Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Piostar #4947110 30/09/2011 03:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
GóWno szybko reaguje

http://www.sport.pl/pilka/1,65042,10381309,Liga_Europejska__Obrazliwy_transparent_na_trybunach.html

Bonus: Unibet
Piostar #4947124 30/09/2011 04:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Szechter pcczuł się urażony laugh

Piostar #4947130 30/09/2011 04:01
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Prowokacyjne to jest, zgoda.

Ale obraźliwe? Rasistowskie?

Gdzie?

Bzyku #4947153 30/09/2011 04:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=390:hapoel-tel-aviv-fc-czyli-jak-wspoczenie-legalnie-promowa-komunizm&catid=1:gowne-informacje



Piostar #4947279 30/09/2011 05:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak będą kary to jebnę laugh

Piostar #4947285 30/09/2011 05:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jeszcze zydzi zrobia walkowera laugh

connor #4947295 30/09/2011 06:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
nie bedzie zadnych kar. fifa to nie pzpn na którym byle GóWno może wymusić swoje pseudoracje. i zadne pazie z nw tu nie pomogą smile

pieknie było dzisiaj na łazienkowskiej piwo

Piostar #4947298 30/09/2011 06:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja mam lepszą propozycję dla tego żałosnego szmatławca - niech nagłośni, a najlepiej od razu zgłosi do prokuratury, sam fakt zwycięstwa Legii nad drużyną z Izraela - przecież to jawny antysemityzm!

mat2000 #4947299 30/09/2011 07:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mat2000
nie bedzie zadnych kar. fifa to nie pzpn na którym byle GóWno może wymusić swoje pseudoracje. i zadne pazie z nw tu nie pomogą smile

pieknie było dzisiaj na łazienkowskiej piwo

uefa ofc wink

Piostar #4947303 30/09/2011 11:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Najlepsze jest to, że oni ten "SKANDAL" dali jako news dnia na całą stronę, opatrzone wykrzyknikami "pilne".

Zupełnie jakby ubili BinLadena czy wybuchła jakaś wojna.

Oj, zabolało Szechtera, zabolało...

Co za żałosny szmatławiec laugh

Piostar #4947321 30/09/2011 12:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Też zwróciłem na to uwagę, praktycznie na innych serwisach nie ma nawet newsa odnosnie tej flagi.

Ciekawe, czy media arabskie podłapały ten temat grin

Piostar #4947407 30/09/2011 14:04
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Jakieś jaja. Słucham sobie trójki w programie informacyjnym pierwszy news to, że Legia dostani kary z Jihad. Wow ale news, ale info. O wyniku ani mru mru, a dopiero po tym reszta newsów.

Jakaś paranoja....

Sabelius #4947602 30/09/2011 15:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To hańba - komentuje Jacek Purski z antyrasistowskiego stowarzyszenia Nigdy Więcej.

ten to dopiero jest pedał.

Piostar #4947663 30/09/2011 15:33
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Cała Legła powinna dostac dozywotni zakaz stadnionowych, dziadkowie tych gówniarzy ryzykowali zyciem aby pomoc Zydom a Ci takie teksty, brak slow !

Piostar #4947692 30/09/2011 15:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hasło Dzihad Legia funkcjonuje już od dawna.
Proponuje najpierw poszukac, poczytac, a potem pisać głupoty.

Piostar #4947945 30/09/2011 18:00
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
Quote
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco
konie

jbrach #4947986 30/09/2011 18:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by jbrach
Quote
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco
konie
laugh laugh leże

jbrach #4947991 30/09/2011 18:18
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Originally Posted by jbrach
Quote
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco
konie
jakis link do tego ? smirk

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by simons1986
Cała Legła powinna dostac dozywotni zakaz stadnionowych, dziadkowie tych gówniarzy ryzykowali zyciem aby pomoc Zydom a Ci takie teksty, brak slow !

A ty powinieneś dostać w łeb za takie mądrości wypisywane w internecie. Poza tym wtedy nie było Żydów, tylko byli żydzi. A jak nie widzisz różnicy to jesteś debilem niedouczonym smile

Piostar #4948004 30/09/2011 18:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
niezla beka z oprawa Legii

a tutaj kolejne przygody w Kielcach

http://www.cksport.pl/korona/wiadomosci,kolejne_oswiadczenie_stowarzyszenia_kibicow_korony_kielce_%E2%80%9Ezlocisto_krwisci%E2%80%9D,4302.html

Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1