|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
GóWno szybko reaguje
http://www.sport.pl/pilka/1,65042,10381309,Liga_Europejska__Obrazliwy_transparent_na_trybunach.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Szechter pcczuł się urażony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Prowokacyjne to jest, zgoda.
Ale obraźliwe? Rasistowskie?
Gdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=390:hapoel-tel-aviv-fc-czyli-jak-wspoczenie-legalnie-promowa-komunizm&catid=1:gowne-informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak będą kary to jebnę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jeszcze zydzi zrobia walkowera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
nie bedzie zadnych kar. fifa to nie pzpn na którym byle GóWno może wymusić swoje pseudoracje. i zadne pazie z nw tu nie pomogą  pieknie było dzisiaj na łazienkowskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja mam lepszą propozycję dla tego żałosnego szmatławca - niech nagłośni, a najlepiej od razu zgłosi do prokuratury, sam fakt zwycięstwa Legii nad drużyną z Izraela - przecież to jawny antysemityzm!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
nie bedzie zadnych kar. fifa to nie pzpn na którym byle GóWno może wymusić swoje pseudoracje. i zadne pazie z nw tu nie pomogą  pieknie było dzisiaj na łazienkowskiej  uefa ofc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Najlepsze jest to, że oni ten "SKANDAL" dali jako news dnia na całą stronę, opatrzone wykrzyknikami "pilne". Zupełnie jakby ubili BinLadena czy wybuchła jakaś wojna. Oj, zabolało Szechtera, zabolało... Co za żałosny szmatławiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Też zwróciłem na to uwagę, praktycznie na innych serwisach nie ma nawet newsa odnosnie tej flagi. Ciekawe, czy media arabskie podłapały ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706 |
Jakieś jaja. Słucham sobie trójki w programie informacyjnym pierwszy news to, że Legia dostani kary z Jihad. Wow ale news, ale info. O wyniku ani mru mru, a dopiero po tym reszta newsów.
Jakaś paranoja....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To hańba - komentuje Jacek Purski z antyrasistowskiego stowarzyszenia Nigdy Więcej.
ten to dopiero jest pedał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Cała Legła powinna dostac dozywotni zakaz stadnionowych, dziadkowie tych gówniarzy ryzykowali zyciem aby pomoc Zydom a Ci takie teksty, brak slow !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hasło Dzihad Legia funkcjonuje już od dawna. Proponuje najpierw poszukac, poczytac, a potem pisać głupoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco   leże
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco  jakis link do tego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Cała Legła powinna dostac dozywotni zakaz stadnionowych, dziadkowie tych gówniarzy ryzykowali zyciem aby pomoc Zydom a Ci takie teksty, brak slow ! A ty powinieneś dostać w łeb za takie mądrości wypisywane w internecie. Poza tym wtedy nie było Żydów, tylko byli żydzi. A jak nie widzisz różnicy to jesteś debilem niedouczonym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
niezla beka z oprawa Legii
a tutaj kolejne przygody w Kielcach
http://www.cksport.pl/korona/wiadomosci,kolejne_oswiadczenie_stowarzyszenia_kibicow_korony_kielce_%E2%80%9Ezlocisto_krwisci%E2%80%9D,4302.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|