie wysłał zwardos: [qb] Oryginalnie wysłał artnow: [qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE. 1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu? 2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic? ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE. z gory dzieki za odpowiedz[/qb] Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu Pozdrawiam[/qb] ad 1) nie wiem ale nic o tym nie piszą , wydaje mi się że nie ad 2) po zalogowaniu się wybierz u góry account, potem po prawej account data i możesz uzupełnić dane[/qb] Ad.1Jak sie do nich zarejestrowalem do wyslalem im maila czy nie musze im przeslac zadnych dokumentow, a oni odpisali, ze ... NIE :rolleyes:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|