Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49460 04/01/2004 02:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Quote
Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Maila przed chwila wyslalem i mam nadzieje ze zworca mi kase

Bonus: Unibet
#49461 04/01/2004 04:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Mysle ze oddadza.
Mam qmpla ktory dostal to 5 euro i od razu chcial wyplacic i kaska zniknela. Pojawila sie na drugi dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49462 04/01/2004 05:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]norbi 071 & Dawid
nie wypisujcie glupot(ze wyplaciliscie kase),przeciez dobets to sa niewyplacalni oszusci(wiem to z wiarygodnego zrodla),po jaka cholere wprowadzacie ludzi w blad???????
ladnie to tak?????[/qb]
czlowieku co Ty pier....? mam na koncie wyplacone 30 euro na ktore czekalem ok 10 dni.
a wprowadzasz ludzi tyw blad

#49463 04/01/2004 13:17
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Za zarejestrowanie dostałem te 5 euro ,ale jest niedziela rano atam niema żadnych meczy do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49464 04/01/2004 13:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
weź norbi przy******* mu bo widze że masz do niego blisko

#49465 04/01/2004 14:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]weź norbi przy******* mu bo widze że masz do niego blisko[/qb]
takie jest nasze spoleczenstwo. Najlepeij sukcesami sie nie chwalic. Niech sami dojda czy da sie wyplacac czy nie. i niech nas w d u p e pocaluja!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49466 04/01/2004 14:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Data operacji

31-12-2003


Data księgowania

31-12-2003


Numer operacji

*********
Rodzaj operacji

PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY


Tytuł operacji

CUSTOMER 348402, PRZEKAZ ZAGRANICZNY NA KWOTĘ EUR
30,00 KURS 4,6379 REF.15745


Rachunek odbiorcy

************************
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy

*****************
Adres odbiorcy (ulica)




Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy




Rachunek nadawcy

***************************


Nazwa/imię i nazwisko nadawcy

DOBETS SPORTWETTEN


Adres nadawcy (ulica)

ST ANNASTRASSE 23


Kod pocztowy, miejscowość nadawcy

A-6700 BLUDENZ


Kwota operacji

139,14 PLN

#49467 04/01/2004 14:43
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Noto postawilem te 5 euro, tylko narazie na singielki bo niemogę wyczaić jak iczy można grać tam np. 2z3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49468 04/01/2004 19:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja tam mam u nich teraz troche kaski ( koło 250 eurosów), i bym się mocno w****ił jakby mi tego nie wypłacili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , swoją drogą własnej kasy i tak nie straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49469 04/01/2004 19:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Noto postawilem te 5 euro, tylko narazie na singielki bo niemogę wyczaić jak iczy można grać tam np. 2z3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak wybieżesz mecze to masz tam na dole no system, jak to rozwiniesz to masz różne systemy, poza tym przy każdym meczu masz no bank, jak to klikniesz to się zmieni na bank, wtedy to jest pewniak, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49470 04/01/2004 20:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
P
pol Offline
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
jeszcze dodam ze single albo zwykle combo mozna za min 2E a w systemach kazdy blok/grupe za min 1E...z tego co zauwazylem to nie ma stawek posrednich...?? nie mozna np grupy za 1,3E

#49471 05/01/2004 00:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
a wygral ktos tam jakis zaklad ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo ja wygralem ale jakos nie moge sie doczekac na dopisanie wygranej do stanu konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> dlugo to trwa?

#49472 05/01/2004 01:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
Siema ja gram juz 3dzien w dobets a da sie wyplacic kase do domu zeby przyszla. A jaka ma wynosic minimalna kwota zeby wyplacic?Licze ze ktos mi pomoze

#49473 05/01/2004 04:21
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 8
Siema jak mi wszedl kupon w dobets z2euro to kiedy wplynie wygrania ??cczekam na odpowiedz z gory dzieki

#49474 05/01/2004 19:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Quote
Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
A ja kasy, do tej pory nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na maila tez nie raczyli odpowiedziec

#49475 05/01/2004 20:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Po dwóch dniach od rejestracji na moim koncie pojawiło się 5E

#49476 06/01/2004 15:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE.
1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu?
2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic?
ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE.
z gory dzieki za odpowiedz[/qb]
Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu

Pozdrawiam

#49477 06/01/2004 20:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał zwardos:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE.
1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu?
2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic?
ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE.
z gory dzieki za odpowiedz[/qb]
Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu

Pozdrawiam[/qb]
ad 1) nie wiem ale nic o tym nie piszą , wydaje mi się że nie
ad 2) po zalogowaniu się wybierz u góry account, potem po prawej account data i możesz uzupełnić dane

#49478 06/01/2004 21:40
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Narazie z 5 zrobiłem 17.32euro,tyklo co zrobić z tymi końcówkami typu 1,32euro -tego nieda się postawić.U innych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> można stawiać także zakłady za np.te przykładowe 1,32

#49479 06/01/2004 21:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zwardos:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]mam pytanie do osob ktore uwazaja ze dobets.com wyplaca siano z tych 5 euro FREE.
1)czy trzeba im wyslac scana dowodu lub innego dokumentu?
2)jesli przy rejestracji nie podalem numeru konta to jak to pozniej uzupelnic?
ps.jeszcze nic nie wygralem, pytam z ciekawosci czy jest sens grac tam za te 5 euro FREE.
z gory dzieki za odpowiedz[/qb]
Ponawiam prośbe równiez w swoim imieniu

Pozdrawiam[/qb]
ad 1) nie wiem ale nic o tym nie piszą , wydaje mi się że nie
ad 2) po zalogowaniu się wybierz u góry account, potem po prawej account data i możesz uzupełnić dane[/qb]
Ad.1Jak sie do nich zarejestrowalem do wyslalem im maila czy nie musze im przeslac zadnych dokumentow, a oni odpisali, ze ... NIE :rolleyes:

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1